lostyazilim

Konu Bulmakta Zorlanıyorum

5 Mesajlar 852 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Hakaco01 Hakaco01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Müteahhit
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad H** N**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 55 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar,

Sağlık sitem var. Bende sağlıktan gelmeyim. Her ne kadar uzun zamandır ayrı kalsam da bir çok konu hakkında bilgim var. Ancak tıkandığım nokta şu ne ile ilgili makale yazacağımı bulamıyorum. Yani bunu nasıl araştırabilirim. Hangi konular üzerinde yazmam gerekir? Bir yol gösterebilir misiniz ?

İyi forumlar...

wmaraci
reklam

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
Rakip sitelere girip araştırma yapabilirsiniz.
Hakaco01

kişi bu mesajı beğendi.

SuatGulten SuatGulten WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Teknik Servis/Web Yazılım
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 240 / 233
  • Ticaret 29, (%97)
alanı açık bolca konu bulabileceğin bir kategori seçmişsin ve konu bulamaman çok ilginç. Sana tavsiyem şu tvyi aç bugün atıyorum kanal 7 de çıkan bi doktor var atıyorum bugün gelmiş diyor bel ağrısı yarın diyor kalp hastası diğer gün diyor işte romatizma ( tabi hastalıkları atıyorum çok farklı hastalıklarıda söyleyen var) bunları takip et, sonrası Roycolt arkadaşın dediği gibi de rakip sitelerini takip et araştır. Ama kopya içerikten uzak dur, diğer önerim haber sitelerinin sağlık kısımlarına bak genellikle farklı farklı atıyorum dün domuz gribi bugün de atıyoprum xad2 virüsü çıktı tedavisi şöyle yada sağlık açısından şunlara dikkat etmelisiniz gibi tavsiyelerde de bulunabilirsin kardeşim.
Hakaco01

kişi bu mesajı beğendi.

İnstagram IVR Kazanç Sağlamak İçin Fake Sayfalar Satılıktır. İletişim PM

ersengultepe ersengultepe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşların dediği gibi malzeme bulabilmenin belkide en rahat olduğu alanlardan biri sağlık özellikle de ülkemizde. Ancak bir sorun var onu da şu şekilde halledebilirsiniz;

Siteniz eğer sağlıkta belli bir alana odaklanmamış ise kalp hastalıkları, beyin cerrahisi, ortopedik rahatsızlıklar vb. ne ararsanız olacaksa piyasada bu neviden çok site olacağından bence sizin popüler sitelere girip (milliyet,ntv vb.) hergün orada yayınlanan sağlık haberlerini alıp kendinize göre yorumlayıp, hatta orada verilen bilgilere ilişkin varsa eleştirilerinizi sıralamanızdır.

Veya niş bir konuya odaklanıp (şişmalık ve kilo verme vb. gibi) - tabii iyi bildiğiniz bir konu olacak - o konuda bolca makaleler ve araştırma sonuçları vb. yayınlayabilirsiniz.

Tabi tüm bunlardan önce iyi bir anahtar kelime araştırması yapmanızda yarar var; bunlar işinizze yarayabilir.

Google AdWords’ Keyword Planner

Google Trends

Bing Ads Intelligence

Wordtracker

Soovle.com
Hakaco01

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
ben aynı kategoride olan yabancı siteleri takip etmenizi öneririm oradan Türkçe hali bulunmayan içerikleri öğrenip yazarsanız daha iyi hit alırsınız
Hakaco01

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al