wmaraci reklam

Instagramdan butik işine girilir mi? Girilirse nasıl bir yol izlenmeli.

12 Mesajlar 1.882 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SuperCash SuperCash Prof. Hizmet Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 3 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar elimde 5.000 kadar bir para var ve aklıma instagramdan butik işi geldi. Çevremdekilere bakıyorum çok ilgi var aklıma yattı. Bayan ürünlerine yönelmeyi düşündüm ardından. Aklımda bir kaç soru kaldı yardımcı olursanız çok sevinirim.

1. 5000 ile bu işe girilir mi?
2. Girilir ise nasıl bir yol izlenmeli.
2.2. Takipçi alınarak mı giriş yapılmalı yoksa reklamlar ile mi?
2.3. Ürün teminatını nasıl sağlamalıyız.
2.4. Güven veren bir profil nasıl çizeriz.

Yani aklımda net olan sadece iş nasıl olacağı konusunda net değilim. Önceden yapmış yada hala yapan veya benzeri bir işe giren veya en küçük bir fikri olan arkadaşlardan yardım bekliyorum herkese teşekkür ederim.

.
wmaraci
reklam

Metin2Blog Metin2Blog ApkProgram.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 10 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle bir kargo şirketi ile toptan anlaşıcaksınız bir fiyata.
Organik takipçi alınıp , Reklam verilmelidir.
Bu ikisini'de yapmanız gerekir çünkü takipçi sayınız yüksek olmadan reklam verseniz güven problemi çıkıcaktır.

5 lira ile girilirmi derseniz, Satıcağınız ürüne bağlı olarak girilebilir.

5 liranın 3 lirası demirbaşa gidicektir. 2 lirası ile aldığınız ürün'dende 3 lira ile 3.5 lira arası kazansanız. 1 , 1.5 lira kar Temiz iş bence girmelisiniz.

*** ekleme:

3 lira demirbaş dedim. Bunu reklam ücretlendirmelerini en yüksekten hesaplayarak dedim. Kısarak fiyat indirilebilir.
SuperCash

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.apkprogram.com/

• Üyelik 01.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 3 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle çok teşekkür ederim demirbaşın içinde reklamdan başka ne bulunur hocam. Ayrıyeten kargo anlaşma süreci nasıl işliyor.

.

Metin2Blog Metin2Blog ApkProgram.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 10 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
hocam kargo firmalarına gidiyorsunuz konuşuyorsunuz 100 - 200 paket için v.b adamlar'dan indirim ve taksit istiyorsunuz. Türkiye geneline Parayı ödüyorsunuz ve şipariş geldikçe gönderim yapıyorsunuz.

Demirbaş'ta, İnstagram 'da 50 60 k takipçi alırsınız, Reklam giderleri koyarsınız. Ve satışınıza başlarsınız. Başka ayriyetten birşey bulunmuyor benim bildiğim kadarıyla

https://www.apkprogram.com/
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
Kargo anlaşması yapabilmek için ticari kimliğiniz olmalı.

Başlangıç için dikey satışla başlayabilirsiniz. Çok çeşitli ürün yerine gelecek yaz sezonuna uygun bir ürün grubunun varyantları ile başlayabilirsiniz.

5K para yatırmanıza gerek yok, perakende ürün alabileceğiniz yerlerden ürün temin etmeye çalışın. Satmak istediğiniz ürünlerden birkaç adet numune edinerek fotoğraflayabilirsiniz, ilk siparişler için eldeki numuneler gönderilebilir.

5 bin liranın 3 binini kenara koyun, dokunmayın. Eldeki 2K ile neler yapabilirim diye düşünün, kısıtlı imkanlardan bir iş yaratmaya çalışıyorum deyin kendinize. İş kendi kendine ivme kazandıktan sonra kullanacağınız o 3 bin TL işlerinizi katlayacaktır.
metapak

kişi bu mesajı beğendi.

strongarm strongarm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
maliye kısımını araştırdınızmı , hesabınıza para girişi olucak sürekli yakalanırsan suç diye biliyorum fiş kesip vergisini vermeniz lazım gerekli olabilir . bu konuda bilgili arkadaşlar vardır bilgi alınız

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
Ve her şeyden önce bu iş modeline gerçekten inanıyorsanız pes etmeyin. İş, meslek öğrenmek kolay değil. Yaptığınız hatalardan ders çıkarıp daha iyi işler yapmaya çalışın. Eğer işe yeteri kadar inanmıyorsanız bu dersleri çıkarmak yerine hayıflanıp pişman olarak, kayıplarınızı hesaplayarak geçirirsiniz günlerinizi.
SuperCash

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 3 / 15
  • Ticaret 2, (%100)

Doruk adlı üyeden alıntı

Kargo anlaşması yapabilmek için ticari kimliğiniz olmalı.

Başlangıç için dikey satışla başlayabilirsiniz. Çok çeşitli ürün yerine gelecek yaz sezonuna uygun bir ürün grubunun varyantları ile başlayabilirsiniz.

5K para yatırmanıza gerek yok, perakende ürün alabileceğiniz yerlerden ürün temin etmeye çalışın. Satmak istediğiniz ürünlerden birkaç adet numune edinerek fotoğraflayabilirsiniz, ilk siparişler için eldeki numuneler gönderilebilir.

5 bin liranın 3 binini kenara koyun, dokunmayın. Eldeki 2K ile neler yapabilirim diye düşünün, kısıtlı imkanlardan bir iş yaratmaya çalışıyorum deyin kendinize. İş kendi kendine ivme kazandıktan sonra kullanacağınız o 3 bin TL işlerinizi katlayacaktır.
Çok mantıklı bunu yol gösteren yorum olarak tutuyprum.

Doruk adlı üyeden alıntı

Ve her şeyden önce bu iş modeline gerçekten inanıyorsanız pes etmeyin. İş, meslek öğrenmek kolay değil. Yaptığınız hatalardan ders çıkarıp daha iyi işler yapmaya çalışın. Eğer işe yeteri kadar inanmıyorsanız bu dersleri çıkarmak yerine hayıflanıp pişman olarak, kayıplarınızı hesaplayarak geçirirsiniz günlerinizi.
Teşekkürler hocam.

strongarm adlı üyeden alıntı

maliye kısımını araştırdınızmı , hesabınıza para girişi olucak sürekli yakalanırsan suç diye biliyorum fiş kesip vergisini vermeniz lazım gerekli olabilir . bu konuda bilgili arkadaşlar vardır bilgi alınız

O konuda hiç bilgim yok yapan nasıl yapıyor.

.

ercangulcay ercangulcay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Sistem Analisti
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 11 / 45
  • Ticaret 7, (%100)
Butik işi yapan ve instagram'dan da satış yapan bir arkadaşım var ama beğeniden başka birşey kazanmıyor. instagram üzerin beklediği satışları bir türlü yapamadı. Sürekli yeni ürünler almalısınız ve bunları fotoğraf çekip paylaşmanız lazım. Birde çoğu bayan elbiseyi manken üzerinde görmek istiyor. Askı üzerinden yada yerde duran bir fotoğraf istemiyorlar. Birisini sürekli bu fotoğraf işine bağlamanız gerekebilir.

Kargo içinde indirim alabilmeniz için aylık belli bir gönderi sayısını geçmeniz gerekiyor. Altında alırsa anlaşma iptal ediliyor.

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
bence ilk olarak ayakkabı işine girin replica ürünlere çok uygun fiyata sahip olup üstüne abartı olmadan kar koyun (piyasa araştırması yapın milletin karına bakın vs.) ben denemek için almıştım memnun kaldım bidaha aldım iki ürün (new balance spor ayakkabı) 100 (50+50 iki ayakkabı) tl + kargo 10 tl gibi bir maliyeti oldu ayakkabılar cidden çok ucuz ve karı çok yüksek artık erkeklerin bile birden fazla ayakkabısı var bi araştırın isterseniz.

Ek olarak : BU linkteki adresin direk dükkanı var oradanda satış yapıyolar yerleri ankara/sincan bölgesinde belki sizde işleri ilerletip bir dükkan açarsınız :D

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al