wmaraci reklam
lidertakipci

İndirme Siteleri Yasal mı?

12 Mesajlar 1.176 Okunma
wmaraci reklam

Penunbra Penunbra <?web Geliştiricisi Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 218 / 117
  • Ticaret 4, (%100)
Sektörde ki rakipleri geçmek çok zor ama, legal olarak bu işi yapan sitelerin birçoğu paylaşımlı link üzerinden, link çıkışı veriyor. Bunun haricinde ek olarak programların old versionlarını eklerseniz o zaman diğerlerine göre çok farkınız olur. Nitekim bilgisayarı yavaş veya daha stabil çalışan old version kullanan kullanıcılar çok fazla diyebilirim. Lakin old versionlar genellikle yabancı siteler yapıyor, bende onları kullanıyorum gerçi.

Umarım aradığınız cevabı kısmen verebilmişimdir. Farklı olursanız zorluk önemli olmaz. Diğer sorunuzun cevabı verildiği için bu demli yazdım. Keyifli sahurlar dilerim şimdiden.
iFurkan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

iFurkan iFurkan Webmaster Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 292 / 158
  • Ticaret 29, (%97)

Penunbra adlı üyeden alıntı

Sektörde ki rakipleri geçmek çok zor ama, legal olarak bu işi yapan sitelerin birçoğu paylaşımlı link üzerinden, link çıkışı veriyor. Bunun haricinde ek olarak programların old versionlarını eklerseniz o zaman diğerlerine göre çok farkınız olur. Nitekim bilgisayarı yavaş veya daha stabil çalışan old version kullanan kullanıcılar çok fazla diyebilirim. Lakin old versionlar genellikle yabancı siteler yapıyor, bende onları kullanıyorum gerçi.

Umarım aradığınız cevabı kısmen verebilmişimdir. Farklı olursanız zorluk önemli olmaz. Diğer sorunuzun cevabı verildiği için bu demli yazdım. Keyifli sahurlar dilerim şimdiden.

Eyvallah hocam, gayet net anladım. Teşekkürler, size de hayırlı sahurlar.
Penunbra

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al