Kazanç Sadece Adsensten Mi Elde Edilir?

3 Mesajlar 524 Okunma
smmexpress

zeytin8899 zeytin8899 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 60 / 212
  • Ticaret 16, (%100)
Arkadaşlar gözlemlediğim kadar bir çok kişi kazanamamaktan şikayetçi bu yüzdende yılmış ve sitesine içerik bile girmek istemiyorlar. Ben de şu kadar kazanıyorum falan diye başlayan bir cümle kuramayacağım çünkü kazancım adsensten orta halli pek iyi degil ama bu sektör bana başka bir kapı açtı..

Çok degil geçen sene ekim kasım gibi her şey başladı. Elektrik-Elektronik alanım olmasına ragmen kendi websitemi yapmam gerektiğini düşündüm çalışmalara başladım.17 aralıkta da askere gidicektim. Neyse 1 ay kalımştı sagolsun bir öğretmen arkadaşım yol gösterdi ve 1 ay içerisinde kendi sitemi kurdum içerik girdim ve adsensden reklam aldım (tabi adsens nedir,wp nedir,domain host nedir gibi temel bilgilerin hepsini 1 ayda öğrendim) sonra askere gittim.
Askerden geldikten sonrada web işine agırlık vererek devam ettim çünkü seviyordum ugraşmayı. Etrafımdakilerde yavaş yavaş web siteyle falan ugraştıgımı öğrenmeye başladı.

Hobi olarak başladıgım bu iş bana bir şekilde para getirmeye başladı geçen ay 3 tane site kurdum ve hepsi profesyonel şekilde çalışan kurumlara yaklaşık olarak 1.500 lira net para elime geçti. Uğraştıgım süre sadece 1 gün her site için.Geri kalan detayları zamanla hallediyorum.

Yani diyecegim oki bu işi severseniz zaten bir şekilde size maddi olarak kazanç saglayacaktır. İnş ufakta olsa azminizde yararı dokunur.
Ozzyfb muhendisapo

kişi bu mesajı beğendi.

https://discord.gg/S6mByw8
wmaraci
reklam

metin2bloguns metin2bloguns Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad B** Z**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 41 / 42
  • Ticaret 11, (%73)
Aynen abicim işinizi sevin, ona evladınızmış gibi yaklaşın

ona küçük sürprizler yapın

BCanKARA BCanKARA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum -
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 168 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
Doğru yer doğru zaman diyorum. :) Başka açıklaması yok.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al