wmaraci reklam
lidertakipci

Moda blogu mu yoksa teknoloji ve internet blogu mu ?

9 Mesajlar 1.280 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Abdullahiskifogluu Abdullahiskifogluu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bilenler vardır belki bi tane oyun tanıtım, haber sitem vardı fakat sıkıldım ve baktım olacak gibi degil rakipleri çok. Bende daha güzel bi alan adıyla degişik konularda bi blog açma kararı aldım fakat para kazanma amaçlı olacagı için en çok hangi konular hit alır kazanclı olur bilemiyorum. Bende sizlere danışayım dedim sizce moda yani hem erkek hem kadın gerek saç stilleri gerek bu sene ne moda ayakkabı vs. falan moda kelimesinin kapsadıgı herşeyi içeren bir blog mu tutar hiti yüksek olur yani? Yoksa teknoloji ve internet blogumu daha çok kazançlı olur? Yorumlarınızı bekliyorum yardım ederseniz çok sevinirim. :) Baska konularda varsa kazanclı olan yazabilirsiniz şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

ismailke ismailke WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 77 / 44
  • Ticaret 10, (%100)
Bana göre kelimede rakiplerinle uğraşmak zor olur ama moda en doğru seçim diyebilirim.
Çünkü hem çalışan hemde evdeki bayanlar internetten sürekli saç, gelinlik, abiye vs gibi şeyler araştırıyorlar. Bence bu konununda en önemli noktası, interteti bilmeyen kişiler reklamlara daha fazla tıklıyorlar. Makaledeki kelimeye göre reklam çıktığında resimli veya yazı, onu konunu bir parçası sanıp tıklıyorlar. Gelir amaçlı düşünürsen bu senin için en iyi seçim olur.
Kendi sitemdeki gelir getiren sayfalardan çıkardığım sonuç bu :D
İyi seçimler.

YKaraaslan YKaraaslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 15 / 20
  • Ticaret 3, (%100)
Bu tarz şeylerin fazla hit yapacağını düşünmüyorum.Güçlü rakiplerle başa çıkman zor.Ayrıca sen bir erkeksin ve moda ile ilgili paylaşım yaparken zorlanacağını düşünüyorum.Bu sebeple Adsense için oyun sitesi tavsiye edebilirim.Flash oyunların sadece kafa futbolu adlı oyun bile yüksek hit alıyor.Yani sen ben10 oyunları , arabaoyunları , 3doyunlar vb. işlere çalışırsan daha çok kazanç elde edebilirsin.Çalışma yapmanada gerek yok.Özgün açıklamalar yaz , 2,3 tanıtım yazısı , birkaç footer backlink web siten için iyi olacaktır.Ayrıca bu işte scriptte önemli.

Asıl soruya gelirsek tercihim modadan yana.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

YKaraaslan adlı üyeden alıntı

Bu tarz şeylerin fazla hit yapacağını düşünmüyorum.Güçlü rakiplerle başa çıkman zor.Ayrıca sen bir erkeksin ve moda ile ilgili paylaşım yaparken zorlanacağını düşünüyorum.Bu sebeple Adsense için oyun sitesi tavsiye edebilirim.Flash oyunların sadece kafa futbolu adlı oyun bile yüksek hit alıyor.Yani sen ben10 oyunları , arabaoyunları , 3doyunlar vb. işlere çalışırsan daha çok kazanç elde edebilirsin.Çalışma yapmanada gerek yok.Özgün açıklamalar yaz , 2,3 tanıtım yazısı , birkaç footer backlink web siten için iyi olacaktır.Ayrıca bu işte scriptte önemli.

Asıl soruya gelirsek tercihim modadan yana.

tercihim modadan yana diyip oyun sitelerinin reklamını yapmak da ilginç olmuş :D Konu sahibi için kafa karıştırıcı olmadı mı biraz?

Şahsen adsense hakkında pek bilgim yok sadece bu yorumumu söylemek istedim.

Ek Olarak: Ayrıca kardeşim, siten iyiydi senin o siteye yoğunlaşsan daha iyi olmaz mı? Aynı anda kalkabilecek misin iki sitenin altından.

wmaraci
wmaraci

asilturk1 asilturk1 www.oyunpaylas.net Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Tekstil işcisi
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 25 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Moda Blog'u Olabilir kadın sağlık üzerinede olabilir(özellikle hamilelik) kendi yengemden biliyorum:p

Abdullahiskifogluu Abdullahiskifogluu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

tercihim modadan yana diyip oyun sitelerinin reklamını yapmak da ilginç olmuş :D Konu sahibi için kafa karıştırıcı olmadı mı biraz?

Şahsen adsense hakkında pek bilgim yok sadece bu yorumumu söylemek istedim.

Ek Olarak: Ayrıca kardeşim, siten iyiydi senin o siteye yoğunlaşsan daha iyi olmaz mı? Aynı anda kalkabilecek misin iki sitenin altından.

Android uygulama paylasacgm bi site nsl olur acaba? cepde.com gibi mesela?

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Abdullah İskifoglu adlı üyeden alıntı

Android uygulama paylasacgm bi site nsl olur acaba? cepde.com gibi mesela?

Olabilir kardeşim, ancak en iyisini gene sen bilirsin. Milletin fikirlerini al tabiki ama sonra gene sen karar ver.

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
Rakipler her zaman olacak. Seo'su düzgün, yıllanmış bir domain ve static güncelleme uğraşlarıyla iyi yerlere gelirsiniz. Ki; reklamlara en çok tıklayanlardan biri çocuklar diğeriyse bayanlar.

the World shall know Pain
Interface Designer / IT

BarisAyar BarisAyar WTF! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 0 / 62
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam gerekli özeni gösterebilirsen moda blogu tavsiye ederim. İki pazarında rekabet oranı yüksek ama hitleri eşit olduğu sürece moda sitesinde ulaştığın tıklamalara teknoloji sitesinde ulaşamazsın. Nedenine gelecek olursak hitap ettiğiniz kullanıcılar...

www.hubeybi.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al