wmaraci reklam

Kendi Emailing sitemizi kuralım ..

2 Mesajlar 495 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)
Merhaba arkadaşlar umarım doğru yere konu açıyorumdur, yanlış yerde isem lütfen kusura bakmayınız ..

Kendi Email gönderme merkezimizi kurmak için benimle beraber bu işi hızlıca yapabilecek arkadaşlar arıyorum.

Bu açık kaynaklı olacak bir projedir arkadaşlar tamamlandığında ücretsiz dağıtacağız.

# Ben bu platformda PHP geliştiriciye gerekli olan tüm .HTML leri vereceğim.
# PHP sistem tamamlandığında bunu Wordpress'e dahil edeceğim eğer başarılı olabilirsem eklenti halinede getireceğim.

# # Sistemi sırası ile anlatıyorum.
1. Bir kayıt ekranımız oluyor, email abonesi olmak isteyen vatandaş mail adresini yazıyor ve kayıt ol diyor.

2. Kayıtların hepsi Veritabanına yazdırılıyor, 1 eposta ile sadece 1 kere kayıt olunuyor. Her epostaya doğrulama linki gidiyor, kullanıcı onayladığında veritabanına onaylandı yazıyor.

3. Biz kayıt olan insaların bilgilerinin listelendiği bir ekran görüyoruz.
( 1 - İsim Soyisim - Eposta Adresi - Kayıt Tarihi )

4. Veritabanındaki tüm üyelere tek bir ekrandan email içeriğimizi yazıyoruz ve Gönder dediğimizde tek tek tüm üyelere maili gönderiyor ve bize sonucu veriyor ..

( Toplam 44 adet email gönderimi sağlandı, 2 hatalı gönderim yapılamadı ;
xxx.gmail.com yyy.gmail.com )

Bu projeye destek olmak isteyen arkadaşlar lütfen mail göndersin yada buradan konu altından yada özel mesaj ile benimle iletişime geçsin.

index almaması için resim formatında iletişim bilgilerimi ekliyorum.

Fikirlerinize açığım lütfen sırf yorum yazmak için yorum yazmayın.
Teşekkürler, saygılarımla ..
SenolK imparatoryazilim

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
reklam

gktgolmz gktgolmz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 39 / 55
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam bunu kendi sunucularınızda veya hostinginizde sağlamayın derim. Bende geçenlerde araştırdım ve forum sitemi yandex mail sistemine geçirdim şuan için güzel çalışıyor hocam yandex üstünden ve kendi alan adımda email dağıtyorum alt yapısı yandex kendime göre giriş sayfası oluşturdum fakat kayıt olma sistemi manuel bir tek ben kayıt edebiliyorum eğerki o sistemi geliştirerek üye kaydını otomasyona dökülebilirse yandex ilede daha profesyonel ve daha kaliteli bi iş ortaya konulabilir. İnşallah konunuzu yanlış anlamışımdır ama anladığım kadarıyla kendi ağınıza mail hizmetleri vermek istiyorsunuz.

Ek Olarak: Aynı zamanda üyelerinize yandex üstünden mail atma sistemide var o açıdan çok güzel
GokhanKara imparatoryazilim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al