freelance iş ilanları

Mesajlaşma sisitemi

6 Mesajlar 764 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Cadde Media Cadde Media Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek MAKİNA RESSAMI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 4 / 154
  • Ticaret 14, (%100)
Arkadaşlar güzel bir yardımlaşma ortamı kurmak istiyoruz. Sitemizde php üzerinden yani sitemiz üzerinden çalışmasını planlamıştık ancak şuan c# üzerinden tüm dünyaya açık hale getirdim.

Amacı ufak soruları 150 Karaktere sığdırarak birbirinizle yardımlaşma ortamı kura bileceğiniz bir ortam kurmak. Tabi 150 karakter sadece şu anlık. Sistem geliştirildiğinde üyelik sistemi eklenecek. Bunun yanında özel odalar aça bileceğiniz güzel bir ortam kurmak istiyoruz. Özel odalar herkes tarafından görülmeyecek sadece siz oluşturacaksınız örneğin oda adı "wmaracı" yaptınız. Programda henüz olmayan bir textBox içine oda adını yazarak odaya giriş saylaya bilir arkadaşlarınızla toplantılar kurabilirsiniz. Güvenlik anahtarının olmamasının sebebi oluşturduğunuz oda adlarının öne random 3 haneli kod girişi yapıyor. Bu sayede wmaracı yazıp odaya istemediğiniz kişileri sokmuyoruz.

Özel yükleme: Arkadaşlarınızla dosya paylaşımı yapabileceksiniz. Bunlar tüm resim türleri. ve rar dosyası.

Böyle bir şey yapsak Kullanırmısnız.
http://www.youtube.com/watch?v=g_QMYViPU3M

wmaraci
reklam

Forcerecon Forcerecon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 45 / 58
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam raidcall gibi alternatif programlar olduğu için pek fazla rağbet göreceğini sanmıyorum hocam.Ki artık ts , raidcall gibi programlarda yavaş yavaş tarih olacak.

www.oyuncumedya.com - Oyun, Haber ve Teknoloji Portalı!

Tonks Tonks Makale & Çeviri Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci / Yazar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 1 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Neden olmasın ancak x kullanıcısı yazdığında sağdan çıkmalı y kullanıcısı yazdığında soldan çıkmalı,

eğer 3 kişi varsa

ana kişi x kişisi ise sağdan, y ve z kişileri soldan çıkmalı

• Üyelik 16.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek MAKİNA RESSAMI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 4 / 154
  • Ticaret 14, (%100)

Tonks adlı üyeden alıntı

Neden olmasın ancak x kullanıcısı yazdığında sağdan çıkmalı y kullanıcısı yazdığında soldan çıkmalı,

eğer 3 kişi varsa

ana kişi x kişisi ise sağdan, y ve z kişileri soldan çıkmalı

Onlar halledilebilir. Ben sadece yardımlaşma amacı ile skype vs vermek istemyenlerin Profil ile ilgili bir bilgi paylaşmadan rahatça sohbet odası açıp konuşmalarını hedefledim.

wmaraci
wmaraci

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam güzel fikir, bundan 1 sene önce benim de böyle bir yazılım projem vardı, aynı sunucu üzerinden kullanıcıların yazdıkları yazıları bir txt 'ye kaydedip ftp 'ye atıyordu, karşıdaki kişi otomatik olarak ftpdeki txt'yi indirip oraya yazdırtıyordu, ama bu sistem yüzünden kimin ne yazdığı pek belli olmuyordu, tebrik ettim, arka plana renk falan da koymuşsunuz, hoş yani :D

• Üyelik 16.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek MAKİNA RESSAMI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 4 / 154
  • Ticaret 14, (%100)

SunSky adlı üyeden alıntı

Hocam güzel fikir, bundan 1 sene önce benim de böyle bir yazılım projem vardı, aynı sunucu üzerinden kullanıcıların yazdıkları yazıları bir txt 'ye kaydedip ftp 'ye atıyordu, karşıdaki kişi otomatik olarak ftpdeki txt'yi indirip oraya yazdırtıyordu, ama bu sistem yüzünden kimin ne yazdığı pek belli olmuyordu, tebrik ettim, arka plana renk falan da koymuşsunuz, hoş yani :D

Teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 9 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 9 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al