wmaraci reklam

(ÖNERİ TALEBİ) Yeni Bir E-Ticaret Sitesi İçin

10 Mesajlar 1.660 Okunma
smmexpress

igunayCOM igunayCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emi Ajans / Founder
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 142 / 141
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba Değerli Arkadaşlar

Uzun süredir aranızda yoktum...

Şimdi bir arkadaşımla birlikte Teknoloji Ürünlerine yönelik bir web site çalışması yapacağız.

Domain ve Sunucu işi tamam, Pro Ticaretin ücretsiz sürümünü indirdim ancak daha önce çocuk oyuncağı gibi oynadığım scripti bir türlü çalıştıramadım.

Bende tekrar CPanel Linux'e geçip, Php tabanlı bir yazılım kullanmak istiyorum, ancak ben biraz fazla kararsızım. Bir müddet mecburen ücretsiz yazılımlardan faydalanacağız.

Bu konuda sizlerle bilgi alışverişi yapmak istedim.

Görüş ve önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim hepinize.

Allah hepimize rahmet eylesin!
wmaraci
reklam

GoFast GoFast En Hızlı Web Hosting Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek IT
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 100 / 84
  • Ticaret 20, (%100)
Hayirli olsun umarim en yakin zamanda aklinizdaki projeyi hayata gecirebilirsiniz.

Scripti yuklerken yasadiginiz sikintilari paylasirsaniz eger yardimci olmaya calisalim
igunayCOM

kişi bu mesajı beğendi.

ProjeveKod ProjeveKod @projevekod Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 22 / 95
  • Ticaret 1, (%100)
Bende e-ticaret üzerine bir site açma hedefindeyim script kullanmayı düşünüyorum şuan ayarlamalarım var bakalım neler olacak ücretsiz script tavsiye etmiyorum tabi ki de ama deneme amaçlı böyle başlamam gerekiyor
igunayCOM

kişi bu mesajı beğendi.

Proje ve Kod Paylaşım Platformu
https://www.projevekod.com

• Üyelik 19.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 142 / 141
  • Ticaret 7, (%100)
Teşekkür ederim hocam. Umarım yaparız.

Scripti indirdim, kurulum dökümanındaki adımları izledim. Gerekli tüm dosya izinlerini verdim. Ancak web sitemizin url'sini yazınca install yolunu bulmuyor ve "Bu sayfa çalışmıyor" diye uyarı veriyor. Sistem gereksinimlerini de reseller aldığım arkadaşım kontrol etti. Sıkıntı yok. url ile direkt install yolunu giriyorum ama yine aynı uyarıyı alıyorum. Site boştayken normal .NET uyarısı alıyorum. 403 Uyarısı yani.

Teşekkür ederim tekrar.

GoFast adlı üyeden alıntı

Hayirli olsun umarim en yakin zamanda aklinizdaki projeyi hayata gecirebilirsiniz.

Scripti yuklerken yasadiginiz sikintilari paylasirsaniz eger yardimci olmaya calisalim

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 142 / 141
  • Ticaret 7, (%100)
Kolaylıklar dilerim. İnşallah umduğunuzu elde edersiniz :)

Cevabınız için teşekkürler hocam.

ProjeveKod adlı üyeden alıntı

Bende e-ticaret üzerine bir site açma hedefindeyim script kullanmayı düşünüyorum şuan ayarlamalarım var bakalım neler olacak ücretsiz script tavsiye etmiyorum tabi ki de ama deneme amaçlı böyle başlamam gerekiyor

• Üyelik 10.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek IT
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 100 / 84
  • Ticaret 20, (%100)

igunayCOM adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim hocam. Umarım yaparız.

Scripti indirdim, kurulum dökümanındaki adımları izledim. Gerekli tüm dosya izinlerini verdim. Ancak web sitemizin url'sini yazınca install yolunu bulmuyor ve "Bu sayfa çalışmıyor" diye uyarı veriyor. Sistem gereksinimlerini de reseller aldığım arkadaşım kontrol etti. Sıkıntı yok. url ile direkt install yolunu giriyorum ama yine aynı uyarıyı alıyorum. Site boştayken normal .NET uyarısı alıyorum. 403 Uyarısı yani.

Teşekkür ederim tekrar.

Sunucu bilgilerinizi paylasmak isterseniz cok hizli bi bakmak isterim bir yerlerde ufak bi yanlis var gibi gozukuyor.
igunayCOM

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 142 / 141
  • Ticaret 7, (%100)
PM gönderiyorum hocam. Teşekkür ederim.

Sunucu bilgilerinizi paylasmak isterseniz cok hizli bi bakmak isterim bir yerlerde ufak bi yanlis var gibi gozukuyor.

• Üyelik 10.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek IT
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 100 / 84
  • Ticaret 20, (%100)

PM gönderiyorum hocam. Teşekkür ederim.

Hocam ASP imis sistem yillar oncesine geri gittim sayenizde .. :) ASP konsunda cok bilgili olmamama ragmen https://www.natro.com/blog/proticaret-kurulumu-nasil-yapilir/ su linkten izleyerek kurulumu yapmaya calistim ama 21 numarali adima gelince sok oldum acikcasi bu devirde manuel olarak SQL Query ile install yaptirma mi kaldi.. Neyse onuda denedim ancak MAC bilgilsayarimda MSSQL olmadigi icin mylittleserver onlien tool ile denememde her denedigimde timeout oldu. isterseniz 21. adimdan itibaren devam edin MSSQL varsa bilgisayarinizda.

Yada isterseniz PRESETASHOP u gozden gecirin derim :) Ancak Prestashop PHP tabanli bi sistem, PHP destekli hostunuz yoksa yardimci olalim size.

• Üyelik 19.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 142 / 141
  • Ticaret 7, (%100)
İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim hocam ancak bunun Mauel değil otomatik kurulum yapması lazım. Bende o alanda takıldım kaldım ama gösterdiğiniz yolu deneyerek tekrar bir deneme yapacağım.

Reseller normalde Linux CPanel zaten ancak Hosting sahibi arkadaşım olduğu için kendisi nazıma oynuyor sağolsun. Pleks'e deneme yapmak için geçiş yaptık zaten :)

İnşaAllah başka bir zaman başka bir şekilde çalışma fırsatı buluruz sizinle. İlginiz için tekrar teşekkür ederim.

Hocam ASP imis sistem yillar oncesine geri gittim sayenizde .. :) ASP konsunda cok bilgili olmamama ragmen https://www.natro.com/blog/proticaret-kurulumu-nasil-yapilir/ su linkten izleyerek kurulumu yapmaya calistim ama 21 numarali adima gelince sok oldum acikcasi bu devirde manuel olarak SQL Query ile install yaptirma mi kaldi.. Neyse onuda denedim ancak MAC bilgilsayarimda MSSQL olmadigi icin mylittleserver onlien tool ile denememde her denedigimde timeout oldu. isterseniz 21. adimdan itibaren devam edin MSSQL varsa bilgisayarinizda.

Yada isterseniz PRESETASHOP u gozden gecirin derim :) Ancak Prestashop PHP tabanli bi sistem, PHP destekli hostunuz yoksa yardimci olalim size.

• Üyelik 10.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek IT
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 100 / 84
  • Ticaret 20, (%100)

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim hocam ancak bunun Mauel değil otomatik kurulum yapması lazım. Bende o alanda takıldım kaldım ama gösterdiğiniz yolu deneyerek tekrar bir deneme yapacağım.

Reseller normalde Linux CPanel zaten ancak Hosting sahibi arkadaşım olduğu için kendisi nazıma oynuyor sağolsun. Pleks'e deneme yapmak için geçiş yaptık zaten :)

İnşaAllah başka bir zaman başka bir şekilde çalışma fırsatı buluruz sizinle. İlginiz için tekrar teşekkür ederim.

hocam size deneme icin PrestaShop kurdum bi bakin hosunuza giderse bence bunu kullanabilirsiniz, istediginiz konuya gore modul satin alip istediginiz gibi configure edebiliyorsunuz.

http://presta.tk

Admin Girisi

http://presta.tk/admin

Kullanici adi : info[at]gofasthost.com
sifre: gofast

Bol sans

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al