wmaraci reklam
lidertakipci

Ne yapacağım...

4 Mesajlar 440 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Croulias Croulias Bilgem İçin ! Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Girişimci / Makine Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 118 / 62
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba dostlarım.. abilerim, kardeşlerim.. Karşınızda artık bezmiş ve usanmış ne yapacağını bilmeyen bir webmastes/girişimci dostunuz var..

Artık ne yapacağımı bilmiyorum.. 13 web sitemde hüsranla sonuçlanıp bana zarardan başka birşey olmadı.. Para kazanmak zorundayım ama kazanamıyorum.. Makale yazma dedim iş bulamadım.. kendime yazdım ziyaretçi bulamadım. Sıkıldım artık.. Bilgisayar başında saçma sapan,boş ve amaçsız vakit geçiren kişilere döndüm..

Bir fikir, bir ışık arıyorum.. :confused:

wmaraci
reklam

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
İnternetten para kazanman için 2 yol var;

1. Yazılım bilgin varsa çeşitli programlar yazarak web veya mobil üzerinden para kazanabilirsin.
2. Video içerikler üreterek youtube üzerinden yürüyebilirsin

ya da

elinde belli bir bütçe varsa bu bütçe ile riske girerek bir yatırım yapabilirsin.

DG34 DG34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker - Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 40 / 98
  • Ticaret 4, (%100)
Valla şöyle söyleyeyim;
Şuan internet sitemden 3 kuruş 5 kuruştan fazla kazanmadım. Lakin pes etmedim 4 aydır deniyorum hala farklı farklı şeyler. Size tavsiyem kendi alanınızda pes etmeden çalışmanız. Burada pek fikir çıkmaz, çünkü fikir vermek yerine fikri uygulamaya yönelik insan topluluğu burası. Önemli olan pazarlama. Sadece bunu söyleyebilirim. Kendi yeteneklerinizi keşfedip bunu en iyi şekilde pazarlamanız gerek. Örnek verecek olursam burası genel ağırlıklı logo tasarımı satışı yapıyor ama ben burada sosyal medya tasarımları da yapıyorum. Alanının iyilerinden olmak her zaman güzeldir. 10 siteyle ilgilenmeye çalışmaktansa 1 siteyle adam gibi ilgilenmeyi yeğlerim.
Kolay gelsin, iyi akşamlar...

foximus foximus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanlığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** D**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 10 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Geçenlerde de yazmıştım, "para kazanmak için internet sitesi açılmaz" diye... Bu konuda emeğinin karşılığını alan çok az insan vardır ve hepsi bu işi öncelikli olarak SEVDİKLERİ için yaparlar, para kazanmak için değil...

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al