lostyazilim

İngilizce yada Türkçe galeri sitesi tutar mı?

6 Mesajlar 1.023 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Route666 Route666 Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 20 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar, kategori bazlı bir galeri, resim sitesi açmayı planlıyorum. İngilizce olarak aklımda var ama Türkçe olarak da belirttiğim kategorili siteler tutar derseniz Türkçe de açabilirim. Aşağıda ki aklımda olan kategorilere özel 1 site açacağım, sizce hangisinden daha çok gelir elde edebilirim google adsense olarak? Yada aşağıdakilerin haricinde "x kategori iş yapar" dediğiniz bir kategori var mı? Şimdiden teşekkürler.

Dekorasyon iç mimari resimleri
Saç modelleri resimleri
Erkek & Kadın giyim resimleri
Çanta modelleri

wmaraci
reklam

ececan ececan WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 11.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek hesap kullanılmayacaktır. lütf
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 43 / 52
  • Ticaret 9, (%100)
Hepsi de tutar. Bunu söyleyeyim öncelikle fakat siteye ulaşabilirse kullanıcı..

Şöyle ki, pinterest isimli site zaten bunların deryası. Yani milyonlarcası orada var. Dahası, google'daki indexleri de türkçe. Arayan oraya gidiyor yani. Birçok blog da var.

Yani Pinterest'ten önce keşfedileceğinizi düşünüyorsanız deneyin. Onun haricinde resim işi bandwitch ve sunucu işidir. Sabır ister
Route666

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 20 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

ececan adlı üyeden alıntı

Hepsi de tutar. Bunu söyleyeyim öncelikle fakat siteye ulaşabilirse kullanıcı..

Şöyle ki, pinterest isimli site zaten bunların deryası. Yani milyonlarcası orada var. Dahası, google'daki indexleri de türkçe. Arayan oraya gidiyor yani. Birçok blog da var.

Yani Pinterest'ten önce keşfedileceğinizi düşünüyorsanız deneyin. Onun haricinde resim işi bandwitch ve sunucu işidir. Sabır ister

Hocam şöyle ki upload yaptırmayacağım, kendim ekleyeceğim. Bu doğrultu da başlıkları ve desc kısmını doğru şekillendirebilirsem google görsellerden yada google ana sayfasında ki çıkan örnek resimlerden hit sağlamayı düşünüyorum.

• Üyelik 11.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 43 / 52
  • Ticaret 9, (%100)

Route666 adlı üyeden alıntı

Hocam şöyle ki upload yaptırmayacağım, kendim ekleyeceğim. Bu doğrultu da başlıkları ve desc kısmını doğru şekillendirebilirsem google görsellerden yada google ana sayfasında ki çıkan örnek resimlerden hit sağlamayı düşünüyorum.

Upload yaptırmayacağınızı düşündüm zaten sabır işi diyerek buna atıf yaptım aslında. Bence denemeye değer. Birkaç aya sonucunu ufaktan görürsünüz zaten. Emek verilen her şey karşılığını verir. Az çok demeden bir yerden başlamak gerek düşünmeye çok zaman harcamadan. Bence. :)
Route666

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 20 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

ececan adlı üyeden alıntı

Upload yaptırmayacağınızı düşündüm zaten sabır işi diyerek buna atıf yaptım aslında. Bence denemeye değer. Birkaç aya sonucunu ufaktan görürsünüz zaten. Emek verilen her şey karşılığını verir. Az çok demeden bir yerden başlamak gerek düşünmeye çok zaman harcamadan. Bence. :)

Evet hocam bende öyle düşünüyorum. Yada şu şekilde düşünüyorum; bir youtube kanalı oluşturup + blogger yada normal domainli bir site alıp Fragman yayınlamayı düşünüyorum. Fragmanları youtube kanalına upload edip oradan da sitede paylaşmayı düşünüyorum. Fragman sitesini de İngilizce yada Türkçe düşünüyorum. Bu nasıl olur sizce?

• Üyelik 11.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 43 / 52
  • Ticaret 9, (%100)
Ekstra olarak fragman sitesine ihtiyaç bile duyulmayabilir. Hedef kitleniz genelde kadınlar olduğu için ve ihtiyaçları "resim" olacağı için, youtube slaytları da size gelir sağlayacaktır. Ayrıca açıklamada link belirtmeniz ve videoda bunu referans göstermeniz de sitenizi açıklar.

Kadınlar sosyal ağlarda da sürekli bu tarz şeyleri paylaştığı için sitenizdeki paylaşım butonlarını sık sık kullanırlar. Facebook'ta paylaşmayı seviyorlar çünkü.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al