lostyazilim

Menejerlik Oyunundaki düzensizlik!

13 Mesajlar 1.715 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

TeyzenTevfik TeyzenTevfik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 38 / 39
  • Ticaret 8, (%88)
Menajerlik oyunundaki düzensizlik değil hocam, dümensizlik olmuş o :)
AJAN53

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
İşte bu tür şeylere çok kızıyorum.
Bende zamanında clash of king oynuyordum orada da sürekli söyleyip durdum ama insanlar anlamıyor. Çeşitliliği olan bir şeye yani örnek 10 adet server bulunan hata bu server larında alt odaları bulunan bu tür oyunlara paranızı harcayıp yazık etmeyin.
Bu olay Clash of King oyununda aşırıya kaçmış derecede gidiyor. En son ben oyunu oynarken 1500 adet ayrı dünya vardı. Bu dünyalar bir birinden bağımsızdı ve her dünyada yaklaşık 5000 hesap oluyordu. Şimdi mantıklıca düşünün 1500 ayrı dünya var ve her dünyada 5000 kişi var sizce 5000 kişi ile oyun oynamak için milyarlar yatırmak ne kadar mantıklı? Her ay ortalama 600-700 TL yatıran ve buna devam eden insanlar tanıyordum. Saçmalıkdan başka birşey değil.

Bu olay metin2 PVP ler içinde geçerli, arkadaş bu tür server ların bir bağlayıcılığı yok bir dayanağı yok sen tut milyarlar harca sonra adam iflas etsin kapatsın sunucuları yada canı sıkılsın kapatsın hepsini. Ne oldu herşey boşa gitti.

Hiç bir hak iddaa edemezsiniz ki bir çoğunun başka kayıt olurken kabul ettiğiniz bildirim ve sözleşmelerinde zaten her haklarının saklı olduğunu ve bunları istedikleri zaman değiştirebileceklerini beyan ediyorlar ve sizde baştan kabul ediyorsunuz.

Ortak bir sunucu olsa tüm oyuncular orada toplanabiliyor olsa yani 3-5 bin kişiyle yarışmak yerine milyonlarca kişiyle yarışılabilse tamam derim mantıklı bulurum ama aynı şeyin 50 tane klanu olan bir sisteme neye güvenip para yatıracaksın.

AJAN53 AJAN53 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ASP Hastası
  • Konum Rize
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 419
  • Beğeniler 50 / 79
  • Ticaret 6, (%100)
kardeşim kuralında hiçbiyerinde server birleştirme ile ilgili birşey yazmıyor.
adam ilgi azaldı diye 2 ci servere bakmıyordu. baskılara dayanamadı . sonra tasıma olayını çıkardı..
bakamıyorsan kardeşim başka bir kişiye devredeceksin..

50 Bin TL etmeyen o oyuna o fiyatı verirsem hiç kimse alıcı olarak çıkmaz..

uygun verirsen satarsın alan kişi aynı şekilde devam eder..

sunucuları birleştireceksen de 1 ci serverde 9 dünya olacağına 18 dünya yapar öyle devam ettirirsin
fakat takımı silmek demek hesabı silmek demek bana göre..

Her ne kadar üye sözleşmesinde yazmış olsa bile öyle her kafasına esen şeyi yapamaz..

yapsa bile hiçbir oyuncuyu mağdur etmemesi gerekiyor..

benim herşeyim geçse hadi neyse kabul ederim.

adam şuan sunucuyu tamamen kapatmış.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al