wmaraci reklam

Nurcinozer.com Yeni Proje ~ Halk Ne Diyor?

47 Mesajlar 6.541 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)

supheli adlı üyeden alıntı

Ben bu kızı çekemiyorum artık ya yetti be proje proje biz 22 yaşımızda projenin p sini yapamıyoruz bu yaşta ne işler yapıyor helal valla

Hocam şimdiki gençler daha akıllı ama aklını fazla yormadıkları için iyi işler ortaya çıkmıyor.

ByPowerfuL adlı üyeden alıntı

Önemli olan projeyi yapmak değil projenin devamlılığını getirip başarı sağlamaktır. :rolleyes:

Haklısınız hocam.

tikywebcom adlı üyeden alıntı

Bizede anca Hayırlısı Olsun demek düşer Nurçin :)
Ne diyelim başka :rolleyes: Yolun açık olsun

Yani.

wmaraci
reklam

Nurcin Nurcin Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)
Ağız alışkanlığı ancak şu an elimden size teşekkür etmek ve beklentilerinizi karşılamaya çalışmaktan başka bir şey gelmiyor :)

@rvtr, Önce kendim başlayayım istiyorum. Önemli olanı projenin tutulmasından sonraki adımlar.. Eğer o günleri görürsem, farklı düşüncelerim de var. O zaman iletişime geçebilirim.

• Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)

DarkGirl adlı üyeden alıntı

Ağız alışkanlığı ancak şu an elimden size teşekkür etmek ve beklentilerinizi karşılamaya çalışmaktan başka bir şey gelmiyor :)

@rvtr, Önce kendim başlayayım istiyorum. Önemli olanı projenin tutulmasından sonraki adımlar.. Eğer o günleri görürsem, farklı düşüncelerim de var. O zaman iletişime geçebilirim.

Tamam Nurçin'ciğim. Eğer burada bulamazsan beni nerede bulabileceğini biliyorsun. Kolay gelsin.
Nurcin

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)
Yine ben :)

+ Karar verdim ve ilk sorumuzu kendi okulumdaki öğretmenlerime ve öğrencilere (arkadaşlarıma) soracağım. Ancak ilk sorumuzun kolay olmasını istiyorum sizce ilk sorum ne olmalı?

+ Bir süre daha çekmeyeceğim sadece planı oluşturuyorum. Acele işe şeytan karışır...

+ Çekimleri düzenleyecek orta düzeyde bilgili arkadaşlar arıyorum ancak ücretsiz olacak çünkü bu işten ilk başta gelir sağlamayı düşünmüyorum, belki daha sonra...

+ Çekimleri haftalık olarak çekmeyi planlıyorum.

+ Proje tutulursa yeni bir domain ve tasarımla yenilikler de eklenecektir.

# Magozin projemi de yakın zamanda aktif edeceğim. Tema bitmek üzere, kategoriler ve reklam alanlarını da düzenliyoruz. Magozin'de de dedikoduculuk (yazarlık) yapacak ekip arkadaşları arıyorum. Türkçe'ye uyacak ve mizah havasında yazacak (ücretsiz)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

Yine ben :)

+ Karar verdim ve ilk sorumuzu kendi okulumdaki öğretmenlerime ve öğrencilere (arkadaşlarıma) soracağım. Ancak ilk sorumuzun kolay olmasını istiyorum sizce ilk sorum ne olmalı?

+ Bir süre daha çekmeyeceğim sadece planı oluşturuyorum. Acele işe şeytan karışır...

+ Çekimleri düzenleyecek orta düzeyde bilgili arkadaşlar arıyorum ancak ücretsiz olacak çünkü bu işten ilk başta gelir sağlamayı düşünmüyorum, belki daha sonra...

+ Çekimleri haftalık olarak çekmeyi planlıyorum.

+ Proje tutulursa yeni bir domain ve tasarımla yenilikler de eklenecektir.

# Magozin projemi de yakın zamanda aktif edeceğim. Tema bitmek üzere, kategoriler ve reklam alanlarını da düzenliyoruz. Magozin'de de dedikoduculuk (yazarlık) yapacak ekip arkadaşları arıyorum. Türkçe'ye uyacak ve mizah havasında yazacak (ücretsiz)

İlk soruna önerim; "Twitter kullanıyor musunuz, Twitter hakkında ne düşünüyorsunuz?"

Ayrıca tekrar tekrar söylüyorum Nurçin. Başlayacaksan farklı bir domain al derim. Ben Magozin'de yayınlamayı düşünüyorum dersen bu sefer başka domaine geçmeyi düşünme. İkisinden birini seç. İleride pişman olabilirsin. Ama tavsiyem, farklı bir domainle başla ve devam et..

• Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)

Atakan adlı üyeden alıntı

İlk soruna önerim; "Twitter kullanıyor musunuz, Twitter hakkında ne düşünüyorsunuz?"

Ayrıca tekrar tekrar söylüyorum Nurçin. Başlayacaksan farklı bir domain al derim. Ben Magozin'de yayınlamayı düşünüyorum dersen bu sefer başka domaine geçmeyi düşünme. İkisinden birini seç. İleride pişman olabilirsin. Ama tavsiyem, farklı bir domainle başla ve devam et..

Bu soruyu da not aldım, teşekkür ederim.

Magozin'e eklemeyeceğim, nurcinozer.com'a ekleyeceğim ilk haftalar daha sonra tutulursa yeni domain, slogan vs. hepsine başlayacağım.

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

Bu soruyu da not aldım, teşekkür ederim.

Magozin'e eklemeyeceğim, nurcinozer.com'a ekleyeceğim ilk haftalar daha sonra tutulursa yeni domain, slogan vs. hepsine başlayacağım.

Sen bilirsin, ben söyleyeyimde. İnşallah pişman olmazsın :)
Nurcin

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)

Atakan adlı üyeden alıntı

Sen bilirsin, ben söyleyeyimde. İnşallah pişman olmazsın :)

Tutulmaz ve bütün emeklerim boşuna gider diye korkuyorum yoksa ben de yeni bir domainle başlardım ama yine de teşekkür ederim. :)
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Ben daha oyun yazmak için daha altyapısını hazırlamadan 2 kişi buldum. İnşallah senin ki tutulur.

AydinOzturk AydinOzturk WebMaster & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Strateji Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)

Tutulmaz ve bütün emeklerim boşuna gider diye korkuyorum yoksa ben de yeni bir domainle başlardım ama yine de teşekkür ederim. :)

Başlamak, başarmanın yarısıdır... Hayırlı olsun ;)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al