wmaraci reklam

Metin2 PVP Server Ortalama Ne Kadar Gelir Elde Eder?

19 Mesajlar 9.785 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

GoMaster GoMaster Zaman daralıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Marketing
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 500
  • Beğeniler 172 / 93
  • Ticaret 5, (%100)
Merhabalar, basit bir soru aranızda deneyimi olan arkadaşlar varsa iyi/kötü dinlemek isterim.

Sizce metin2 pvp server açıp, iyi bir gelir elde edilebilirmi?

wmaraci
reklam

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)
Milyarlar elde edebilirsiniz yada 100 kişi girince lagdan oynanmaz olup 2. ayda kapatırsınız size kalmış.
yuez GoMaster

kişi bu mesajı beğendi.

SeoDaTek SeoDaTek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 2 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
benim çok eskiden vardı. anadolu metin2 diye ayrıca metin2blog.com 'da benim üzerime kayıtlı pvp pek kar getirmiyor websitesi açmak daha mantıklı daha bende metin2blog'u faaliyete sokamadım ama yakında sokucam.

Giderleri bir kenara koyduğumuz zaman. Reklam ücretlerini 'de çıkarsak benim pvp'mde 1.000 ile - 2000 milyar arasında kazanç sağlıyordum. Fakat net bir kazancın yok bir ay 500 geliyor bir ay 3000 geliyor buna kendini hazırla. Bazen sunucu masrafarınıda cebinden ödüyorsun.

Ben önermiyorum açmanı çünkü metin2 pvp serverin'da hit çok önemli benim serverim' da hit çok yüksekti 3000 civarındaydı şimdi heryer metin2 pvp serveri oldu. buda eksi bir neden.
GoMaster nafakan

kişi bu mesajı beğendi.

yuez yuez - Sosyal Medya - Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 42 / 37
  • Ticaret 14, (%93)
Server ile uğraşıp,gelir kapısı yapan ve yıllarca piyasada olan çok kişi var.Gelir iyi olmasa okadar uğraşıp durmazlardı bence :) ama ilk günlerden itibaren gelir kaynağı yapmak mantıksız olur serveri. Varsa bilginiz bu konularda düşünüyorum server açmayı
GoMaster

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Kayrahan Kayrahan Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Güzel ve profesyonel bir forum reklam sunumu ile güzel bir düzenleme ile açarsanız çok da güzel tutturursunuz diye düşünüyorum. Gelir olarak şu kadar kazanırsınız diyemem bilemem ama benim de ileri ki zamanda kafam da olan bir yatırım.
yuez GoMaster

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Marketing
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 500
  • Beğeniler 172 / 93
  • Ticaret 5, (%100)

SeoDaTek adlı üyeden alıntı

benim çok eskiden vardı. anadolu metin2 diye ayrıca metin2blog.com 'da benim üzerime kayıtlı pvp pek kar getirmiyor websitesi açmak daha mantıklı daha bende metin2blog'u faaliyete sokamadım ama yakında sokucam.

Giderleri bir kenara koyduğumuz zaman. Reklam ücretlerini 'de çıkarsak benim pvp'mde 1.000 ile - 2000 milyar arasında kazanç sağlıyordum. Fakat net bir kazancın yok bir ay 500 geliyor bir ay 3000 geliyor buna kendini hazırla. Bazen sunucu masrafarınıda cebinden ödüyorsun.

Ben önermiyorum açmanı çünkü metin2 pvp serverin'da hit çok önemli benim serverim' da hit çok yüksekti 3000 civarındaydı şimdi heryer metin2 pvp serveri oldu. buda eksi bir neden.

Hocam pc başında boş vakit geçmesin diye e-ticaret sitesi kurup bir yandan hobi olarak ilgilenmek istiyorum.

JonnedRyan adlı üyeden alıntı

Milyarlar elde edebilirsiniz yada 100 kişi girince lagdan oynanmaz olup 2. ayda kapatırsınız size kalmış.

Şu milyarları nasıl elde edeceğiz üstad. Varsa bilgin paylaşırmısın :) ?

yuez adlı üyeden alıntı

Server ile uğraşıp,gelir kapısı yapan ve yıllarca piyasada olan çok kişi var.Gelir iyi olmasa okadar uğraşıp durmazlardı bence :) ama ilk günlerden itibaren gelir kaynağı yapmak mantıksız olur serveri. Varsa bilginiz bu konularda düşünüyorum server açmayı

Çok doğru katılıyorum. Açmayı düşünüyorum bende.

• Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Marketing
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 500
  • Beğeniler 172 / 93
  • Ticaret 5, (%100)

Kayrahan adlı üyeden alıntı

Güzel ve profesyonel bir forum reklam sunumu ile güzel bir düzenleme ile açarsanız çok da güzel tutturursunuz diye düşünüyorum. Gelir olarak şu kadar kazanırsınız diyemem bilemem ama benim de ileri ki zamanda kafam da olan bir yatırım.

Yorumunuz için teşekkürler. Reklam bu işin temeledir zaten.

Disco Disco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 280 / 131
  • Ticaret 12, (%92)
Tek kişi ile imkansız gibi bir şey. PVP serverlarda yaptığınız her yenilir BUG olma durumuna ve bug olma durumunda insanların oyundan soğumasını ve yang satışlarını da beraberinde getiriyor. Dikkatli ve mantıklı drop vs.. sistemi ile tutabilir.

Siz yine de siz olun dikkatli olun rakip server'lar sunucuya dos atıyor. Sen bu işe gir de biraz büyü sonra göreceksin zaten ne pislik işler döndüğünü. Ağzımız çok yandı önceden

• Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Marketing
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 500
  • Beğeniler 172 / 93
  • Ticaret 5, (%100)

Disco adlı üyeden alıntı

Tek kişi ile imkansız gibi bir şey. PVP serverlarda yaptığınız her yenilir BUG olma durumuna ve bug olma durumunda insanların oyundan soğumasını ve yang satışlarını da beraberinde getiriyor. Dikkatli ve mantıklı drop vs.. sistemi ile tutabilir.

Siz yine de siz olun dikkatli olun rakip server'lar sunucuya dos atıyor. Sen bu işe gir de biraz büyü sonra göreceksin zaten ne pislik işler döndüğünü. Ağzımız çok yandı önceden

Yorumunuz için teşekkürler.

Bu tarz rakiplerin olması üzücü bir durum. Umarım böyle birşeyle karşılaşmayız.

j700 j700 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Otel
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 1263
  • Beğeniler 214 / 215
  • Ticaret 1, (%100)
metin2 devri bitti 10 yıllık oyun oynayanmı kaldı Allah aşkına resmi serverinde bile in cin top oynuyor
GoMaster

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al