wmaraci reklam

Ofisin Olsa Ne İş Yaparsın (İşlek Yerde)

36 Mesajlar 2.936 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

onurgner onurgner WM Aracı Kat. Mod.
  • Üyelik 05.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Makale Editörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 86 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
Ofisin internet altyapısı nasıl acaba? Twitch yayını için stüdyo tarzı bir şey yapıp yayınlar yapabilirsiniz. Şayet güzel reklam yaparsanız çok iyi getirisi var. Lakin ofisin upload (yükleme) hızı en az 5+ olması gerekiyor.

wmaraci
reklam

Bonneval Bonneval WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Adwords danismani
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 42 / 56
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam her ne kadar azalsa da oyuncusu. Ganyan bayi iddaa bayi, sayisal sans topu vs oynat bayiligi alma gucun varsa kafan rahat olur.
Param yok diyorsan bir cay ocagi yap orayi esnafa cay dagit kira giderinde yok cok guzel kazanirsin 2 de tavla tabure at ogrencileri yakalarsin . Tost soguk sanswich falan da koy ucuza. Liseliler sever oyle mekanlari. Cay icagi deyip kucumseme hem kafan rahat hem guzel kazandirir

Cancan2905 Cancan2905 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek yönetici asistanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 273
  • Beğeniler 6 / 78
  • Ticaret 0, (%0)
emlakçılık dışında dışardan sosyal medya hizmeti sağlayabilirsiniz.
telatabi

kişi bu mesajı beğendi.

gqhan42 gqhan42 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek şu an işsiz
  • Konum Konya
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 51 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
ben tütün shop açarım çılgın para dönüyor
telatabi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

CRYP70N CRYP70N hotbirdhost.com Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Siber Güvenlik Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 3 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Bu devirde en iyi olanı kendi işini yapmaktır. Sosyal Medya işinde güzel ekmek var. Ona koşuştur. Birde mobil uygulamalarda.
telatabi

kişi bu mesajı beğendi.

telatabi telatabi istalya.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Social Media & Web Solutions
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 683
  • Beğeniler 282 / 122
  • Ticaret 19, (%100)

CRYP70N adlı üyeden alıntı

Bu devirde en iyi olanı kendi işini yapmaktır. Sosyal Medya işinde güzel ekmek var. Ona koşuştur. Birde mobil uygulamalarda.

sosyal medya işi derken ne kastediyorsunuz? fenomen olmam zor :) danışman olabilirim :)

• Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 683
  • Beğeniler 282 / 122
  • Ticaret 19, (%100)

onurgner adlı üyeden alıntı

Ofisin internet altyapısı nasıl acaba? Twitch yayını için stüdyo tarzı bir şey yapıp yayınlar yapabilirsiniz. Şayet güzel reklam yaparsanız çok iyi getirisi var. Lakin ofisin upload (yükleme) hızı en az 5+ olması gerekiyor.

çok iyi değil bağlantı

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Niche ingilizce site işi göründüğu kadar basit bir iş değil. Kazancı çok güzel evet ama çok emek ister. İçerik ayarlama kitleyi etkin tutma siteye yönlendirme vs.. bunlar kolay iş değil.

Bu işe girenlerin %90ı para odaklı girdiğinden dolayı hiçbir şey elde edemeden havlu atıyor. Çünkü bir kitle edinmeniz gerekiyor. Evet kitlesiz de para kazanırsın fakat 3 5 aya site patlar. Sosyal medya başlı başına bir sektör zaten. Ben senelerdir bu işi yapıyorum üstelik global hesaplar geliştiriyorum fakat yine de günde en az 3 4 saatimi yiyor.

Sadık bir kitle edinmeniz hele seneler sürüyor. Şu an ben kitlemi istediğim yere çekebiliyorum mesela bu noktaya gelmek maalesef kolay bir iş değil.

Tavsiyem bu işe devam edecekseniz para konusunu bir süreliğine 2.plana atın.
telatabi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 683
  • Beğeniler 282 / 122
  • Ticaret 19, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Niche ingilizce site işi göründüğu kadar basit bir iş değil. Kazancı çok güzel evet ama çok emek ister. İçerik ayarlama kitleyi etkin tutma siteye yönlendirme vs.. bunlar kolay iş değil.

Bu işe girenlerin %90ı para odaklı girdiğinden dolayı hiçbir şey elde edemeden havlu atıyor. Çünkü bir kitle edinmeniz gerekiyor. Evet kitlesiz de para kazanırsın fakat 3 5 aya site patlar. Sosyal medya başlı başına bir sektör zaten. Ben senelerdir bu işi yapıyorum üstelik global hesaplar geliştiriyorum fakat yine de günde en az 3 4 saatimi yiyor.

Sadık bir kitle edinmeniz hele seneler sürüyor. Şu an ben kitlemi istediğim yere çekebiliyorum mesela bu noktaya gelmek maalesef kolay bir iş değil.

Tavsiyem bu işe devam edecekseniz para konusunu bir süreliğine 2.plana atın.

değerli yorumunuz için teşekkürler.
bu işin sosyal medyasız çok zor olduğunun farkında olanlardan birisiyim.
güzel kazanç ve gelir umuyorsak aynı sizin gibi bu işe MESAİ harcamak şart.
İngilizce içerik girmek bile başlı başına maliyet, kaldı ki GOOGLE ADSENSE öyle hemen ahım şahım kazandırmıyor. Hayal.

Nacizane fikrim; İNGİLİZCE NİCHE işi, kenarda bir miktar yatırımlık parası olan için daha iyi. Hem site hem sosyal medya yürütmek hele hele popüler yapmak klasik metotlarla mümkün değil.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

telatabi adlı üyeden alıntı

değerli yorumunuz için teşekkürler.
bu işin sosyal medyasız çok zor olduğunun farkında olanlardan birisiyim.
güzel kazanç ve gelir umuyorsak aynı sizin gibi bu işe MESAİ harcamak şart.
İngilizce içerik girmek bile başlı başına maliyet, kaldı ki GOOGLE ADSENSE öyle hemen ahım şahım kazandırmıyor. Hayal.

Nacizane fikrim; İNGİLİZCE NİCHE işi, kenarda bir miktar yatırımlık parası olan için daha iyi. Hem site hem sosyal medya yürütmek hele hele popüler yapmak klasik metotlarla mümkün değil.

Adsense mevzusuna gelirsek kitleniz UK veya US ağırlıklı ise CPC(tık başına maliyet) çok yüksek oluyor. Hatta Norveç, Isveç, Finlandiya gibi ülkelerin CPC oranları UK ve US den bile daha yüksek. Ben ağırlıklı olarak US ve diğer avrupa ülkelerine çalışıyorum bu bile baslı başına bir eziyet. Sosyal medya verilerini inceleyip en çok beğenilen içerikleri türetiyorum. Cinsiyet dağılımina göre unisex(her iki cinsin de seveceği) içerikler üretmeye çalışıyorum. 1 2 değil 10 15 farklı sosyal medya platformunu aktif olarak manuel kullanıyorum. Auto sistemler pek randıman vermiyor. Hashtag ayarı en basitinden gönderiden gönderiye değişiyor basmakalıp auto hashtag yapılırsa etkileşim %50 düşer.

Sonrasında siteye düzenli seo uyumlu içerik ve görsel girmek gerekiyor. Sosyal medyaya ek olarak ben birde seo odaklı çalişıyorum. Yani direkt ve arama sonucu siteye giriş oranına da çok dikkat ediyorum
Vs.. vs..

İnanın bu saydıklarımı her gün yapabilecek çok az insan var. O yüzden niche güzel kazandıriyor herkes yapamıyor çünkü.

En basitinden affiliate sisteminden bile binlerce dolar kazanılabiliyor. Fakat bir ürünü satıp ondan komisyon almak da basit bir iş değil. Anlayacağınız hakikaten alın teriyle para kazanıyoruz. İyi açıdan bakalım gelir harbiden güzel :)

Ben bu tecrübeleri ilerleyen dönemlerde ders seti olarak sunmayı düşünüyorum ya da niche işine girer insanlara ücretli yardımci olurum. Senelerce birikim yap tecrübe et ve bunları insanlara ucretsiz sun. Kesinlikle kabul edilecek bir olay değil.

Para kazanmak da bir sanat aslında. Kendinizi yansitiyorsunuz sonuç olarak. Girişimci kafa yapısına sahip olmak da çok muhim. Para gelecek yerin kokusunu aldım mı üzerine üzerine korkmadan gitmek gerekiyor. Yeri geliyor kimsenin korkudan el atamadıği sektörlere cebimden 3 5k yatıriyorum 1 yatar 2 yatar 3. Tutar ilk 2 yatanı da fazlasıyla iade eder. Risk alacaksınız fakat mantıklı riskler olacak. Tutup uçurumdan atlayıp sağ kalmayı da kimse beklemesin. :)

Bizim insanımızın kolay ve hazır para isteği birçok başarıyi engelliyor. Sizi tenzih ediyorum tabi sözüm genele
telatabi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al