İlk etapta yakın çevrenin hitleri ve yorumları ile bir yerlere gelinebileceğini düşünüyorum. Yoksa tek başına oldukça zor olabiliyor...

Özgün yazdığımı düşünüyorum. Ama sanırım pazarlamam yanlış... Tavsiye verebilecekseniz bir el atın : http://hafay.net/

Ek Olarak:

blyad adlı üyeden alıntı

İlgi çekici konularda yine ilgi çekici bir üslupla yazmak lazım. Mesela inci sözlük'ten benim gibi birinci nesil bir yazarın (reklam olmasın diye yazmıyorum ama kaynatasız dersem anlar zaten çoğunuz) illuminati hakkında karalamaya başladı. Bana illuminati muhabbeti hep liseli gelir, ciddi ciddi yapanla da direkt dalga geçerim ama herif sırf seçtiği konuyu sunuş biçimiyle binlerce hayran edindi ve baya baya ün yaptı. Google'dan gelecek üç beş kıçı kırık organik hite de muhtaç değil anlayacağınız.

İlgi çekici bir konuyu, herkes gibi değil farklı bir üslupla sunduğunuzda biraz da şansınız varsa başarılı olursunuz. Hatta tamamen uydurma şeyleri bile yaratıcı bir anlatımla sunarsanız insanların etkileyebilir hatta doğru olduğuna bile ikna edebilirsiniz. Benim şahsen blog yazmak ilgimi çekmiyor, fakat yazacak olursam üslubum kesinlikle sıradan olmaz.

Michael Sikkofield ten bahsediyorsun sanırım. Kesilikle 1 okuyanı kendine bağlayan bir uslubu var.