wmaraci reklam

Hangisini Seçmeliyim Kararsız Kaldım ( artık para kazanmak istiyorum )

25 Mesajlar 2.709 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TurkCraf TurkCraf Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet Bilişim Hizmetleri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 72 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, ben uzun yıllardır internet sektöründe sunucu , web tasarım , geliştirme , wordpress konularında iyi yerlere geldim bir çok kendime ait sitem oldu ancak artık para kazanmak istiyorum bunun için de görüşlerinize ihtiyacım var aşağıda size sitelerimin adreslerini yazacağım sizce hangisi yada hangileri tutabilir.

Not : Olumlu güzel eleştirilerinizin yanı sıra olumsuz görüşlerinize saygı duyarım.

Web Sitelerim tıklayın ve bakınız.

Viral Ağ
Forum Sitem
Müzik Sitem
Yemek Tarifi Sitem
Sosyal Ağ
Konulu , Müzikli Sohbet
Video Sitem
Hosting & Sunucu
Haber Sitem
Link Kısaltma Servisim

sizce ne yapıp para kazanmalıyım yıllardır hep verdim artık emeğimin karşılığını almak istiyorum, görüşlerinizi bekliyorum.

wmaraci
reklam

ASY117 ASY117 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 465
  • Beğeniler 105 / 128
  • Ticaret 25, (%100)
Kendi şahsi fikrim olarak bazı domainlerin isimlerinin kurduğunuz sitelerle pek alakalı olduğunu düşünmüyorum ayrıca belkide istediğiniz geliri elde edememe sebebiniz tek sektör yerine her sektörde uğraş vermeniz olabilir sonuçta her site kurulumu bir maliyet, biri siteyi tam sistem oturttmadan diğerine geçmek sadece daha fazla maliyet eder.
TurkCraf

kişi bu mesajı beğendi.

hayran hayran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek TEKNİSYEN
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 241
  • Beğeniler 16 / 42
  • Ticaret 12, (%100)
1 Sektöre yoğunlaştığınız zaman para kazanırsınız inanın bu gerçek
TurkCraf

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 72 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, ASY117 tam olarak bu konularda fikir almak istiyorum dediğiniz gibi birden fazla sektöre girip her sektöre ortak zaman ayırmak tam bir alana yönelmemek benim sorunumdu bundan sonra bir sektörde ilerlemek istiyorum bunun için sizce hangi sektöre yönelmeliyim ne üzerine bir site kurup yada olanlar arasından hangisi üzerinde devam etmeliyim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ASY117 ASY117 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 465
  • Beğeniler 105 / 128
  • Ticaret 25, (%100)
Web sitesi kurma işinde belli bir yerlere geldim diyorsunuz o zaman herkesin söylediği gibi yabancı siteler çok kazandiyor fakat tutulması zor diyorlar sizde wordperssde bilgim var diyorsunuz o zaman sizin için bu konu daha kolay olmalı seo açısından felan yani yabancı bir site kurabilirsiniz
TurkCraf

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 72 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
hayran aslında en büyük aptalığım bu ben bir sektör yerine her yere gireyim dedim şimdi null durumdayım sürekli her şeyi yapmak istiyordum ama artık değişmek istiyorum bu konuda hangi alana gitmeliyim sizce hangisi üzerine devam edebilirim veya ne öneririsiniz teşekkür ederim.
hayran

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 72 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
ASY evet bu konularda iyim kendi sunucum var ve istediğim zaman istediğim tür bir site kurabilirim , dediğiniz gibi yabancı site işine'de 1 hafta oldum gireli pinterest üzerinden kullanıcı çekmek adına bu siteyi kurdum olacak mı olması için ne yapmalıyım bilmiyorum orada takılıyorum.

Bycida Bycida Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Forum
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 9 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
hocam forum siteniz çok güzel benimde forum sitem var kullandıgınız script ve tema nedir

hayran hayran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek TEKNİSYEN
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 241
  • Beğeniler 16 / 42
  • Ticaret 12, (%100)
hocam yaklaşık 2 sene önce tam zamanlı işe girdiğimde dolayı internet benim için 2 planda tam zamanlı işe girmeden önce tüm zamanım bu sektörler olduğu için internetten çok güzel paralar kazanıyordum tüm yoğunluğum buydu. tam zamanlı işe girdiğimden dolayı vaktimin büyük bir bölümünü ayıramadığım için kazançlarımda bu noktada düştü. benim size önerim tam zamanınız eğer internet sektörüyse yemek tarif siteniz için emek vermenizi öneririm bizim insanımız sosyal medyadan yemek videoları izlemeye bayılıyor elinizden biraz bişeylerde geliyorsa öğrenmenin yaşı yok güzel lezzetler yaparak bunları hem youtube hemde hızlandırılmış halini tiktok instagram twitter facebook da paylaşarak gerek bu sosyal medya platformlarına reklam yaparak yatırım yaparak ilerde çok güzel yerlere gelir çokta güzel paralar kazanabilirsiniz wep sitenizden youtubeden adsense üzerinden + sosyal medya platfortmlarından da iş birlik yaparak ürün yerleştirme kullanarak çok deli kazançlar elde edebilirsiniz.

• Üyelik 06.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 72 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

ASY117 adlı üyeden alıntı

Kendi şahsi fikrim olarak bazı domainlerin isimlerinin kurduğunuz sitelerle pek alakalı olduğunu düşünmüyorum ayrıca belkide istediğiniz geliri elde edememe sebebiniz tek sektör yerine her sektörde uğraş vermeniz olabilir sonuçta her site kurulumu bir maliyet, biri siteyi tam sistem oturttmadan diğerine geçmek sadece daha fazla maliyet eder.

hayran adlı üyeden alıntı

1 Sektöre yoğunlaştığınız zaman para kazanırsınız inanın bu gerçek

ASY117 adlı üyeden alıntı

Web sitesi kurma işinde belli bir yerlere geldim diyorsunuz o zaman herkesin söylediği gibi yabancı siteler çok kazandiyor fakat tutulması zor diyorlar sizde wordperssde bilgim var diyorsunuz o zaman sizin için bu konu daha kolay olmalı seo açısından felan yani yabancı bir site kurabilirsiniz

Bycida adlı üyeden alıntı

hocam forum siteniz çok güzel benimde forum sitem var kullandıgınız script ve tema nedir

Merhaba, forum sitesi'ni yönetecek biirilerini arıyorum birlikte bir şeyler yapabileceğim birilerini bulursam gelir getirdiğinde paylaşmak istiyorum.

Forum Sitesi Altyapısı : İpsboard

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al