freelance iş ilanları

Niche Hakkında Sorular

2 Mesajlar 540 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SametTEKE SametTEKE WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 1524
  • Beğeniler 894 / 646
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba değerli forum üyeleri, bir niche site kuracağım ancak sizlere birkaç sorum olacak. Liste şeklinde soruları yazıyorum bildiklerinizi cevaplayıp beni aydınlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim :)

1- Niche site altyapı olarak Blogger ile kurulsa sorun olur mu? Wordpress şart mı?
2- Başlangıç aşaması nasıl olmalı? Başta kaç makale ekleyip Search Console eklemelerini yapayım ve arama motorlarına ekledikten sonra kaç gün aralıkla makaleleri gireyim?
3- Son olarak da url yapısı hangisi olmalıdır?
a) niche.com/niche-neden-olur
b) niche.com/neden-olur

*Niche yazan kısım bir hastalık adıdır.

wmaraci
reklam

fruzgar fruzgar ProPvPServerlar Kimlik Onayı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SD
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 792
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)
Url yapısı 2 si de olur zarar gelmez. Yazı içerisinde h etiketlerini kullanmaya özen gösterin malumunuz keywords gittikten sonra bir hayli değerli hale geldi.

Sırasıyla başlamadım sorulara blogger kullanmanız da olur. Ekstra SSL sertifikanız olur ücretsiz :)

Başlangıç aşamasına gelirsek Google reiz bir anda içerik yığılmasını değil düzenli bir şekilde girilmesini tercih eder. Yani burada şunu iyi planlayın 1 günde ne kadar zaman ayırabilirsiniz? Uzun vadede düşünün çünkü ilk 2 3 ay içerik bulunabiliyor ancak 9 10 ay veyahut 1 yıl sonra artık içerik bulamayacak hale gelebilirsiniz. Bu yüzden günde 1 taneyi geçmesin kendinizi sıkmayın şahsen benim tercih ettiğim 2 günde 1 yazı giriyorum. Bir günde 5 yazı girip 10 gün girmemekten daha faydalıdır emin olun.
dnaz SametTEKE

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al