wmaraci reklam

Muğla Merkez veya Kötekli İş Önerisi

7 Mesajlar 858 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Hermesss Hermesss WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İşletmeci, Turizm
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 37 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, uzun zamandır Bodrum'dayım bu sezon güzel geçti fakat sözleşmem bitti daha öncesinde otel ve otel satışları işleriyle ilgileniyordum. Otel kazancı güzel fakat bodrum kışın çok sıkmaya başladı beni mugla köteklide okudugum için içimde hep bir sempati ve özlem var geri gitmek istiyorum ama ne yapabileceğim hakkında bir fikrim yok. Yazın gene büyük ihtimal bodrum'a geçe bilirim şuan için otel bakıyorum ama işler iyi giderse tabi ki geçmem.
Web tasarımdan anlamam fakat call centar otel satışı işleriyle biraz bağlantılı olduğu için bu siteye uyeyim aklımda ki acaba diyorum bir ofis açıp hem yaz için call centar hemde muğla merkezde web tasarım işine mi girsem. bunun için biriyle ortaklık veya çalışma şekli ayarlaya bilirim. cafe, yemek daha önce yapmadıgım için bilmiyorum. Oraları bilen başka bir önerisi olan varsa yorumlarını bekliyorum ayrıca ortaklıklara da açığım o bölgede bulunan arkadaşlar ulaşabilirler.

wmaraci
reklam

Lojawa88 Lojawa88 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 22 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam o bölgede zor dediğiniz biraz.Web tasarım işini kendiniz anlamıyorsanız bulaşmanızı tavsiye etmem.Ortakla girmeyin. Kendim yaparım diyorsanız da başka bir bölgede şansınız deneyin.
mesutyilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

yakintarihilmi.com

• Üyelik 25.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 37 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
neden peki zor hocam

mesutyilmaz mesutyilmaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Developer | Creative Designer
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 63 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam selamlar;

Ben şuan Muğla'da Web Tasarım, Yazılım, Grafik Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi, Reklam Danışmanlığı, Seo, Video Prodüksiyon, Kurumsal Çözümler... gibi alanlarda profesyonel çalışmalar yapıyorum. 2 sene önce bir mobil uygulama projemizden dolayı, bahsettiğim bütün işleri tek kalemde yapabilen, Muğla'da ilk ve tek olan medya ajansımı kapattım. Şuan ciddi bir portföyle sağlam işler yapıyorum...

Muğla'da Web Tasarım denilince en büyüğünden en küçüğüne hiç bilgi sahibi olan firma veya yetkili yok. Wordpress'i youtube'dan izleyen herkes, ben webmaster'ım diye piyasaya çıkmış, düşük fiyatlarla firmalara satıyor. Sektörün en vahim halini burada çıldırarak yaşarsınız. Yani bu bölgede gerçekten bu iş Lojawa88 hocamın da dediği gibi biraz zor...
Ben Muğla'ya ilk geldiğimde bu bilinci değiştirebilirim diyordum ama şuan müşterilerimin çoğu il dışı ve yurtdışı... :)

Eğer bu alanda işi yapmakla alakalı profesyonel bilgi ve aynı zamanda tecrübeniz yoksa naçizane tavsiyem girmeyiniz.

Ancak Call Center işlerinizden bahsettiğinize göre satış veya portföyle ilgili tecrübelisiniz. Bu tecrübenizle iş yeri veya ofis kurma masrafınız olmadan ben size çok güzel para kazandırabilirim.
İlgilenirseniz benimle öm ile iletişim kurun, detayları görüşmek için telefonlaşalım.

Umarım hakkınızda hayırlısı olur. İyi günler dilerim. :)
Hermesss

kişi bu mesajı beğendi.

mesutyilmaz.net
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
Kötekli'de komi olarak günlük 25 Tl'ye çalıştırırlar ancak :) Ben zamanımda çok aradım, gazetelere bile başvurdum. ancak iş yok
mesutyilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

mesutyilmaz mesutyilmaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Developer | Creative Designer
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 63 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Harbiden haklısın :)

mesutyilmaz.net

• Üyelik 25.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 37 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
yani merkez olması bir yandan iyi marmaris akyakaya bodrum otelleriyle anlaşmalarım ve çalışmalarım daha kolay olur diye düşünüyorum. ee zaten iş reklam, çagrı merkezi olunca sürekli bir internet işi oldugu için web tasarım olarak düşünmüştüm
mesutyilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al