wmaraci reklam

Muhteşem Mobil ve Sosyal Ağ Projesi

18 Mesajlar 1.976 Okunma
wmaraci reklam

KerimYaman KerimYaman Fikir Doktoru Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)
Merhaba iyi geceler. Aslında düşünce tamamen benim değil. Ortak bir düşünce diyebiliriz. Kabaca anlatmak gerekirse mesela bir bayan alışverişe gidiyor ve 2 elbise arasında kalıyor. Hemen fotoğraflarını çekiyor ve uygulamamıza atıyor Türkiye akışında veya takipçilerinde paylaşıyor bunu gören diğer üyeler 1 veya 2 ye oy veriyor dilerse yorumluyor. Böyle ikilemler arasında kalanlar için bir ortam isim falan düşündüm. Tek başıma yapmam mümkün degil. Birşeyler yaptıktan sonra yatırım alır. Ekip kurabiliriz. Sizin düşünceleriniz nedir?
runnerrunner

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
hocam söylediğiniz şeyleri tüm sosyal mecralarda yapabiliyorsunuz facebook ,twitter ve son zamanların gözde ve tamda sizin söylediğiniz şeyleri yapan ,yaptığı tasarladığı şeyleri satan sosyal mecra instgram gibi artık sosyal alemde yapılacak orjinal bişey malesef kalmadı ,aklınızdan geçen şeyi biraz araştırın ulan bunu da yapmışlar diyeceksiniz zaten saygılarımla hayırlı akşamlar

Wuvo Design Wuvo Design Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%100)

RedSeeng adlı üyeden alıntı

Merhaba iyi geceler. Aslında düşünce tamamen benim değil. Ortak bir düşünce diyebiliriz. Kabaca anlatmak gerekirse mesela bir bayan alışverişe gidiyor ve 2 elbise arasında kalıyor. Hemen fotoğraflarını çekiyor ve uygulamamıza atıyor Türkiye akışında veya takipçilerinde paylaşıyor bunu gören diğer üyeler 1 veya 2 ye oy veriyor dilerse yorumluyor. Böyle ikilemler arasında kalanlar için bir ortam isim falan düşündüm. Tek başıma yapmam mümkün degil. Birşeyler yaptıktan sonra yatırım alır. Ekip kurabiliriz. Sizin düşünceleriniz nedir?

Hocam yapılabilir.Skype ekleyin lütfen.
limon.active

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)

aktuelsöylesi adlı üyeden alıntı

hocam söylediğiniz şeyleri tüm sosyal mecralarda yapabiliyorsunuz facebook ,twitter ve son zamanların gözde ve tamda sizin söylediğiniz şeyleri yapan ,yaptığı tasarladığı şeyleri satan sosyal mecra instgram gibi artık sosyal alemde yapılacak orjinal bişey malesef kalmadı ,aklınızdan geçen şeyi biraz araştırın ulan bunu da yapmışlar diyeceksiniz zaten saygılarımla hayırlı akşamlar

Daha bir çok detay bulunmakla beraber böyle bir sitenin piyasada bulunmadığı kanaatindeyim.

wmaraci
wmaraci

runnerrunner runnerrunner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEM/SEO Expert
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 11 / 36
  • Ticaret 39, (%92)

aktuelsöylesi adlı üyeden alıntı

Arkadaşın bahsettiği öyle bi şey değil eğer doğru anladıysam projeyi. Hot or Not tarzı bi script yapılırsa bu da anlık oylamaya sunulursa harika proje olur. Asıl sorun şu olacak böyle bi şey olursa, mesela yaz ayı kızlar diyelim bikini falan seçicek bu mu bu mu der abazalar istila eder bence temel sorun bunu görün :D Şaka bi yana, başarılar..

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)

runnerrunner adlı üyeden alıntı

Arkadaşın bahsettiği öyle bi şey değil eğer doğru anladıysam projeyi. Hot or Not tarzı bi script yapılırsa bu da anlık oylamaya sunulursa harika proje olur. Asıl sorun şu olacak böyle bi şey olursa, mesela yaz ayı kızlar diyelim bikini falan seçicek bu mu bu mu der abazalar istila eder bence temel sorun bunu görün :D Şaka bi yana, başarılar..

Teşekkürler. Abazalar için ve uygunsuz içerik paylaşanlar için şikayet birimleri oluşturulacak.

Ek Olarak:

Wuvo Design adlı üyeden alıntı

Hocam yapılabilir.Skype ekleyin lütfen.
limon.active

Ekledim.

halilyc halilyc labters.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web & Grafik ve iOS
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 441 / 190
  • Ticaret 6, (%100)
bayağı orjinal fikirmiş hocam :)

halilyc adlı üyeden alıntı

hocam güzel fikir biraz daha açarsak şöyle düşünün mesela. Binlerce insan var karasız durumda olan, hangi yolda gideceğini bilmeyen. Misal ayakkabı alacaksınız fakat kararsız kaldınız, bu siteye üye oluyorsunuz iki ayakkabıyıda resim olarak ekliyorsunuz sisteme her paylaşım diğer üyelerle paylaşılıyor ve üyeler oyluyor ve altına neden tercih etmeniz gerektiğine dair fikirlerini yazıyorlar sizde böylece fikirleri değerlendirip karar veriyorsunuz. Yazılımıda çok zor olmaz, tutar bence böyle bir çalışmaya denk gelmedim ben :)

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)
O konu sahibiyle geliştirmiştik zaten fikiri de ortaya atan oydu sizin yorumunuzdan sonra skypetan biraz daha geliştirdik. Eğer bir sorun çıkacaksa ben vazgeçerim. Buyrun siz gerçekleştirin.

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)
Bir kaç fenomene para yedirilerek popüler hale getirilebilecek bir proje aslında, ah bide bumubumu.com boşta olaydı tam süper olurdu. turkcell kapmış :)

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)

omerknet adlı üyeden alıntı

Bir kaç fenomene para yedirilerek popüler hale getirilebilecek bir proje aslında, ah bide bumubumu.com boşta olaydı tam süper olurdu. turkcell kapmış :)

Benim de düşündüğüm isimlerden biriydi omubumu.com sumubumu.com gibi isimler olmuyor orijinal bir isim bulunur. Yeter ki proje için ilk adım atılsın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al