wmaraci reklam

Ne yapsam dikkat çeker?

5 Mesajlar 537 Okunma
wmaraci reklam

Weyso Weyso Seslendirme Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 1140
  • Beğeniler 259 / 260
  • Ticaret 5, (%100)
Testler yapmak,zeka testi,IQ testi vs,gezdikce gezesi gelmeli insanın,
Önüne sorular çıkarsa,veya kargasa yaratsa birileri,
Olur ama sizce bunların hepsine alan adı yeter mi ?

Fikirlerinizi benimle paylaşır mısınız?
Teşekkürler.

wmaraci
reklam

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Hocam soru cevap scripti koysaydiniz daha iyi olurdu diye düşündüm. Biraz önce üye oldum forumunuza. Sorbilir alanadi daha yatkın soru cevap scriptine. Ayrıca iyi bir reklama ihtiyacı var gibi. Erkeklere sor kisminda bayağı spam var sanırım. Bir kaç yerde sağlam reklam yaparsanız daha da gelişecektir. Ondan sonra iq zeka testi gibi uygulamaları ayrı bir sayfada mesela blog da verebilirsiniz bence. Biraz fazla eleştirmiş olabilirim benim gördüklerimi söyledim. Yanlışım varsa kusura bakma artık 😊
Weyso

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 1140
  • Beğeniler 259 / 260
  • Ticaret 5, (%100)
Çok teşekkür ederim hocam,

hkccrn adlı üyeden alıntı

Hocam soru cevap scripti koysaydiniz daha iyi olurdu diye düşündüm. Biraz önce üye oldum forumunuza. Sorbilir alanadi daha yatkın soru cevap scriptine. Ayrıca iyi bir reklama ihtiyacı var gibi. Erkeklere sor kisminda bayağı spam var sanırım. Bir kaç yerde sağlam reklam yaparsanız daha da gelişecektir. Ondan sonra iq zeka testi gibi uygulamaları ayrı bir sayfada mesela blog da verebilirsiniz bence. Biraz fazla eleştirmiş olabilirim benim gördüklerimi söyledim. Yanlışım varsa kusura bakma artık 😊
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 1140
  • Beğeniler 259 / 260
  • Ticaret 5, (%100)

hkccrn adlı üyeden alıntı

Bu arada,az önce adwords üzerinden 100 tl kredi geldi onunla reklam yapmaya başlayacağım için düzeltmeye çalışıyorum,
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Cok iyi olur gayet güzel yaparsın. Hatta burada adwords için bir konu ac öyle başka reklama. Nasıl reklam yapmalıyım diye sor mutlaka bir arkadaş yardımcı olur
Weyso

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al