freelance iş ilanları

İlahi Dinleme Sitesi Hakkında

4 Mesajlar 676 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ebulfeth ebulfeth Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 29 / 72
  • Ticaret 0, (%0)
Serlam aleykum arkadaslar birşey danısayım dedim.Şimdi yaklaısk bir yıldır dini video ve ilahi siteleriyle meskulum.Ama işi ciddi bir makama bindirmeyi düşünüyorum.Pkei nasıl bir ciddi makam.Su zamana kadar sitelerime gelenleri hep kelimelerle analiz ettim.Ne istiyorlşar ne bekliyorlar bir ilahi sitesinden az cok cözdüm.
Bende buna dayanarak hem görsel hemde içeriksel olarak büyük bir ilahi sitesi acacıgım yediden yetmişe tüm ilahileri barındıran bir site olacak.Hatta bir çok ilahi sanatcısıyla dostlugum oldugundan hatta tanınmıs hocalara kadar ulasma imkanım oldugundan ( nihat hatipoğlu,cübbeli ahmet hoca v.s ) bunlarla sitemizde röportajlara kadar hepsini bir haftaya yakındır kafamda tsarlıyorum.Ve daha bir çok şey.
Peki sizlerden fikir olarak ne istiyorum.Açıkcası şu neler yapmalıyım neler yapmamalıyım böyle bir sitede.Tasarımdan tutun,içeriğe kadar.Gercekten fikirlerinize ihtiyac var.
Not : Fikriyat bakımından beni haz etmeyen arkadaslar var artık pek konu acmamaya dikkat ediyorum kimseyi kırmamak icin.Bu konumada gelip tartısmaya vesile olacak veya uslüp bozacak konusma yapacaksa hiç bulaşmasın.Gercekten sıkıldım.Kimseyi üzmekte üzülmekte istemiyorum.

wmaraci
reklam

Muhdeli Muhdeli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 0 / 73
  • Ticaret 0, (%0)
Cübbeli Ahmet Hoca çalgı eşliğinde söylenen ilahileri dinlemeyin diyor. :) Onu geç. :)

ebulfeth ebulfeth Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 29 / 72
  • Ticaret 0, (%0)

Muhdeli adlı üyeden alıntı

Cübbeli Ahmet Hoca çalgı eşliğinde söylenen ilahileri dinlemeyin diyor. :) Onu geç. :)

Yok zaten ilahi söyletmicez hocamıza :) Sadece nasip olursa bu youtube hangoustmu ne var onla canlı yayın gibi birşey olur kesind eğil ama birşeyelr düşünüyoruz.

trgy trgy Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 32 / 209
  • Ticaret 16, (%100)
İlk önce telif haklarını çözmekle başlamalısın.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al