freelance iş ilanları

Mahkemeye verme

32 Mesajlar 4.329 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

castiel castiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 509
  • Beğeniler 94 / 97
  • Ticaret 4, (%100)

ermaneray adlı üyeden alıntı

Maalesef hataniz var
Avukat mahkemeye verir icra kagidi ilgili sahisa gider 7 gün içinde icra dairesine gidip itiraz etmezse icra işlemleri başlar ama gidip hayır der ve itiraz ederse mahkeme süreci başlar bu süreçte eskiden çok yüksekti ama icralik bir eşyası yoksa parayı geri alma zor olur ithtiyadi tedbirde ekstra bir dava belgesi ile şahısın kaçma ihtimaline karşı mahkemeye eklenirse alacakli tarafından avantaj olur (ev araba arsa) varsa ve mahkeme sonuçlanırsa borçlu suçlu bulunursa Taşınmaz yada taşıt haciz edilir

E ticaret kisminda zaten adı üzerinde uzaktan satış sözlesmesi alışverişi kendi Kredikartiyla ödeyip okudum dedikten sonra mal yada hizmeti kabul etmiş olursun
Burada zaten kartla peşin ödeme yapıyorsun bu konu ile alakası yok
Ekstradan konu sahibi arkadaş ıslak imza attımı ne yaptı bilmiyorum yada orjinal dokuman bumu bilmiyorum şahsen.

Aslinda ayni seyleri soyluyoruz ama be cepten girip yazdigim icin sizin kaar detayli yazamiyorum :) herseyden once taraflarin aralarindaki sozlesmee bakmak lazim ayricaesafeli satis sozlesmesini ornek vermistim orda bir karisiklik olmus :)

www.parkpera.com
wmaraci
reklam

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

castiel adlı üyeden alıntı

Aslinda ayni seyleri soyluyoruz ama be cepten girip yazdigim icin sizin kaar detayli yazamiyorum :) herseyden once taraflarin aralarindaki sozlesmee bakmak lazim ayricaesafeli satis sozlesmesini ornek vermistim orda bir karisiklik olmus :)

Iste sorunda orada hocam ben zaten olacakları ve olması gerekenleri yazdım ama detaylı okumamışsınız olsun olur öyle şeyler + bende tabletten yazıyorum :-) pc den değil

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al