buycardsell.com adinda bugun domain aldim guzel saglam bir yazilimla proje yapmaya basladim proje bitiminde burdan duyurcam proje nediye sorarsaniz sanal kartlar Google itunes vbenzeri alisveris yapilabilinen heryerde gecerli olan sanal kart satisi ve alisi olan bir platform yapmayi planliyorum amaci ne sitenin mesala Google AdWords reklam vericeksiniz ama 100 dolar var butceniz az burda Google sanal karti alarak reklamda onay ve karta yukleme yaparak devam edebilirsiniz 100 dolarlik kart aldiginizda kartin icine 500 dolarlik reklamda kullanmalik sanal ucret olucaktir. Sacma gelebilir ama mesala parali film siteleri arkadaslik sistemerine kartinizi eklemek istemiyorsaniz bu yontem ile kendinizi guvene aliyorsunuz site icerisinde gunluk gorevler ile puan kazanicaksiniz bu puanlar ile dilerseniz alisveris yapabilir dilerseniz nakit cekebilirsiniz tarzi olucak tum buyuk sistemlerin yuzde 80 anlasma saglanmistir bu projemiz yakinda online olucaktir. Projemizde hisse senedi coin islemleri tarzi ek secenekleri olucak olup dileyen kisilerin paralarini tarafimizca ucretsiz brokerlik hizmetiyle Kar edebiliceklerdir sizce bu proje icin nasil bir yol izleyelim fikri olanlar yazabilirse sevinirim