wmaraci reklam

İnternet bağlatacağım fakat hangisini bağlatsam?

12 Mesajlar 1.339 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Yeni bir eve taşındım, internet bağlatacağım, binada Kablonet alt yapısı olduğu için Kablonet bağlamayı ve su paketi almayı düşündüm:

https://www.turksatkablo.com.tr/Tum-Kampanyalar,625,eglenceyi-kacirma-kampanyasi

Detaylarını incelediğim de;

• Taahhüt süresi boyunca (24ay taahhüt için); 25 Mbps'ye kadar Akıllı Sınırsız Kablonet (26,01 TL) ve Analog KabloTV + KabloTV Temel Paket (19,99 TL) + Vizioon Sinema Paketi (14,99 TL) + tarifesi 60,99 TL olarak uygulanacaktır. Yazıyor.

Açıkçası kullanacağım sadece İnternet. Kullanmayacağım şeylere ücret ödemek koyacaktır, sizin bir tavsiyeniz var mı?

wmaraci
reklam

Law Law Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Search Engine Optimizer
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad Ç** C**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 5 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
Ne olursa olsun Türk *******'u öneririm.
Escalous

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Ne olursa olsun diye bir şey yok. :) Mevcut adresin altyapısı neyi destekliyorsa onu seçmek lazım. Yoksa pişman eder çoğunlukla.

Yılbaşında yeni eve taşındığımda altyapım kablonet destekliyordu. Tv izlemiyor olmama rağmen tv içeren paket sadece internet içeren paketten daha uyguna geldiği için tv içeren paketle aldım interneti. 24 mbps paketimden 22-23 mbps hız görüyorum. Oldukça memnunum.
Escalous

kişi bu mesajı beğendi.

Fearles1453 Fearles1453 Bir umuttur yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WebCoder
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 251 / 250
  • Ticaret 26, (%100)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Ne olursa olsun diye bir şey yok. :) Mevcut adresin altyapısı neyi destekliyorsa onu seçmek lazım. Yoksa pişman eder çoğunlukla.

Yılbaşında yeni eve taşındığımda altyapım kablonet destekliyordu. Tv izlemiyor olmama rağmen tv içeren paket sadece internet içeren paketten daha uyguna geldiği için tv içeren paketle aldım interneti. 24 mbps paketimden 22-23 mbps hız görüyorum. Oldukça memnunum.

benım alt yapı yok bu uydudan m ı cekıyor analamadım

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

TolgaDogaan TolgaDogaan Freelance Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 23 / 264
  • Ticaret 14, (%100)
Türk ******* kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum. Alt yapı varsa kesinlikle Türk ******* tek geçerim.
Escalous

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Law ve TolgaDoğan

Hocam hangi paketlerini kullanmaktasınız ?

Fiyatları çok iç açıcı gelmedi, alt yapısıda burada bulunmamakta.

AhmetCakmak34 hocam, siz hangi paketi kullanıyorsunuz ?

Ben 25 mbpslik linkte verdiğim paketi almayı planlıyorum. Uydu için anten bağlatıcaktım madem öyle bunların verdiği cihazı kullanırım.

Ama detaylara baktığımız da her ay bunlar için para vereceğime bir seferlik anten bağlatmak daha mantıklı, keşke tek tek seçebilme hakkımız olsa. Bahsettikleri gibi sadece interneti o fiyata satsalar gırla satılır. İnternet için ayırdığım bütçe tam tamına 70TL. Sadece 50mbps interneti satsalar 70tlye onu alırdım.

Ama piyasa fiyatlarına baktığımız da ise bu ek özellikler olmadan da bu değerlerde ki interneti aynı fiyata satıyorlar.

25mbps ise günümüzde yetersiz gibi gözükse de gayet yeterli benim için. Saniyede 2.50-3mb downloadı görecektir. Çok download işlemleri yapan birisi değilim, aylık 30gb belki buluyordur.

Oyunlarda ping yapacağını da düşünmüyorum. Piyasa internet fiyatları da genellikle aynı. Bunda ek olarak kablo TV, ıvır zıvır paketler var. Alt yapı da destekliyor, e daha ne ? Aldım gitti

Derken birde akıllı sınırsız diye birşey çıkartmışlar.

Normalde 25mbps('ye varan) internet 19.00-24.00 arası 10mbps('ye varıyor)

Bu durumda saniyede 1mb download gene yapacaktır. Ama bu zımbırtı hoş olmamış, tam internete gireceğim vakitlerde hız %60 düşüş yaşıyor.

Sizin paket hangisi?

Bu kablonetin daha uygun paketleri var mı? Şu süreçte mobilde olduğum kadarıyla göz gezdirdim ama yeni abonelerine daha iyi bir paketini göremedim. Belki gözden kaçan daha iyi paketleri vardır. İlla kablo TV olması şart değil.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Yanlış hatırlamıyorsam benim hayatı yakalayan kampanyasıydı ama 2018 Eylül-Ekim gibi almıştım. Paket içeriği değişmiş. Paketlerde akıllı sınırsızları arttırmışlar gördüğüm kadarıyla. Ben alırken normal sınırsız çoğunluktaydı.

Paketim o zamanlar şöyleydi: 24 Mbps sınırsız int + TV analog + Vizion paket = 70 tl

Modem 3 tl, tv cihazı 6 tl, toplam 79 tl fatura.

Şuan mevcut paketlerden cebinize göre alın. Eğer modem ve tv cihazı ile birlikte sadece internet paketinden daha uyguna gelen varsa alınabilir. Performanstan yana sorun yaşayacağınızı da düşünmüyorum, kablonet'in altyapısının olduğu yerler gerçekten iyi.
Escalous

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Yanlış hatırlamıyorsam benim hayatı yakalayan kampanyasıydı ama 2018 Eylül-Ekim gibi almıştım. Paket içeriği değişmiş. Paketlerde akıllı sınırsızları arttırmışlar gördüğüm kadarıyla. Ben alırken normal sınırsız çoğunluktaydı.

Paketim o zamanlar şöyleydi: 24 Mbps sınırsız int + TV analog + Vizion paket = 70 tl

Modem 3 tl, tv cihazı 6 tl, toplam 79 tl fatura.

Şuan mevcut paketlerden cebinize göre alın. Eğer modem ve tv cihazı ile birlikte sadece internet paketinden daha uyguna gelen varsa alınabilir. Performanstan yana sorun yaşayacağınızı da düşünmüyorum, kablonet'in altyapısının olduğu yerler gerçekten iyi.

İlgili cevabınız için teşekkür ederim hocam. Sanırım kablonetin linkte attığım paketini alıp geçicem.

Yarın arayıp müsait oldukları en erken güne randevu alıp geçeceğim.

sofu44 sofu44 Mumince.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)
Ben 35 mb Turknet kullanıyorum 75 tl memnunum. Şimdiye kadar bir sorun yaşamadım.

Hayatı Mümince Yaşamak İsteyenlerin Mekanı
https://mumince.com

• Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)

sofu44 adlı üyeden alıntı

Ben 35 mb Turknet kullanıyorum 75 tl memnunum. Şimdiye kadar bir sorun yaşamadım.

Alt yapı destekliyor olsaydı bende turknet geçecektim.

Turknetin fiyatlandırmasını sevemiyorum :/

35mbps hız verdiğide, 100 mbps hız verdiği de aynı fiyat.

Vede sanırım alt yapı olmadığı durumda *******un alt yapısını kullanıyordu, oda yok 😃

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al