wmaraci reklam

Kazanamıyoruz diyenler için

30 Mesajlar 3.130 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sterkamed sterkamed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek facebookworker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 176 / 176
  • Ticaret 23, (%100)

lastpavel adlı üyeden alıntı

hocam siteniz kaliteli olursa zaten firmalar size reklam veriyor.Adsense öldü tabiri caizse

kim demiş onu:D

wmaraci
reklam

Penunbra Penunbra <?web Geliştiricisi Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 218 / 117
  • Ticaret 4, (%100)

YasinKİRAN adlı üyeden alıntı

Ek olarak: Aykut Beyin dediği saten bambaşka bişi, özetle yabancı siteler dolar bazlı olduğu için Türkiye reklamverenler 10 kişi ise ve çok yüklü girmiyorsa ABD 20 kişi ve çok yüklü giriyorsa Tabi ki Aykut Beyin dediği gibi 0,01 - 0,1 meselesi. :) Yanlış olmasın gerekse 10 10 olsun aynı olsun 1 dolar 1 TL fark var. :)

Ne yani adamların 1 doların bizim 1 TLmiz bile etmiyor diye üzülüp, işe girmeyelim mi ? çok yanlış bence eğer zaten amacınız sadece para kazanmak ise kaliteden çok uzak olursunuz buda sitenizin gelirini ve kullanıcıyı aynı oranda etkiler. İlla ki amacınız yurt dışında daha çok para veriyor diye düşünce içinde iseniz yabancı içerikli bir proje ile deneyiniz.

Ayrıca yurt dışında adsense gelirleri ne kadar fazla olsada, şuanda ülkemiz daha iyi. Peki niye, bazıları şaçmala felan ya diyebilir :)

Yurtdışında yazmış olduğunuz makaleden binlerce olabiliyor veya en azından 100 den fazla :) Ülkemizde yazmış olduğunuz bir makalede sayfa 2-3 bile çok rahat girebiliyorsunuz en zorunda bile :)

YasinKiRAN YasinKiRAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama &amp; Wordpress
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 248
  • Beğeniler 65 / 92
  • Ticaret 17, (%100)
Penunbra

Benim belirttiğim Aykut Beyin belirtiğini onaylamak. Bu doğru bir şey sonuçta insanlar bunun bilincinde olsunlar ama yabancılar çok kazanıyor diye seninde kalkıp yabancı site açman demek kazanamaman demektir. Hemde otomatik olarak kazanamazsın.

Benim ağzımdan onlar çok kazanıyor siz işe girmeyin batarsınız gibi cümleler çıkmadı ama bununda bilincinde olun. Demek istediğimde bu kadar.

Penunbra Penunbra <?web Geliştiricisi Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 218 / 117
  • Ticaret 4, (%100)
YasinKİRAN doğru olması çok normal çünkü yurt dışı ve ülkemizin site sayısı aynı oranda değil. Ayrıca kelimeleriniz ne kadar onaylamada deseniz para konusunu irdeliyordu oraya takılmıssınız bana göre :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

YasinKiRAN YasinKiRAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama &amp; Wordpress
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 248
  • Beğeniler 65 / 92
  • Ticaret 17, (%100)
Penunbra

Senin bildiğin gibi bilmeyende bilinçlenmiş oldu. Benim ekstra yanlış anlaşılacak cümleler kurmuşum gibi cümle kullandın da yanlış anlaşılma olmaması açısından belirtmek istedim.

Neyse lafı uzatmanın anlamı yok. Kardeşlik kazansın! ;)
Penunbra

kişi bu mesajı beğendi.

ArinArslan ArinArslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek satış
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 400 / 147
  • Ticaret 53, (%100)

TalhaAzam adlı üyeden alıntı

Düzgün sitelerde reklam yayınlatacaksınız, reklamı yayınlayan sitelere reklam gelirinin en az %66 sını vereceksiniz. Hem reklam verenleri hemde reklam yayınlayanları haksız kazanç elde etmek isteyenlerden koruyacaksınız. Reklamlarınız gereksiz yere siteyi yormayacak en azından adsense kadar stabil olacak, ve içerikle alakasız veya saçma sapan uygunsuz reklamlar çıkmayacak. Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

+1 katılıyorum hocam
TalhaAzam

kişi bu mesajı beğendi.

girisimci35 girisimci35 Bald Millionär 🔱 Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 4 / 29
  • Ticaret 8, (%100)
Konu adsenseye dönmüş anlamadığım neden bu kadar çok adsense sevgisi var içinizde diğer ülkelere göre Türkiyeyi Afrika gibi görüyor

girisimci35 girisimci35 Bald Millionär 🔱 Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 4 / 29
  • Ticaret 8, (%100)
Çoğu kişi yazıyor adsenseden aylık 5 bin lira kazanıyorum diye o adamlar 10liralık seo paketine referans olayım da bedavaya alayım diyen adamlar sanmıyorum o kadar kazandıklarını kazanan kişiler var ama hitleri aşırı büyük olanlar o hitle çok daha fazlasını kazanabilirler de bence

ByX ByX I Love Google Kimlik Onayı
  • Üyelik 20.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 130 / 86
  • Ticaret 17, (%88)
Adsense öldü diyenler neye göre diyor anlamıyorum. Kazanan nasıl kazanıyor arkadaşlar biraz araştırma yapın çerezlerinize ve cookieslerinize önem verin siteyi güncel tutun haftada 1 2 makale atmakla o iş olmaz. Google Türkiye'yi afrika yerine koymuyor reklam veren firmalar reklam vermeye korkuyor o yüzden az bütce ile reklam veriyor dolayısıyla bu yayıncılara az yansıyor %68 yayıncı alıyor geri kalan googlenin.

AZRaeLeM AZRaeLeM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 124 / 120
  • Ticaret 11, (%100)
Alanıda verenide mutlu eden bir sistem mutlak başarıya ulaşır ;)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al