lostyazilim

Nasıl bir site kurmalıyım sizce? Konu ne olmalı? Önerileriniz?

13 Mesajlar 1.559 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

boldfeller boldfeller WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar aylardır düşünüyorum düşünüyorum bi sonuca varamıyorum.Nasıl bir web sayfası oluştursam şu dönemde ilerleyen sürelerde verim alabilirim.Ne Konu üzerine kurmalıyım sizce mantıklı bir önerisi olan varmı ?

wmaraci
reklam

Hafiz Hafiz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 12 / 36
  • Ticaret 7, (%100)
kısa sürede verimi aklından çıkar öncelikle sağlam verimden bahsediyorum

• Üyelik 17.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
kısa sürede alamayacagımı biliyorum uzun vadeli düşünüyorum fakat proje yok aklımda yanı şu devirde nasıl bir site kurabilir insan ?

basymgroup basymgroup Parabol Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 871
  • Beğeniler 70 / 257
  • Ticaret 10, (%100)
Öncelikle bir düşün, kendine sorular sor: Ben nelerden hoşlanıyorum, neler yapmaktan zevk alıyorum, nelerle ilgilenmek bana mutluluk veriyor. Hoşlanmadığınız bir kategoride site açarsanız, sizin siteniz de 3-4 ayı bulmadan çöp siteye dönüşecektir.

wmaraci
wmaraci

yenerberktas yenerberktas Yener BERKTAŞ Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Fen Bilimleri Öğretmeni
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 14 / 47
  • Ticaret 1, (%100)
Hani şu site tutar demekle iş bitmiyor ne yazık ki eğer sitenin merkezinde sen olacak isen senin iyi bildiğin ve bunu yaparım, şundan anlarım diyeceğin bir site olmalı.

Yener BERKTAŞ

zeytin8899 zeytin8899 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 60 / 212
  • Ticaret 16, (%100)
ya hangi konuda uzmansan o konuda aç yoksa ne kadar popüler konuda açsan pek işe yarayacagını düşünmüyorum.Misal ben popüler bir konum yok ama sitemden ve gidişatından gayet memnunum.

https://discord.gg/S6mByw8

yalcnuygur yalcnuygur Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mekanik Bakımcı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 57 / 75
  • Ticaret 26, (%100)
Arkadaşlarında dediği gibi hangi konuda uzmansan o konuya yoğunlaş. Diyorsan ki ''Ben her konuda az çok bilgiliyim elimden geldiği kadar yarar sağlarım'' aç bir kişisel blog sitesi en güzeli. Ama isim ve soy ismini kullanarak değil de farklı bir domain alarak kişisel blog kurmaya çalış.

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
hocam kendin yastıga kafanı koydugunda hangi dalda basarılı olcagına inanıyorsan o dala muracet ed misal ben herdalda oynadım ama basarılı oldugum tek dal vardı onu simdi projeye döküyorum kolay gelsin

işte buu

• Üyelik 17.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
önerileriniz için hepinize tek tek teşekkür ederim.Fakat piyasada iyi kötü yüzlerce web sayfası var benim sitem nasıl googlede yukarıya çıkacak acaba ? yani bunun yönetimi nedir ?

Ben kalecilik yapıyorum.Kaleciler adınada pek bir web sitesi yok o dalda kursam ilerlermiyim ?

Stero0 Stero0 Sadness Prisoner Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 99 / 118
  • Ticaret 3, (%100)

boldfeller adlı üyeden alıntı

önerileriniz için hepinize tek tek teşekkür ederim.Fakat piyasada iyi kötü yüzlerce web sayfası var benim sitem nasıl googlede yukarıya çıkacak acaba ? yani bunun yönetimi nedir ?

Ben kalecilik yapıyorum.Kaleciler adınada pek bir web sitesi yok o dalda kursam ilerlermiyim ?

Öncelikle genel bir konu ("futbol" gibi) seçmemelisiniz. Bunun yerine "Galatasaray" başlığı altında paylaşım yapmanız daha mantıklı olacaktır. Sizinki de (kaleciler konusu) çok daha dar bir kesime hitap edecek yine bir anlamı kalmayacak. Tabi tercih meselesi, yine de daha iyi bir başlık seçebilirsiniz. Siteniz nasıl farkedilecek üst sıralara çıkacak? Sorusuna gelirsek kaliteli, özgün ve düzenli yazılar yazmanız, o konu için en iyi başlık ve etiketleri seçmeniz bir kaç imleme yanında sosyal medyada paylaşım yapmanız tamamıyla yeterli olacaktır hedefiniz için. Bir tavsiyem de sitenizi takip eden kitleye göre site tasarımını yapmanız. Böylelikle sitenize girenler daha uzun süreli kalabilir, tanıdıklarına tavsiye eder. Ziyaretçiniz değil de takipçiniz olur :) Umarım yardımcı olabilmişimdir.

3dk. Her anına değer: https://youtu.be/NTf9kn5w3kI
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al