lostyazilim

Medeniyet

5 Mesajlar 967 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

HakikatTR HakikatTR Nizamettingumus.Com.TR Kimlik Onayı
  • Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Müsteşar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 275 / 162
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar, elimde Medeniyet.xyz domaini mevcut. Bu alan adı ile ortak proje üretmek ve hayata geçirmek istiyorum. Proje için fikir verebilecek olan ve ortak olmak isteyen var mı?

Kısa süreli değil uzun vadeli maddi manevi emek sarfedebileceğim fikirler ve ortaklar arıyorum. Samimiyet çerçevesinde ilgilenen arkadaşları bekliyorum.

wmaraci
reklam

KaanGundovan KaanGundovan Kaan Gündovan Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Özel Sektör / Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 520
  • Beğeniler 27 / 121
  • Ticaret 0, (%0)
Aslında ilk aklıma gelen bir haber/blog sitesi oldu. İstemsizce isimden dolayı özellikle gündem haberleri olacak şekilde düşündüm.

Medeniyet, bir ülke veya toplumun, maddi ve manevi varlıklarının, düşünce, sanat, bilim, teknoloji ürünlerinin tamamını ifade eder.

Bakınız : http://medeniyet.nedir.com/#ixzz3prXcsJBe

Haber sitesi içindeki kategoriler bile belli diyebiliriz. "Düşünce", "Sanat", "Bilim", "Teknoloji"...

Ama .xyz ile bittiği için başka ne yapılabilir bilmiyorum. Aynı zamanda bu domain'den haber sitesi olur mu onuda bilemiyorum çünkü daha önce görmedim.

Sadece fikirlerimi yazmak istedim. Ne kadar iyi ne kadar kötü orası sizlere kalmış :)
HakikatTR

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Müsteşar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 275 / 162
  • Ticaret 1, (%100)

KaanGundovan adlı üyeden alıntı

Aslında ilk aklıma gelen bir haber/blog sitesi oldu. İstemsizce isimden dolayı özellikle gündem haberleri olacak şekilde düşündüm.

Medeniyet, bir ülke veya toplumun, maddi ve manevi varlıklarının, düşünce, sanat, bilim, teknoloji ürünlerinin tamamını ifade eder.

Bakınız : http://medeniyet.nedir.com/#ixzz3prXcsJBe

Haber sitesi içindeki kategoriler bile belli diyebiliriz. "Düşünce", "Sanat", "Bilim", "Teknoloji"...

Ama .xyz ile bittiği için başka ne yapılabilir bilmiyorum. Aynı zamanda bu domain'den haber sitesi olur mu onuda bilemiyorum çünkü daha önce görmedim.

Sadece fikirlerimi yazmak istedim. Ne kadar iyi ne kadar kötü orası sizlere kalmış :)

Her şey mümkün. Her projeyi fikri değerlendirip en iyisinde karar kılabiliriz. Burada benim maksadım ortak bir proje ile güzel işlere imza atmak.

mert47 mert47 Seversin... Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Akademik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 460
  • Beğeniler 559 / 158
  • Ticaret 2, (%100)
Olumlu gelişmelere dair güzel haberler paylaşılan bir portal olabilir. Örneğin öyle sıradan haberler ve olaylar değil de yakın zamanda pek gündeme gelmeyen ancak bence oldukça önemli olan Türk vatandaşlarının bilim üzerine gerçekleştirdikleri önemli buluşlar var.

Şu ülkede hiç mi iyi bir şey olmuyor diyen insanlara yanıt niteliği taşıyan bir site olabilir yani. :)
İlaveten yanlış giden şeylerin aslında nasıl olması gerektiğini anlatan yazılar da olabilir. Alan adı gayet güzel.
HakikatTR

kişi bu mesajı beğendi.

fmoyuncusu.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Müsteşar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 275 / 162
  • Ticaret 1, (%100)

mert47 adlı üyeden alıntı

Olumlu gelişmelere dair güzel haberler paylaşılan bir portal olabilir. Örneğin öyle sıradan haberler ve olaylar değil de yakın zamanda pek gündeme gelmeyen ancak bence oldukça önemli olan Türk vatandaşlarının bilim üzerine gerçekleştirdikleri önemli buluşlar var.

Şu ülkede hiç mi iyi bir şey olmuyor diyen insanlara yanıt niteliği taşıyan bir site olabilir yani. :)
İlaveten yanlış giden şeylerin aslında nasıl olması gerektiğini anlatan yazılar da olabilir. Alan adı gayet güzel.

Güzel düşünce. Olabilir. Bunun altını doldurmak lazım. Tabi bu arada başka fikirlerde bulabiliriz.

Ek Olarak: Pek ilgi gösteren olmuyor. Yogunsunuz demek dostlar..
mert47

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al