wmaraci reklam
lidertakipci

istockphoto ile fotoğraf çekerek para kazanmak

3 Mesajlar 1.261 Okunma
wmaraci reklam

kafka123 kafka123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** O**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 57 / 41
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar istockphoto ile ilgili birkaç bilgi edindim. Bu sitede çekmiş olduğunuz fotoğrafları satışa sunuyormuşsunuz. Bu şekilde de ayda bazı kişiler 1000 dolar bazıları 5000-10000 hatta daha fazla kazanıyorlarmış. Siteye üye oldum ama ingilizce olduğu için pek fazla ne yapacağımı anlayamadım sitede. Bu siteye üye olan var mı? Varsa nasıl fotoğraf yükleyerek para kazanılıyor? Fotoğrafa bir merakım var ve elimde çok fazla yaratıcı fotoğraf var bunları siteye yükleyerek para kazanmak istiyorum. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Aynı zamanda benim gibi bu işe girmek isteyenler içinde oldukça güzel olacaktır vereceğiniz bilgiler. Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

suncreative suncreative WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 20 / 31
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba http://www.istockphoto.com/sell-stock-photos.php şu linke girin fotoğraf satmak için bilgiler var google translate çevirtin zaten anlarsınız.

Hocam en son kısma gelince sizden bilgiler istiyor bu bilgileri girdikten sonra sizde fotoğraflarınızı upload etmeye başlayıp para kazanabilirsiniz.Tabi fotoğraflarınız fotoğraf kurallarına aykırı olmamalıdır.

kafka123 kafka123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** O**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 57 / 41
  • Ticaret 3, (%100)
Fotoğraf kurallarına aykırı derken nasıl bir aykırılıktan bahsediyoruz? Bir de bu siteden para kazanan tanıdıklarınız var mı ya da siz kazanıyor musunuz?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al