wmaraci reklam
lidertakipci

Meslek Bilgi ve Maaş Sitesi

4 Mesajlar 698 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

weblly weblly WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Beyler meslekler ve aldıkları maaş hakkında bir site kurdum.Sizden incelememi önerdiğiniz meslekler ve merak ettiğiniz mesleklerin hangileri olduğunu öğrenmek istiyorum ona göre araştırma yapıp yazı düzenliyeceğim uyduruk şeyler olmasın diyorum yazılarımın.Yardım ederseniz sevinirim.

wmaraci
reklam

onuraysu onuraysu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 71 / 73
  • Ticaret 6, (%100)
ortaöğretim mezunu memur, bilgisayar işletmeni , vhki 2015 ocak maaşı bekar evli olarak + yazılımcının özel sektörde aldığı minumum maaş :D
weblly

kişi bu mesajı beğendi.

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
Şimdi meslek özel devlet olarak değişir. Hatta kendi işini yapıp yapmamana da bağlıdır. Örnek verirsek veterinerler. Devlette, çalıştıkları mevkiye göre maaş ayrı. Özelde kliniğini açtığı yere göre, belirlediği hizmet bedeline göre, verdiği hizmete göre maaşlar değişir.

İşin biraz zor. Giren adam veterineri 2000 tl maaşla görecek ama nerde çalışırken?
weblly

kişi bu mesajı beğendi.

weblly weblly WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

shateiel adlı üyeden alıntı

Şimdi meslek özel devlet olarak değişir. Hatta kendi işini yapıp yapmamana da bağlıdır. Örnek verirsek veterinerler. Devlette, çalıştıkları mevkiye göre maaş ayrı. Özelde kliniğini açtığı yere göre, belirlediği hizmet bedeline göre, verdiği hizmete göre maaşlar değişir.

İşin biraz zor. Giren adam veterineri 2000 tl maaşla görecek ama nerde çalışırken?

Özel devlet ayrımınıda yapabildiklerimde yapmaya çalışıyorum şöyle söyliyeyim bir mesleği ele alırken önce tanımı sonra ne gibi özellikleri barındırması gerektirdiğini varsa video olarak meslek hakkında onları ekliyorum en son olarak maaşlarına geçiyorum devlet maaşını araştırıyorum faceden filan meslek grubunun sayfası var ise ordan biri ile iletişime geçip özelde ne gibi maaşlar aldıklarını ve iş bulma olanaklarını sorarak sitemde derleyip yayınlıyorum.

Ek Olarak:

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al