freelance iş ilanları

İyi bir ekiple iyi bir site

3 Mesajlar 615 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Dusunceliblog Dusunceliblog WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 432
  • Beğeniler 162 / 40
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar, iyi bir site sahibi olabilmek için öncelikle iyi bir ekibin olması gerektiğini düşünüyorum artık. Portal tarzı, genel konuların paylaşıldığı bir bir site kurmak istiyorum.

Bu konuda yardımcı olacak, tema, içerik, kodlama, seo ve daha birçok konuda beraber hareket edebileceğimiz bir ekip kurmak istiyorum. Bu şekilde hem belkide ileride güzel bir iş olur, hemde bir dostluk elde ederiz diye düşünüyorum.

Herkesin belirli bir alanı olacak, atıyorum seo ile ilgilenen arkadaş bu konuda içerik ekleyecek, eğitim ile ilgilenen arkadaş o kategoriyi alacak. vs. bu şekilde.. yani demek istediğim herkes kendi anladığı alana yönelecek.

Alan adı, hosting gibi işler için ücreti beraber öderiz, ayrıca tema yapılabilirse daha iyi olur elbette fakat yapılamazsa da ücretli kaliteli bir tema satın alırız. Ben varım diyen kimse yok mu? :)

wmaraci
reklam

basymgroup basymgroup Parabol Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 871
  • Beğeniler 70 / 257
  • Ticaret 10, (%100)
Bilgikafesi com siteme ortak olabiliriz. İstersen temayı değiştiririz. İncele istersen. İki yazarız şu an. Diğer yazar edebiyat alanında yazıyor ve eşim. 3 aylık sitemiz. O yüzden hit çok değil henüz.

hasimotto hasimotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 22 / 22
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam böyle projeler wmaracında haftada bir denk geldiğim türden.Daha başarılı olan görmedim. Benim fikrim bu elemanları yazarları tam zamanlı çalıştırmanız (eğer imkan varsa) diğer türlü kısa sürede ayrılıyor bu tip oluşumlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al