wmaraci reklam
lidertakipci

Ne yapmalıyım?

16 Mesajlar 1.188 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Vjolenza Vjolenza Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)

ShakenHidra adlı üyeden alıntı

Gözüm büyük paralarda değil harçlığım çıksa yeter.

Ozgun insaat ve yemek tarifleri makaleleri yazabilirsen bana pm ile skype ilet yalniz 2 gun sonra birakacaksan hic ugrasmayalim uzun vadeli bir is istiyoruz

wmaraci
reklam

KerimYaman KerimYaman Fikir Doktoru Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)

Vjolenza adlı üyeden alıntı

Ozgun insaat ve yemek tarifleri makaleleri yazabilirsen bana pm ile skype ilet yalniz 2 gun sonra birakacaksan hic ugrasmayalim uzun vadeli bir is istiyoruz

PM gönderdim

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
Özgün makale yazmayı, bu işlere gerçekten meraklıysan, 2-3 gün sonra bırakmayacaksan ben sana gerekli tüm yardımı mı yapatım gerek team dan gerek skype üzerinden görüntülü fark etmez. Ama gerçekten meraklıysan bana pm gönderebilirsin. :) ;)
Bilgimi paylaşmaktan çekinmem.

furkanmert furkanmert WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Senior Front-end Developer
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadasim bende senin yasinda bi lise ogrencisiyim kendimi gelistirip php ve wordpress ogrendim web siteler yazmaya basladim sen bu isten para kazanmak istiyosan yardimci olurum herturlu sana tavsiyem sitene ozgun icerigini gir bu senin harcligini cikartir

wmaraci
wmaraci

zaferkaankaraca zaferkaankaraca Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek www.okurkafe.com
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 613
  • Beğeniler 5 / 66
  • Ticaret 1, (%100)
Ağaçtan çiçeklerden boçeklerden, bulutlardan yani ilk başlarda çevrende gördüklerinden yola çıakrak makaleler yaz. Zamanla yazdıkların biriktikçe onalrı konularına göre güzelce kategorize edersin. Oluşturduğun kategorilere özgün aklına gelen ilk 10 konuyu listeler kendine göre en çarpıcı olanları seçer onalr üzerinde bildiklerin doğrultusunda yorumlar ve o konularda araştırmalarla makalene katkıda bulunursun. Zamanla yazmak oturu ve ilerleyen zamanlarda konu aramana gerek kalmadan aklına geleni yazarsın zaten yazdıklarında zamanla oluşan takipçilerin tarafından beğenilir... Çünkü onlar seni tanımıştır sende onlara göre yazmaya alışmışsındır. bunu belki bilirsin belkide bilmezsin ancak bu iş böyledir. zamana bırakacasın...

Tabi zamana bırak dediysek rastgelede değil kontrolü ele al. Facebookta vs kitle oluştur...

lazım olursa skype : kaanfc1

USglm USglm Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 1864
  • Beğeniler 601 / 364
  • Ticaret 24, (%100)
Selam. Umarım biraz da olsa yardımcı olurum sana.

İnternetten para kazanmak için illa bir miktar para yatırman veya mükemmel bilgilere sahip olman gerekmiyor. Kendimi hatırlıyorum ilk başladığımda .blogspot.com ile bir blog açmıştım. Bu Google altyapısında olduğu için hosting veya alana adı gerekmiyor. Böyle bir blog açıp gerçekten dediğin kalite de yazarsan en kısa zamanda iyi değerler alırsın. Wordpress veya kod bilgini zamanla öğreneceksin. Bu işin profesyonelleri doğduklarında böyle olmuyorlar onlarda zamanla öğreniyorlar. İnan en önemli şey başlamak. Başladıktan sonra gerisi çorap söküğü gibi gelir. Ayrıca bahsettiğim Blogspot'tan bu forum veya diğerleri aracılığıyla da para kazanabilirsin. Ve kazandıkların harçılığını çıkarır büyük ihtimal. Sabırlı olman lazım.

Başka birinin yanında çalışacağım diyorsan çok iyi araştır. Kimisi çok az verirken kimisi çok hak ettiğini verebiliyor. Ayrıca bazen şansına ************** falan çıkabilir. Kimsenin günahına falan girmeyim ama olmuyor değil. Yani istersen hem yazarlık yap hem de kendi bloğunu kur.

Aklına takılan veya sormak istediğin bir şey varsa seve seve yardımcı olabilirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al