wmaraci reklam
lidertakipci

Niş ilan kategorisi tavsiyesi

3 Mesajlar 610 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)
Selam arkadaşlar,

Belli başlı ilan siteleri pastanın tamamını bölüşür vaziyette iken, büyük bir ekip ve yatırım desteği olmadan büyük hayallere kapılmak mantıksız olduğu için her alanda olduğu gibi ilan sitelerinde de niş konular aramaktayım.

Size göre genel ilan sitesi yerine, ücretsiz ve resimli ilan alabileceğim, kullanıcılar tarafından ilgi gören veya olursa ilgi görecek olan kategoriler var mıdır?

Emlak, araba vs gibi kategoriler değil de daha niş konular, örneğin; evcil hayvanlar vs gibi fikirlerinizi paylaşmanızı rica ederim.

Herkese iyi forumlar dilerim...

wmaraci
reklam

muller muller Serbest meslek Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 63 / 17
  • Ticaret 96, (%100)
Fikir güzel ama niş de olsa biz büyüklerin gölgesine alışmışız illaki onlara bakılyor her türlü.

Geçen gün benim aklıma şu geldi. Malum okullar tatile girmek üzere bir çok yerde öğrencilerin satılık ev eşyası şeklinde ilanlarını görüyorum duvarlarda filan.

Sadece öğrencilere yönelik mesela ögrenciden.com gibi bir ilan sitesi açılabilr diye düşünüyorum. Tabi açılmamış ya da açılıp kapanmamışsa. Sadece fikrimi paylaşmak istedim.
KTB

kişi bu mesajı beğendi.

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)

muller adlı üyeden alıntı

Fikir güzel ama niş de olsa biz büyüklerin gölgesine alışmışız illaki onlara bakılyor her türlü.

Geçen gün benim aklıma şu geldi. Malum okullar tatile girmek üzere bir çok yerde öğrencilerin satılık ev eşyası şeklinde ilanlarını görüyorum duvarlarda filan.

Sadece öğrencilere yönelik mesela ögrenciden.com gibi bir ilan sitesi açılabilr diye düşünüyorum. Tabi açılmamış ya da açılıp kapanmamışsa. Sadece fikrimi paylaşmak istedim.

Güzel tavsiye bunun üzerinde araştırma yapacağım. Teşekkür ederim.

Başka fikirleri olan var mı arkadaşlar ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al