wmaraci reklam

ilk yardım

10 Mesajlar 985 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

semazen semazen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Adana
  • Ad Soyad k** y**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 23 / 22
  • Ticaret 10, (%70)
ilk yardım konusu üzerine bir blog şeklinde site açılsa ing. olur mu tutar mı arkadaşlar.

wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Neden ingilizce...?
Yabancı ziyaretçi çekme düşünceniz varsa eğer, yabancılar ortaokul düzeyinde ilkyardım derslerini sıkı bir eğitim ile alıyorlar. Tavsiye Türkçe blog olmasından yana. Bizde bu bilgiler çok eksik ne yazık ki. Akıllı telefonlar, cihazlar bilgisayarlarda oyun oynamaktan kimsenin ilk yardım hakkında bir şey bildiği yok. Belki katkı sağlamış olursunuz.
semazen CodeR92 Javadanadam

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Adana
  • Ad Soyad k** y**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 23 / 22
  • Ticaret 10, (%70)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Neden ingilizce...?
Yabancı ziyaretçi çekme düşünceniz varsa eğer, yabancılar ortaokul düzeyinde ilkyardım derslerini sıkı bir eğitim ile alıyorlar. Tavsiye Türkçe blog olmasından yana. Bizde bu bilgiler çok eksik ne yazık ki. Akıllı telefonlar, cihazlar bilgisayarlarda oyun oynamaktan kimsenin ilk yardım hakkında bir şey bildiği yok. Belki katkı sağlamış olursunuz.

aslında katılıyorum.
peki bunu tek sayfa ilerlemeli şeklinde mi yapmak lazım... sadece mobil mi yoksa hem web hem mobil mi.

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

semazen adlı üyeden alıntı

aslında katılıyorum.
peki bunu tek sayfa ilerlemeli şeklinde mi yapmak lazım... sadece mobil mi yoksa hem web hem mobil mi.

Artık modern blog temaları zaten mobil uyumlular. Bunun için özellikle bir çalışmaya yapmanıza gerek yok. Sİteyi kurun, kategori, etiket ve içerikleri oluşturup yayınlayın.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 06.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Adana
  • Ad Soyad k** y**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 23 / 22
  • Ticaret 10, (%70)

Artık modern blog temaları zaten mobil uyumlular. Bunun için özellikle bir çalışmaya yapmanıza gerek yok. Sİteyi kurun, kategori, etiket ve içerikleri oluşturup yayınlayın.

Yada şumu olsa.
Ilk yardim seminerleri veren firmalarin listelendiği en uygununun listelendiği.. cunku cogu kurum personeline ilk yardim verdirmek ve ilk yardum semireri ,sertifikasi veren firnalardan teklif aldigi biliniyor

athirsizi athirsizi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 530
  • Beğeniler 328 / 197
  • Ticaret 0, (%0)
Blog tarzı Türkçe temam var dilerseniz uygun fiyata bırakırım

Temalar > http://wponur.com

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

semazen adlı üyeden alıntı

Yada şumu olsa.
Ilk yardim seminerleri veren firmalarin listelendiği en uygununun listelendiği.. cunku cogu kurum personeline ilk yardim verdirmek ve ilk yardum semireri ,sertifikasi veren firnalardan teklif aldigi biliniyor

Yapabilirsiniz tabi ki, blog içerisinde duyuru platformu da yapabilirisniz.

halo9217 halo9217 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 199 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
kardeş ilk yardım diyorsun ama ingilizce site açacağım diye yazmışsın. Ben olsam girip okumam.

Çanakkale

SEBTURKA SEBTURKA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 351
  • Beğeniler 140 / 141
  • Ticaret 0, (%0)

Neden ingilizce...?

Bizde ilkokuldan itibaren Türkçe, Matematik ve Tarih gibi dersler alıyorum hem de her yıl. Ama yinede internette araştırıyoruz bu derslerle alakalı şeyleri.

Dünyada en yaygın dil ingilizce. Ayrıca dünyadaki bir çok sömürge ülkesi ingilizce konuşuyor ama ilk yardım eğitimini bırak temel eğitimi dahi alamıyorlar.

http://www.ilgikolik.com

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

SEBTURKA adlı üyeden alıntı

Bizde(Bende) ilkokuldan itibaren Türkçe, Matematik ve Tarih gibi dersler alıyorum hem de her yıl. Ama yinede internette araştırıyoruz bu derslerle alakalı şeyleri.

Dünyada en yaygın dil ingilizce. Ayrıca dünyadaki bir çok sömürge ülkesi ingilizce konuşuyor ama ilk yardım eğitimini bırak temel eğitimi dahi alamıyorlar.

Eğer ki, ilkokuldan beri söylediğiniz "dersleri" alsanız internette araştırma gereksinimiz olmaz. Ya dersleri eksik alıyor ve eksik noktalarınızı internette alıyorsunuz, ya da derslerden birşey almıyorsunuz o nedenle internette araştırıyorsunuz.

Bu olay farklı bir durum. Dersleri geniş zaman diliminde kullanırsınız. Ancak ilk yardımı "anlık" kullanırsınız. Bu hayat kurtarır, ya da eksik bir bilgiye sahipseniz kişiyi sakatlayabilir ya da öldürebilirsiniz. Bunun için ilk yardım eğitimi ilk okuldan beri eğitim hayatı boyunca tazelenerek tatbik edilerek öğretilmelidir. Tarih bilginiz, ya da matematiğin geometrik formülleri anlık durumlarda hayatınızı kurtarmaz ama ilk yardım kurtarır. Bunu da öğrenecekse birileri Türkçe okuyarak öğrenmeli kanısındayım.

İngilizce bilip ne yapacaksınız. Yaralıya İngilizce sorup cevap mı alacaksınız, adam can derdindeyken...

İngilizce ilk yardımı bilmek, yurtdışına çıktığınızda eminim çok yardımı olacaktır. Ama burada sadece İngilizce bilen turist kovalamanız gerekir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al