wmaraci reklam

Ingilizce Çalışmanın Faydalari

8 Mesajlar 840 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Petro Petro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Adwords Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 31 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle hepinizin bildiği üzere geliriniz yüksek olur. Aynı hite sahip Ingilizce ve Türkçe sitelerden, ingilizce sitenin sırf görüntülenme geliri Türkçe sitenin toplam gelirinin 3 katının üstünde olduğunu görünce hayretler için kalmıştım ama birkaç siteyi daha görünce artık normal gelmeye başladı.

Ikinci olarak çok daha büyük bir kitleye hitap edersiniz. Sadece anadili Ingilizce olan ülkeler Ingiltere, Abd, Yeni zelanda, Avustralya , Hindistan ve pek çok ülke daha. Ayrıca ana dili Ingilizce olmayıp Ingilizce araştırma yapan çok sayıda insan olacaktır. Yani Türkçe siteyle 50 milyon internet kullanıcısına hitap ediyorsanız bu Ingilizce site ile on mislinden fazla olacaktır.

Sosyal ağlar konusunda daha avantajlı olacaksınız. Türkiyede kullanılan sosyal ağlar az çok bellidir. Ingilizce konuşan ülkelerde ise bu sayı ve kullanıcı sayısı çok daha fazladır. Bu sitenizin Seosuna da katkı sağlayacaktır. Ayrıca buradan da çok sayıda ziyaretçi çekebileceksiniz. Sadece Pinterest ile çok sayıda kazanan site mevcuttur.

Bunlar ilk aklıma gelenler. Örnekler çoğaltılabilir. Siz de yazabilirsiniz. Yapmamız gereken iyi düzeyde ingilizce öğrenip, adam gibi emek vererek emeğinizin karşılığını almak. Turkiyedeki reklam verenler oldukça tık başı 3-5 kuruş kazanmaya devam ederiz.
mimarcan

kişi bu mesajı beğendi.

Adwords Reklam Kurulumu, Optimizasyon, Aylık Danışmanlık, Hesap Kurtarma İşlemleri
wmaraci
reklam

gakgos gakgos Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 6 / 195
  • Ticaret 0, (%0)
E basit örneği ingilizce sitemin tbm si 3 TL Bu arada ingilizce bilmiyorum gün de 25 ile 30 TL arasında bırakıyor hiç ilgilenmediğim halde :D

onurgner onurgner WM Aracı Kat. Mod.
  • Üyelik 05.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Makale Editörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 86 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
gakgos normalde site işleriyle ilgilenmiyorum ama merak ettim; siteniz niş mi acaba? Bir de İngilizce bilmiyorum dediniz, hiç mi içerik yok? Ücretiyle mi yazdırdınız?

• Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 6 / 195
  • Ticaret 0, (%0)
onurgner Sitem niş belirli bir kategorisi var.
İngilizce bilmiyorum doğru fakat ingilizce olan bir içeriği alıp türkçeleştiriyorum çeviri yolu ile
içlerinde türkçe olarak değişiklik yapıp tekrar ingilizceye çeviriyorum. Toplamda 35 içerik civarında.
Burada mesele ingilizce bilmek, birilerine yazdırmak değil niş seçeceğiniz konunun nokta atış olmasıdır.
Bazı sitelerden de sitemi paylaşıyorum ve dünyanın bir çok yerinden giriş oluyor buda tbm oranını arttırıyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

onurgner onurgner WM Aracı Kat. Mod.
  • Üyelik 05.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Makale Editörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 86 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
Spin yöntemini diyorsunuz. Bu Google açısından sıkıntı doğurmuyor mu peki?

• Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 6 / 195
  • Ticaret 0, (%0)
onurgner mantıklı bir şekilde düzenleme yaptığın sürece sıkıntı olmaz

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Adam gibi 1 tane ingilizce site yarım yamalalak 100 ingilizce siteye bedeldir. Bu yüzden ingilizce bilmeden bu işe giriyorsanız bir noktadan sonra ilerleyemeyeceksiniz bundan haberiniz olsun. Kitleleriniz büyüdükçe makalelerinizdeki saçma sapan cümleler ortaya çıkacak çünkü. Grammer ve en azından orta seviye ingilizce bilmeniz gerekiyor.

Forumdaki birçok kişi işsiz para kazanmak için bir yol arıyor ancak o kadar boş zamanları olmasına rağmen ingilizce öğrenmiyorlar çünkü azim yok heves yok. Kolay yoldan para kazanma derdinde herkes. Şunu da ekliyeyim bir noktadan sonra ingilizce sitelerdeki gelirler hayat standartlarınızı dahi değiştiriyor :) öyle iyi paralar kazanıyorsunuz.

bunun için 100 tane spam siteye gerek yok 1 tane zamanla maksimum 3 tane sağlam sektörlerde siteniz olduğu vakit tanesi 3k dolar bıraksa 9k dolar yapar. O da 51.036,30 Türk Lirası yapıyor aylık :) Emek olarak ingilizce sitenin Türkçe siteden hiçbir farkı yok bu arada aynı emeği vereceksiniz. Vermek zorundasınız. Bir kitle edinmek istiyorsanız büyümek istiyorsanız bunu yapmalısınız.

Sektör konusunu
Wordpress konusunu
İngilizce konusunu da bir zahmet herkes kendisi araştırıp bir yol katetmeye çalışsın. Kimse size en değerli bilgileri vermez. Bu benim için de geçerli. Çünkü neden vereyim? Ortada büyük bir emek var ve bu emek paylaşılamayacak kadar değerli. Elbette forumda insanlara yardım ediyorum konular açıyorum ancak bir noktaya kadar. Bu bilgiyi size kimse vermeyecek haberiniz olsun. Ben de bu yollardan geçtim araştırmak öğrenmek pratik yapmak kaçınılmaz son.

Azimle hırsla emekle her şey olur neden olmasın? Sorun şu sizde bunlar var mı? Buradaki yazılar konu sahibine değil bu arada genel olarak konuşuyorum kimse bireysel olarak üzerine alınmasın :)
lastpavel egurcan Petro

kişi bu mesajı beğendi.

Petro Petro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Adwords Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 31 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Şuan var gücümle Ingilizce ve Almanca öğreniyorum. Uygulama işlerinden istediğimi bulamazsam yabancı site işine gireceğim

Adwords Reklam Kurulumu, Optimizasyon, Aylık Danışmanlık, Hesap Kurtarma İşlemleri
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al