freelance iş ilanları

Karışık blog mu? Programlama dersleri mi?

4 Mesajlar 596 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Yusufberki Yusufberki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 11 / 39
  • Ticaret 28, (%96)
Arkadaşlar sitemi yenileyeceğim. Hem blog hemde dersler teması var elimde çizim olarak. Kodlamasını yapıyorum şuanda yavaş yavaş. Normalde iki temayıda kullancaktım. İndexde bir kartvizit çalışması ile blog yazılarımın olduğu sayfaya vede dersleri yayınladığım sayfaya ayıracaktım. Lakin daha öncede tamamen özgün olarak css fonksiyonlarını ve jquery fonksiyonlarını ders olarak hazırlamıştım fakat 3 aylık duran yazılar bile hiç rağbet almadı Google üzerinden. Bu nedenle html css jquery dersleri hazırlamaktan soğudum. Sizce ne yapayım? Sadece blog mu kurayım yoksa iki bölümü de açıp dersler bölümünde farklı uygulama yazmayı falan mı göstereyim?

Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar gelen önerilere göre şekillendireceğim.

Youtube: Kod Dershanesi
wmaraci
reklam

lMarjinal lMarjinal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 57 / 51
  • Ticaret 5, (%100)
Eğer başarılı olmak istiyorsan kafan da bir konu olsun. O konu ile birlikte hem kendini geliştirirsin. Hem de o konu üzerin de uzman olabilirsin. Hem de kafan karışmaz. Bir tane film vardı ismini hatırlamıyorum. Chaki Chan oynuyordu bir çocuğa sadece 1 hareket öğretti ve o çocuk ta o hareketi her zaman yaptı yani master gibi bir şey yaptı o hareket üzerinde o kadar çok çalıştı ki uzman oldu ve final maçında o hareketleri yaparak 1. olmuştu. Benim görüşüm böyle tabi karar sana kalmış.

Filmin Adı : Karate Kid

Yusufberki Yusufberki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 11 / 39
  • Ticaret 28, (%96)

lMarjinal adlı üyeden alıntı

Eğer başarılı olmak istiyorsan kafan da bir konu olsun. O konu ile birlikte hem kendini geliştirirsin. Hem de o konu üzerin de uzman olabilirsin. Hem de kafan karışmaz. Bir tane film vardı ismini hatırlamıyorum. Chaki Chan oynuyordu bir çocuğa sadece 1 hareket öğretti ve o çocuk ta o hareketi her zaman yaptı yani master gibi bir şey yaptı o hareket üzerinde o kadar çok çalıştı ki uzman oldu ve final maçında o hareketleri yaparak 1. olmuştu. Benim görüşüm böyle tabi karar sana kalmış.

Filmin Adı : Karate Kid

Yorumunuz için teşekkürler. Söylediğiniz filmi de izleyeceğim.

Youtube: Kod Dershanesi

lMarjinal lMarjinal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 57 / 51
  • Ticaret 5, (%100)

Yusufberki adlı üyeden alıntı

Yorumunuz için teşekkürler. Söylediğiniz filmi de izleyeceğim.

Tavsiye ederim :)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al