freelance iş ilanları

Kadinlara yonelik blog tarzi bir yapi tutar mi ??

14 Mesajlar 1.352 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

kozmoreklam kozmoreklam creative agency* Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 1 / 47
  • Ticaret 2, (%100)
Hedef kitlenin kadınlar içerisinden demografik olarak hangi yaşa, hangi maddi düzeye, hangi eğitim seviyesine vb. hitap ettiği yapılacak swot analiziyle iyi belirlenmelidir hocam. Öğrencilere hitap ettiğiniz bir app için ev hanımlarına hitap eden bir paravan blog manasız olacaktır. Ev hanımlarına hitap eden bir app için de plaza kadınlarına hitap eden bir blog yanlış olacaktır. Hedef kitleyi doğru belirleyerek paravan bloglarla uygulamanıza user çekmeniz daha kolay olacaktır ki bu uygulamayı daha çok kullanılabilir hale getirecektir.

wmaraci
reklam

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Sanırım söylemek istediğinizi anladım ama yapısal olarak tüm tip kullanıcıları içinde barindiracak bir uygulama suanki pudra gibi diyebiliriz ama farklı formatta oyuzden demografik yaş konusunda zorlanmayacaktir diye umut ediyorum kozmoreklam hocam yani söylemek istediğiniz şey 4 5 site ile gir daha,çok kullanıcı kazanırsın diyorsunuz anladigima göre

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

kozmoreklam kozmoreklam creative agency* Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 1 / 47
  • Ticaret 2, (%100)
Lokasyon123 Evet hocam. Her kategoriden kadını ayrı ayrı bloglarla tek kanala yönlendirmek daha iyi olacaktır. Alacağınız feedbackte aynı derece olumlu ilerleyecektir diye düşünüyorum.

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam tek dez avantajim sosyal medya kullanımı oluyor işte yani söyle söyleyeyim sosyal medya da aktif bir kitlem yok bu da ilk başlarda çok zorlayacak

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al