wmaraci reklam

Ne Tür Bir Site Açmalıyım?

16 Mesajlar 2.116 Okunma
smmexpress

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)
Evet bunun kesin sitesini açmalıyım, evet bu konuyla çok ilgileniyorum bu alanda çok iyiyim vb. gibi şeyler söylediğiniz an site açmalısınız, yani ne sitesi açsam değil bunun sitesini kesin açmalıyım dediğiniz an bir site açmalısınız diye düşünüyorum.
Biraz karmaşık oldu sanırım ancak site açmak için site açmamalısınız, tabi eğer başarılı olmak istiyorsanız tam olarak bunu söylemek istedim.

wmaraci
reklam

bulgay bulgay Turkcem.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen / Yazar
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1465
  • Beğeniler 486 / 347
  • Ticaret 77, (%100)
Kosa sürede kazanç için indirme sitesi açabilirsiniz. Ama rakip çok fazla olacaktır.

Xymeth Xymeth Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek YouTuber
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 38 / 10
  • Ticaret 2, (%100)

bulgay adlı üyeden alıntı

Kosa sürede kazanç için indirme sitesi açabilirsiniz. Ama rakip çok fazla olacaktır.

Amacım kısa sürede kazanç değil, site ile yıllarca ilgilenebilirim. Sadece 5-6 aylık bir uğraş sonucu ayda en az 100 para kazanacağım bir tür site arıyorum.

• Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1465
  • Beğeniler 486 / 347
  • Ticaret 77, (%100)
O zaman şoyle bir yol gosterebilirim. Tamamen kendi ilgi alanlarini yazacagin ya da herhangi bir konuda bilgi veren bir genel bir blog kuruyoraun. Saglam bir tema oluyor. Ixeriklerin özgun olacak ve gunde iki uc icerik gireceksin. Sitene yavaş yavaş ziyaretçi gelecek. 1k hite ulastiginda sitene reklam alani ekleyeceksin. Foter link ve tanitim yazisi almaya başlayacaksin. Misal 90x90 banner aylik fiyati 15 tl yaparsin. 6 adet 90x90 banner alanin olur. Ayda ordan uc dort satis yaparsin. Uc adet footer link satarsin. Tanitim yazisi da sarrin mi ayda sadece bu aekilde en az 100 tl kazanabilirsin. Mesela webmasterlara bilgi verecefin bir site olabilir. Resimci cozum onerilerin falan olur.
Xymeth

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Xymeth Xymeth Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek YouTuber
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 38 / 10
  • Ticaret 2, (%100)

bulgay adlı üyeden alıntı

O zaman şoyle bir yol gosterebilirim. Tamamen kendi ilgi alanlarini yazacagin ya da herhangi bir konuda bilgi veren bir genel bir blog kuruyoraun. Saglam bir tema oluyor. Ixeriklerin özgun olacak ve gunde iki uc icerik gireceksin. Sitene yavaş yavaş ziyaretçi gelecek. 1k hite ulastiginda sitene reklam alani ekleyeceksin. Foter link ve tanitim yazisi almaya başlayacaksin. Misal 90x90 banner aylik fiyati 15 tl yaparsin. 6 adet 90x90 banner alanin olur. Ayda ordan uc dort satis yaparsin. Uc adet footer link satarsin. Tanitim yazisi da sarrin mi ayda sadece bu aekilde en az 100 tl kazanabilirsin. Mesela webmasterlara bilgi verecefin bir site olabilir. Resimci cozum onerilerin falan olur.

Sağolun hocam önerileriniz için çok teşekkür ederim. İşime yaracak.
bulgay

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1465
  • Beğeniler 486 / 347
  • Ticaret 77, (%100)
Rica ederim
Xymeth

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al