wmaraci reklam
lidertakipci

Her Türlü Fikir Üretilir

24 Mesajlar 2.727 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MobilHerif MobilHerif WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 5 / 18
  • Ticaret 2, (%100)
Farkındayım konu biraz değişik :D

Öncelikle şunu söyleyeyim; kesinlikle ücret vs. beklentim yoktur. Tamamen keyif amaçlı yapıyorum.

Bendeniz, az çok haberdar olduğum her konuda fikir üretmeyi çok seven bir vatandaşım. Çoğunlukla başkalarına göre değişik fikirler üretirim, dolayısıyla yeniliğe açık olmayan, yarını dünü gibi yaşamayı düşünen, inovasyonu sevmeyen insanlar tarafından pek değerli görülmez fikirlerim. Fakat yine de ben her zaman farklılığı savunurum.

Projesini geliştirme sürecinde olan,
Bir konu veya sektör hakkında tavsiye isteyen,
Sıradan projelerden farklı projeler üretmeye meraklı olan herkese seve seve yardımcı olmak isterim.

O kadar fikrin varsa otur sen yap diyenlere;
Bir projenin bir fikir bir de icraat süreci vardır. Fikir sürecinde problem yaşamam fakat konu icraate gelince nedense yapamam, biraz maymun iştahlılık var sanırım bende :D

Son olarak domain tavsiyesi, tema tavsiyesi gibi şeylerle değil de doğrudan proje odaklı istekler olursa (diğerlerine de tabi ki yardımcı olmaya çalışırım) sevinirim :) Sadace websitesi olarak değil, aklınıza gelecek her türlü çok aşırı teknik bilgi istemeyen konularda yardımcı olmak isterim.

Birilerine faydalı olursam ne mutlu bana. Allah bu konu altına ref olabilecek projelerin hayata geçmesini nasip etsin :)

Not: Pm atan herkese ayrıntılı yardımcı olmaya çalışıyorum ama talep çok fazlaymış bu kadar beklemiyodum :D Yetişemiyorum kusura bakmayın, bekletebilirim pmleri biraz :)

AzX66 adlı üyeden alıntı

yeni yapacağım site hakkında ö.m den güzel bir öneri aldım çok teşekkür ederim

[QUOTE=mographic] Arkadaş sağolsun, büyük bir proje ile ilgili fikirlerini söyledi. Dikkate alınacaktır. Teşekkürler tekrardan :)[/QUOTE]
Alper Aykut

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MrB MrB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)
imzamdaki sosyal ağ projesi için nasıl bir önerin var merak ettim :D

• Üyelik 07.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 5 / 18
  • Ticaret 2, (%100)
MrB hocam deneme hesabınız var mı üye olmaya üşendim :D

MrB MrB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

MobilHerif adlı üyeden alıntı

MrB hocam deneme hesabınız var mı üye olmaya üşendim :D

Baştan üzdünüz ama :D ad: fff pw: ff :D

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 5 / 18
  • Ticaret 2, (%100)
@MrB tamam tamam oldum üye :D

Sunraise Sunraise WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 4 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

MrB adlı üyeden alıntı

imzamdaki sosyal ağ projesi için nasıl bir önerin var merak ettim :D

Yardım kuruluş ve derneklerle iletişime geçip viral video reklam yapabilirsiniz . Mesela paypal ve lösev nasıl tuttuysa onun gibi isim bana bu tarz şeyleri çağrıştırdı çünkü

BurakAlacatli BurakAlacatli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Üniversite
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 53 / 45
  • Ticaret 13, (%100)
:) hocam üniversite öğrencisiyim bu 3 aylık tatil sürecinde acil 10 bin TL ye yakın para biriktirmem lazım araba almak istiyorum ne yapabilirim acil (biraz uçuk gibi ama olur belki)

Golsime Golsime Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Takılıyo
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 506
  • Beğeniler 206 / 195
  • Ticaret 26, (%96)
BurakAlacatli Ayda 3 bin tl kazanabileceğin iş varsa okulu okumana gerek kalmazki :D

Sunraise Sunraise WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 4 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

BurakAlacatli adlı üyeden alıntı

:) hocam üniversite öğrencisiyim bu 3 aylık tatil sürecinde acil 10 bin TL ye yakın para biriktirmem lazım araba almak istiyorum ne yapabilirim acil (biraz uçuk gibi ama olur belki)

asgari ücretle işe gir hocam 3 ayda 3.900 tl sonra süper kupa 1.yarı gs 2.yarı bjk ye bas 6-7 oran olur en aşağı 20.000 olur sana yeni araban hayırlı olsun :D şakası bir yana hocam bitcoinle ilgilendin mi bilmiyorum ama şu sıralar gelecek vaadeden birçok altcoin var bunlarda al satlarla 10k yı bulabilirsin ama dikkatli adımlar atmalısın . Bu arada konu sahibi dostum yanlış anlama konunu baltalamak gibi bir amacım yok sadece yardımcı olmak istiyorum :)

BurakAlacatli BurakAlacatli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Üniversite
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 53 / 45
  • Ticaret 13, (%100)
Golsime hocam doğru diyorsunda işte ne bilim istanbulda mesela sultanahmette adamlar 3 tlye aldığı selfi çubuklarını 10 TL den deli gibi satıyorlar günde 20 çubuk satsan 200 TL maliyetin 60 TL desen 140 TL cebine kalır sadece 20 çubukla.Buda bir fikir mesela şuan benden çıktı :)

Ek Olarak:

Sunraise adlı üyeden alıntı

asgari ücretle işe gir hocam 3 ayda 3.900 tl sonra süper kupa 1.yarı gs 2.yarı bjk ye bas 6-7 oran olur en aşağı 20.000 olur sana yeni araban hayırlı olsun :D şakası bir yana hocam bitcoinle ilgilendin mi bilmiyorum ama şu sıralar gelecek vaadeden birçok altcoin var bunlarda al satlarla 10k yı bulabilirsin ama dikkatli adımlar atmalısın . Bu arada konu sahibi dostum yanlış anlama konunu baltalamak gibi bir amacım yok sadece yardımcı olmak istiyorum :)

Hocam ilgilenmedim bitcoin ile şuanda forex ile uğraşıyorum 100 dolar ile başladım 15 günde 156 dolar oldu az veriyor o sistemide araştırabilirim kazandırıyor ise

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al