wmaraci reklam

İl Plakaları hakkında site yapsam?

3 Mesajlar 438 Okunma
smmexpress

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)
Arkadaşlar bi alan adı aldım ilplakalari nokta com diye sizce buna nasıl bir şeyler yapabilirim?Aklımdaki fikir içine illerin plakaları,il alan kodlarını,il posta kodları,yabancı ülkelerin plaka kodlarını falan ekleyeyim diyorum ama nasıl bir tasarım tema vs. kullanmalıyım tasarlayamadım.Şöyle bir şey nasıl olur Burdan
bu sayfa dikkatimi çekti biraz.
Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.Çok detaylı bir şey düşünmüyorum bu arada arkadaşlar eklersem birde iller arası km falan eklenip bir kaç sayfa ekleyip bırakacağım.

wmaraci
reklam

RuZzGaR RuZzGaR Aaltintas(){ //WmAracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Front-end
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1243
  • Beğeniler 384 / 148
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam böyle bir siteden en iyi adsense olarak para kazanırsınız ve adsense yerleşimli temalara bakın. Sitenizde yoğunluk yazı olacağı için adsense metin reklam yerleştirerek daha fazla kazanırsınız hem adsense temaları fazla kasmaz basitdir işinizi görür

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)

RuZzGaR adlı üyeden alıntı

Hocam böyle bir siteden en iyi adsense olarak para kazanırsınız ve adsense yerleşimli temalara bakın. Sitenizde yoğunluk yazı olacağı için adsense metin reklam yerleştirerek daha fazla kazanırsınız hem adsense temaları fazla kasmaz basitdir işinizi görür

Hocam size katılıyorum da tasarlayamadım kafam da sizin önerebileceğiniz bir tema var mı acaba?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al