İnsta hesabımı alıcak olsanız en az ne kadar gözden çıkarırsınız ?

3 Mesajlar 565 Okunma
smmexpress

noktapanel noktapanel ben buraya neden çıktım Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 535 / 265
  • Ticaret 19, (%100)
Merhaba gene ben ve gene instagram sayfam ile alakalı bir konu :), bu konumda sizden 1 yıldan fazladır emek harcadığım sayfama değer biçmenizi isteyeceğim. Lütfen boş geçmeyiniz :).
Hesap kullanıcı adım @aleykum barzani http://www.instagram.com/aleykumbarzani
(Ticaret konusu olarak algılanmasın lütfen, sadece değerini merak ediyorum)

wmaraci
reklam

reklammahallesi reklammahallesi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yazılım mühendisliği
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 15 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, hesabınız gerçekten güzel. Ben bu hesaba 400 lira gibi bir fiyat biçebilirim. Fakat bir şey farkettim ki hesabınız sanki biraz zor yükselmiş gibi. Çünkü geçenlerde birisi bana 100k hesabını 1 Yılda kastığını söylemişti (söylediğinin doğruluğuna emin olabilirsiniz güvenilir biriydi). Asıl soru şu ki bu insanlar nasıl böyle kasabiliyor hesaplarını? Örneğin ben, söz sayfamı 5-6 ayda anca 4700 takipçiye ulaştırabildim. Peki o 50k-100k hesapların sahibi bunu nasıl başarıyor orası muamma. Ama bana sorarsanız sektörde iyi kötü adı geçen veya az buçuk kitleye sahip olan bu hesaplar topluluk oluşturmuş ve sürekli birbirlerini paylaşıyorlar. İsterseniz böyle bir sistem kurabiliriz. Tabi bu konuda sizin düşüncelerinizi de alabilirim 😊

noktapanel noktapanel ben buraya neden çıktım Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 535 / 265
  • Ticaret 19, (%100)
reklammahallesi aklınızdaki fiyat için teşekkür ederim hocam , dediğiniz sayfalar evet sektörde farklı olabilir ama ben baya yavaş geliştim kabul ediyorum :) sebebi ise fan sayfasından döndürmem olabilir. Bahsettiğiniz sayfa sahipleri aralrında reklamlaşıyorlardır tabiki ben de kendi dengim sayfalar(10-15k takipçili sayfalar) ile reklamlaşma sonucu 20-200 takipçi kazanabiliyorum . Onlarda takipçi oranlarına göre tek reklamda benim takipçi sayımı bile yarılayabilirler :D, ekip kurarız kurmasına ama sayfalar arasında biraz ortak yönler olmalo mesela biri karikatür ise diğer de mizah olursa etkileşim olur ama biri mizah biri müzik sayfası ise bu etkileşme oranı düşük olabilir eğer bunu göze alıyorsanız dm veya pm nizi bekliyor olacağım :) iyi geceler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al