wmaraci reklam
lidertakipci

Her şey Mükemmel, Ancak Abone & İzlenim yok

10 Mesajlar 708 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

westlife westlife Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 29 / 131
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba arkadaşlar, benim müzikle ilgili bir YouTube kanalım var.
ancak anlam veremediğim bir problemde var; kanalda 3 aydır video yayınlıyorum,
video'ların içerikleri harika, güzel şarkılar ve bu şarkılar eşliğinde hareket eden güzel bir visualizer, şık video kapakları, efektler,
Güzel video başlıkları, video açıklamaları, videolara kaliteli tag'ler, kanala tam bir marka resmi, kapak fotoğrafınada göz yormayan güzel bir tasarım ekledim,
Yani kısaca popüler bir youtube kanalında olması gereken 'her şey' (bence) kanalda mevcut. Tam anlamıyla yoğun emek harcıyorum,
büyük oranda vaktimi ayırıyorum. (video render süreleri bilirsiniz)

Ancak: izlenim 200'ü, abone 50'yi, geçmiyor.
Ne kadar güzel tasarlarsam tasarlayayım, ne kadar kaliteli içerik eklersem ekleyeyim, ne yaparsam yapayım insanlar kanalımı fark etmiyor, abone olmuyor.
Hayatta emek veripte karşılığını alamadığım tek şey bu resmen... yapmam gereken her şeyi zaten yaptığımı düşündüğüm için bu konuyu açıp fikir istiyorum,
bir hata ya da eksik mi var benim farketmediğim? Neden sayılar hep böyle? Ne yapmalıyım? Bunu zaten başaracağım kafama koydumda, yöntem değiştirmem şart.

İçerik hakkında: Türkçe şarkıları İngilizce, İngilizce şarkıları Türkçe diliyle yorumlayıp paylaşıyorum, yani farklı dil verdiyonları,
bunun yanında çevirisiz cover, instrumental müzik paylaşımları, remix'ler hazırlayıp sunuyorum.

Kanal linki: http://tiny.cc/ytmusic (reklam yoktur, kısaltma sebebim Google'a indexlenmesin)

wmaraci
reklam

mxaksoy mxaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 482 / 344
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam kusura bakmayın ama bu kanal zor tutar. Trap Music Turkey gibi olsa artış olur.
(Birazda kullanılan keyword ile alakalı)

• Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 29 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
mxaksoy ne alakası var kardeş benimle aynı tür içerik üreten popüler kanallar var, Türkiye'de de var hatta, bkz: Efe Burak
noktapanel

kişi bu mesajı beğendi.

noktapanel noktapanel ben buraya neden çıktım Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 535 / 265
  • Ticaret 19, (%100)
Herhangi bir yerde reklam yapmanız bence büyümenize katkı sağlar, mesela güzel bir videonuzu instagram da (ben gibi) büyük bir kitleye hitap eden sayfalara reklam vermeniz en azından kanal ismine aşinalık sağlar

wmaraci
wmaraci

hhbozlak hhbozlak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster-Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 3 / 8
  • Ticaret 3, (%100)
Düzenli ve kaliteli güzel olmuş içeriklere biraz göz attığımda pek hoşuma gitmese de kanal düzeni ve marka bilinci oluşturmaya çalışma güzel entegre edilmiş . Ama YouTube dünyası artık çok büyüdü yüzbinlerce kanal bulunuyor bunların içinden senin keşfedilmen öyle kolay ve hızlı olmaz öncelikle azimle sürekli içerik üretmeye çalışman gerek ya da az ve çok kaliteli içerik üretirsin ama başka yerlerden desteğin olur mesela instagram da yüzbinlerce hayranın olur bilinen birisi olursun anca öyle . Eğer ki patlamak istiyorsanız azimle çalışmaya devam edin kaliteli kanallar bir süre sonra hızlıca parlamaya başlıyor .

• Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 29 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
hhbozlak Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, içeriklerde hoşunuza gitmeyen nedir hocam?

• Üyelik 13.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 3 / 8
  • Ticaret 3, (%100)
westlife Hocam bence müzik ve remix parçası ayrı ayrı bir parça imiş te üst üste konulup koyulmuş gibi olmuş. Biraz daha iç içe olursa sanki daha hoş olacağı kanaatindeyim. Teşekkürler.

• Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 29 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
hhbozlak Farklı türdeki videolar hakkında yapabileceğim tek şeyin ayrı bir oynatma listesi
kategorisine eklenmesi olduğunu düşünüyorum ve yaptımda ama iç içe derken kastınız bu değil belli ki,
nasıl bir düzenleme yapabilirim? Yanlış anlamadıysam aynı türleri tek bir videoda toplamak mı?

• Üyelik 13.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 3 / 8
  • Ticaret 3, (%100)
westlife Hayır hocam sanırım pek açıklayıcı olamadım kusura bakmayın . Yani mixlediğiniz şarkı ve mix sesleri birbiri ile tam oturmamış gibi bir hissiyat yaşadım dinlerken bunu belirtmeye çalışmıştım. İç içe dememdeki kasıt ise bunların yek bir ses ve ton olmasıydı.

• Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 29 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
hhbozlak Şimdi anladım, doğru bir eleştiri hocam şu sıralar kayıt kalitesi / mixlemelerle ilgili teknik sorunlar yaşıyorum elimden geldiğince de
güzel bir kalite ve doğru bir mix için uğraşıyorum, şu an kanalın video içeriklerindeki kayıt kalitesi kesinlikle değişmeli, bu konuda aynı fikirdeyim.
hhbozlak

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al