wmaraci reklam

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak size

12 Mesajlar 939 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba arkadaşlar 3 4 gündür oğraştığım ama 2 gündür 2 3 paylaşım yaptığım web siteme günlük 20 30 kişinin girmesi güzelmi günlük olarak bing vs arama motorlarında geliyor 20 30 kişi iyimi kötümü

Site adresi: kaldırıldı

wmaraci
reklam

AhmetKarabulut AhmetKarabulut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1077
  • Beğeniler 361 / 361
  • Ticaret 33, (%100)
Hocam sitenizde 5 makele var, 2 si 5 yıl önce 3ü 2 gündür yazılmış. Muhtemelen o 20-30 un da yarısı bottur. Siz nasıl bir sonuç bekliyorsunuz? Siteye makale girdiğiniz an tüm türkiye kullansın mı? Sorunuz nedir tam olarak?
darknov4 wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
Yok hocam amacım açtığım ve emeklerimin boşa gitmemesi amaç odur şuan ücretsiz tema kullanıyorum paylaşımlar da temayı değişeyim derken o değiştiğim temadan geldi tema arayışındayım şuan sadece bu soruyu merak ettim

• Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

AhmetKarabulut adlı üyeden alıntı

Hocam sitenizde 5 makele var, 2 si 5 yıl önce 3ü 2 gündür yazılmış. Muhtemelen o 20-30 un da yarısı bottur. Siz nasıl bir sonuç bekliyorsunuz? Siteye makale girdiğiniz an tüm türkiye kullansın mı? Sorunuz nedir tam olarak?

Botlar arama motoru tarafındanmı gönderiliyor hocam çünkü ben her hangi bir program vs kullanmadım

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

AhmetKarabulut AhmetKarabulut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1077
  • Beğeniler 361 / 361
  • Ticaret 33, (%100)
Hocam beni yanlış anlamanızı istemem, tabii ki hevesinizi kırmak da istemem. Fakat emekleriniz henüz çok yeni, bu işten ekmek yemek istiyorum, emeklerimin karşılığı gelsin diyorsanız en az 3 ay istikrarlı olmalısınız. Verdiğim süre tahmini bir süre tabii ki daha önce ve daha sonra da değişimler gözle görülür olabilir. Fakat şuan bunu konuşmak için çok çok erken.

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Şahsi fikrim bir site için tuttu ya da tutmadı demek için en az 6 ay beklemek gerektiğidir. 3 günde 5 günde yorum yapmak çok yanlış olur. Eğer hızlı bir şekilde tutar mı tutmaz mı denemek istiyorsanız günde en az 7-8 yazı girmeniz lazım ki google sizi çabuk tanısın. Bu dediğimi yapmak içinde büyük bir emek ve para lazım.

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
Bir taktik satılıyor piyasada

Web sitemde şöyle böyle, şu sorunum var bu sorunum var, logo yaptıracam, tema düzenletecem.

Altına siteyi ekliyorsun, hit geliyor. Daha çok webmaster forumlarında veya freelancer sitelerinde yapıyorlar.

Umarım ben yanlış anlamışımdır. Sitede 5 yazı varmış, 20-30 hit geliyor diye site ismi vermişsiniz. Vermeden de sorabilirsiniz.
webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

AhmetKarabulut adlı üyeden alıntı

Hocam beni yanlış anlamanızı istemem, tabii ki hevesinizi kırmak da istemem. Fakat emekleriniz henüz çok yeni, bu işten ekmek yemek istiyorum, emeklerimin karşılığı gelsin diyorsanız en az 3 ay istikrarlı olmalısınız. Verdiğim süre tahmini bir süre tabii ki daha önce ve daha sonra da değişimler gözle görülür olabilir. Fakat şuan bunu konuşmak için çok çok erken.

Haklisiniz hocam benim acelem şuan için yok zaten web sitesi desen daha çok çok işi var ona gidecek tema ona uygun widget analiz kodları güven sabır heyecanlık makale vs daha çok hocam zaten sitede üstlerde yazdığım gibi bilgi alanınız internette kapsamlı ingilizce rusça çince hintçe aramaları türkçeleştirme editleme yani daha çok şey gerektirir bunun farkındayım değerli yorumunuz için teşekkür ederim keşke çoğu kişi sizin gibi anlayışlı olup güzel geliştirmeli yorumlar yapsa bilgilendirse zaten iyi yerlere gelir türkiye olarak ama bazı yorumları okuyorum onun adına ben utanıyorum

• Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

Browland adlı üyeden alıntı

Bir taktik satılıyor piyasada

Web sitemde şöyle böyle, şu sorunum var bu sorunum var, logo yaptıracam, tema düzenletecem.

Altına siteyi ekliyorsun, hit geliyor. Daha çok webmaster forumlarında veya freelancer sitelerinde yapıyorlar.

Umarım ben yanlış anlamışımdır. Sitede 5 yazı varmış, 20-30 hit geliyor diye site ismi vermişsiniz. Vermeden de sorabilirsiniz.

Kardeşim site ismini verme sebebim benim göremediğim fakat herkesin görüp şu şöyle olsa daha güzel göze çarpar bu böyle olsa daha iyi olur eleştirileri alıp kendimi daha çok geliştirmemdir bilmem anlatabildimmi güzel yürekli kardeşim 🙂 zaten acelem yok ben hemen para kazanayım derdinde değilim

Kreatorn Kreatorn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İş Güvenliği Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1067
  • Beğeniler 617 / 620
  • Ticaret 7, (%100)
Kötü diyemeyiz, aşırı iyi de diyemeyiz sadece düzenli içerik takvimine ve bolca zamana ihtiyacınız var hocam.

İyi çalışmlar, bol şans :)
wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al