wmaraci reklam
lidertakipci

League Of Legends Rehber Sitesi Projesi [Görüş & Beyin Fırtınası]

9 Mesajlar 941 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda açacağım League Of Legends Rehberi ve çeşitli özelliklerinde barınacağı projemin sitesini hazırlamaya başladım.

Başta özellikle LoL hayranlarının ve oyuncularının, ve tüm forum üyelerinin görüşlerini merak ediyorum.
Ek olarak; ne gibi özellikler istediklerini, ne istemediklerini vb. durumları da belirtirlerse sevinirim.

Tasarımın şimdilik bir bölümünü paylaşabiliyorum. Devamını ilerledikçe konu altına ekleyeceğim.

PSD tasarım olarak değil HTML olarak kodluyorum ufak tefek hata ve eksikler olabilir.

Göremeyenler için; http://prntscr.com/a4g175

wmaraci
reklam

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1256
  • Beğeniler 148 / 399
  • Ticaret 22, (%95)
şatafat yerine sade bir blog bile yeter
Kaplan

kişi bu mesajı beğendi.

hesap satış

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
Alternatif build yaz mesela ezreal solo ez mid ez bot ayrı ayrı. Sezonları takip et bir de oyunda anlaş çocuklarla reklam yapsınlar rp çekilişleri yap siten hemen tutar emin ol. Site açınca haber ver bana oyun oynarken reklamını yaparım ☺
Kaplan

kişi bu mesajı beğendi.

HusamettinUnal HusamettinUnal husow.ooo Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Okuyorum
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 2 / 24
  • Ticaret 8, (%100)
Tasarımını çok beğendim fakat şu sorakanın yerine yeni bir tasarım koyarsan daha iyi olur şok bıcaklı zed gibi birşey olabilir ve rehber oluştur butonuna farklı bir resim koyabilirsin efekt vb. verebilirsin böyle çok sırıtmış
Kaplan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)
Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.

HusamettinUnal adlı üyeden alıntı

Tasarımını çok beğendim fakat şu sorakanın yerine yeni bir tasarım koyarsan daha iyi olur şok bıcaklı zed gibi birşey olabilir ve rehber oluştur butonuna farklı bir resim koyabilirsin efekt vb. verebilirsin böyle çok sırıtmış

Üstünde geliştiremeye devam ediyorum. Şuan öncelik olarak yerleşime bakıyorum ve yavaş yavaş görselleri de düzenlemeye başladım. Görüş ve önerleriniz için teşekkür ederim.

ilkanbalkan adlı üyeden alıntı

Alternatif build yaz mesela ezreal solo ez mid ez bot ayrı ayrı. Sezonları takip et bir de oyunda anlaş çocuklarla reklam yapsınlar rp çekilişleri yap siten hemen tutar emin ol. Site açınca haber ver bana oyun oynarken reklamını yaparım ☺

Benim de düşüncem aynı sizin ki gibi. Ayrıca desteğiniz için çok teşekkür ederim.
Ek olarak; çekiliş ve hediyelerimiz oldukça fazla olacaktır.

grsy adlı üyeden alıntı

şatafat yerine sade bir blog bile yeter

Doğru, fakat blog açmak için başka domaini kullanacağım. Haberler ve eklentiler kategorisine bir blog açacağım. Onun domaini ayrıdır.
ilkanbalkan

kişi bu mesajı beğendi.

eXFreak eXFreak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 9 / 35
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam eşleştirmeli olması lazım buildlerin mesela örnek vereyim top lanede Garen aldım karşımda yasuo var ne çıkayım tarzı. bu buildler yapılıp servis edilebilir (acemiler için) Oyunu bilen adam zaten ne çıkacağını düşünmez bile. ek olarak yama notlarının can alıcı kısımları eklenebilir
Kaplan

kişi bu mesajı beğendi.

OiS OiS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci / Programcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 92 / 79
  • Ticaret 25, (%96)
Hocam benzer olmasada oyun sektörü için acayip projem var. Şuan hazırlık aşamasında küçük kodlamalarına başladım. Eğer istersen aktif olarak fikir alışverişi yapabiliriz. Uzun süredir oyun sektörüyle uğraşıyorum neyin ne olduğunu açık açık beraber beyin fırtınası yapabiliriz.
Kaplan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)

OİS adlı üyeden alıntı

Hocam benzer olmasada oyun sektörü için acayip projem var. Şuan hazırlık aşamasında küçük kodlamalarına başladım. Eğer istersen aktif olarak fikir alışverişi yapabiliriz. Uzun süredir oyun sektörüyle uğraşıyorum neyin ne olduğunu açık açık beraber beyin fırtınası yapabiliriz.

Tabii ki, iletişime geçebiliriz.
Özel mesaj olarak Skype adresini gönderebilirsiniz iletişim halinde olabiliriz.

eXFreak adlı üyeden alıntı

Hocam eşleştirmeli olması lazım buildlerin mesela örnek vereyim top lanede Garen aldım karşımda yasuo var ne çıkayım tarzı. bu buildler yapılıp servis edilebilir (acemiler için) Oyunu bilen adam zaten ne çıkacağını düşünmez bile. ek olarak yama notlarının can alıcı kısımları eklenebilir

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Öneriniz güzel ve dikkate alınacaktır emin olabilirsiniz.

eXFreak eXFreak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 9 / 35
  • Ticaret 6, (%100)
Kaplan elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım yardım lazım olursa beklerim
Kaplan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al