wmaraci reklam
lidertakipci

Her şey boşuna, bedavaya çalışıyoruz resmen.

66 Mesajlar 8.409 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Michel Michel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 66 / 62
  • Ticaret 7, (%100)

Ecancan adlı üyeden alıntı

Zaten öyle yapmıyormuydun :)

Tamamen eğlence amacı güdüyor olsaydım daha farklı alanlara yönelirdim hocam. Hit amacı gütmeden kimsenin ilgisini çekmeyen alanlarda yazardım belkide.

wmaraci
reklam

blogagaci blogagaci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 158 / 123
  • Ticaret 2, (%100)
Kardeşim 2 yıla yakın süredir blog yazıyorum temam da dahil herşey özgün. Ziyaretçilerim var sürekli yorum yapan. Son 1,5 yıldır adsense kaydım var. Şimdiye kadar ki kazandım 13 tl buyur burdan yak..

Yani artık öyle bir duruma geldim ki. Para kazanmayı boşver ara sıra farklı reklam görüntü falan çıkıyor ya reklamlarda siteye canlılık kattıgını düşündüğümden dolayı koyuyorum. Yoksa şimdiye çoktan silmiştim.
genchakan

kişi bu mesajı beğendi.

yasin66 yasin66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 28 / 10
  • Ticaret 2, (%50)
insanlar genelde sohbet aglarında veya oyun aglarında bizim açtıgımız siteye girse bile bir kere girecek ertesi gün girmiyecek bir inceleme yaptım 2014 te açılan sitelerin yüzde 95 i kapanmış bir site açacaksanız eger kesinlikle bilgi sitesi olmasın ne siteler daha çok tutar eglence tarzı komedi tarzı sohbet sitesi vb siteler benden bir tavsiye ne sitesi açasanız açın android market ve iphone markete atın en dandik siteler bile onların sayesinde hitini 3 5 katına katlıyor iyi forumlar herkeze
genchakan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 66 / 62
  • Ticaret 7, (%100)

yasin66 adlı üyeden alıntı

insanlar genelde sohbet aglarında veya oyun aglarında bizim açtıgımız siteye girse bile bir kere girecek ertesi gün girmiyecek bir inceleme yaptım 2014 te açılan sitelerin yüzde 95 i kapanmış bir site açacaksanız eger kesinlikle bilgi sitesi olmasın ne siteler daha çok tutar eglence tarzı komedi tarzı sohbet sitesi vb siteler benden bir tavsiye ne sitesi açasanız açın android market ve iphone markete atın en dandik siteler bile onların sayesinde hitini 3 5 katına katlıyor iyi forumlar herkeze

Bu devirde cidden öyle hocam. Açacaksın eğlence üzerine kurulu bir site. Biraz paraya kıyacaksın. Facebook sayfalarında, twitter hesaplarında v.s reklamını yaptıracaksın.

wmaraci
wmaraci

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)
Haklı ve şuan ki durumumuzu anlatan içerlendiğim bir yazı olmuş eline sağlık.

Sosyal olan her şey.

mondschein mondschein WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek sd
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1206
  • Beğeniler 52 / 147
  • Ticaret 5, (%100)
otoriter siteler hep kazanan taraf oluyor. ne kadar özgün olursa olsun eski otoriter siteler kazanıyor.

• Üyelik 10.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 66 / 62
  • Ticaret 7, (%100)

mondschein adlı üyeden alıntı

otoriter siteler hep kazanan taraf oluyor. ne kadar özgün olursa olsun eski otoriter siteler kazanıyor.

Hocam eski ve otoriter olması bir kenara, parası olan daha fazlasını kazanıyor sadece. Şuan söylüyorum Onedio sistemine birkaç güzel şey ekleyip yeni bir site açsanız facebook a bassanız reklamı binlerce lira sizde kazanırsınız en az onlar kadar.

yusufakgunn yusufakgunn Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Haklısın. Ne tür proje açarsan aç resmen bedavaya çalışıyoruz. Birde 13-14 yaşındaki lamer kişilerin hack team kurarak ddos vs atması çok zoruna gidiyor insanın. Tamam yabancı sitelere saldır ama kendi milletinin sitesine niye saldırıyorsun arkadaş ?

• Üyelik 10.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 66 / 62
  • Ticaret 7, (%100)

yusufakgunn adlı üyeden alıntı

Haklısın. Ne tür proje açarsan aç resmen bedavaya çalışıyoruz. Birde 13-14 yaşındaki lamer kişilerin hack team kurarak ddos vs atması çok zoruna gidiyor insanın. Tamam yabancı sitelere saldır ama kendi milletinin sitesine niye saldırıyorsun arkadaş ?

Hocam biraz durumunuz varsa orta dereceli bir sunucu kiralamaya çalışın. Böyle saldıralara karşı daha dayanıklı olursunuz.

yusufakgunn yusufakgunn Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Michel adlı üyeden alıntı

Hocam biraz durumunuz varsa orta dereceli bir sunucu kiralamaya çalışın. Böyle saldıralara karşı daha dayanıklı olursunuz.

Amcam saolsun i7 işlemci 1000gb portlu datacenter vardı onda reseller hesabı açtı. Sunucu kiralamama gerek kalmadı. Teşekkür ederim öneri için.
Michel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al