wmaraci reklam

Ortak bir sitede güçleri birleştirmek

59 Mesajlar 7.603 Okunma
wmaraci reklam

NazmiOzen NazmiOzen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Organizasyon
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

yb79 adlı üyeden alıntı

Özellikle ofis diye belirtmemin nedeni, benim düşünceme göre evden yapılacak çalışmadaki motivasyon, iş gücü, takım ruhunun verimliliği ofistekinin çeyreği olmaz.
Sabah 8- akşam 8 gel evden çalış..Birinci günü bile çıkartılamaz bence..
Ben profesyonel bir işten bahsediyorum eğer büyük bir website yaratılacaksa..
Her gün birer saatlik öğle arası toplantıdan, tartışmadan, verimlilik yükseltme çalışmalarından vs vs..
Elimin altında laptop var, zaman da var o halde bunu değerlendirelim internetten voleyi vuralım ruhu ile alakalı bir şeyden bahsetmiyorum.
Disiplin, çok çalışma, yardımlaşma, var olan potansiyelini arttırma, işi geliştirme büyütme vs...
Bunlar bana göre bir ofiste olacak işler..
İnternet yayıncılığında ciddi tecrübem var, çeşitli farklı kollarda..
Tabi fikirlerim yanlış olabilir, bunlar benim önerilerim yanlış da olur doğru da olur..
Bu budur nokta şeklinde bir yaklaşımım yok..
Herkesin olduğu gibi benim de bir yaşam tecrübem var o doğrultuda önerimlerdir...

Hocam haklısınız tabikide ama bende secenek sundum yani ama bende secenek sundum yani bu secenegi yapamıyan benim söylemiş oldugum secenekleride yapabilir ama yani ilk başta hazırlık amaclı benim söylemiş oldugum seceek olur sonrasından hersey rayına oturup sizin demiş oldugunuz şekilde olabilir düşüncenize bende katılıyorum fakat ama ilk baslarda benim söylemiş oldugum daha mantıklı degil mi sizce ?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

yb79 yb79 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web sitesi sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 286 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
Sizin söylediğiniz şekilde 40-50 kişilik bir gurup kurulup daha sonra bu kişileri zaman içinde gösterdikleri performansa göre eliyerek 10 kişi ofise geçilebilir.Dediğiniz gibi hazırlık aşaması olur.Sürekli böyle bir çalışmanın verimliliği dediğim gibi az olur kişi sayısı fazla olsa bile.

• Üyelik 28.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Organizasyon
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

yb79 adlı üyeden alıntı

Özellikle ofis diye belirtmemin nedeni, benim düşünceme göre evden yapılacak çalışmadaki motivasyon, iş gücü, takım ruhunun verimliliği ofistekinin çeyreği olmaz.
Her gün birer saatlik öğle arası toplantıdan, tartışmadan, verimlilik yükseltme çalışmalarından vs vs..
Elimin altında laptop var, zaman da var o halde bunu değerlendirelim internetten voleyi vuralım ruhu ile alakalı bir şeyden bahsetmiyorum.
Disiplin, çok çalışma, yardımlaşma, var olan potansiyelini arttırma, işi geliştirme büyütme vs...
Tabi fikirlerim yanlış olabilir, bunlar benim önerilerim yanlış da olur doğru da olur..
Herkesin olduğu gibi benim de bir yaşam tecrübem var o doğrultuda önerimlerdir...

Hocam yöneticiler sonucta bir emek ve kazanmak amaclı siteye yöneliyorlar ama elenmesi onların hakkına gecilmiş olur ama elemek yerine yol gösterilir yani ama sizin dediginiz 40 50 kişilik olmasına gerek yokta ilk baslarda 5 kişi ideal bir siteye yani ama sitenin büyümesine görede degişkenlik saglanabilir yani.

MutlulukNerede MutlulukNerede WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Muahasebeci
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 53 / 53
  • Ticaret 0, (%0)

NazmiOzen adlı üyeden alıntı

Hocam sonucta yöneticiler sonucta bir emek amaclı siteye yöneliyorlar ama elemek onların hakkına gecilmiş olur ama onun yerine yol gösterilir yani ama sizin dediginiz 40 50 kişilik olmasına gerek yokta ilk baslarda 5 kişi ideal bir siteye yani ama sitenin büyümesine görede degişkenlik saglanabilir yani.

Hocam haklısınız tabikide ama bende secenek sundum yani ama bende secenek sundum yani bu secenegi yapamıyan benim söylemiş oldugum secenekleride yapabilir ama yani ilk başta hazırlık amaclı benim söylemiş oldugum seceek olur sonrasından hersey rayına oturup sizin demiş oldugunuz şekilde olabilir düşüncenize bende katılıyorum fakat ama ilk baslarda benim söylemiş oldugum daha mantıklı degil mi sizce ?

Hocam sizin şu iki cümlenizi yoast seo da analiz etsek ortaya ne çıkar acaba çok merak ettim şimdi kopyala yapıstır yapıp sitede yeni konu açıp bir analiz etmeye gidiyorum :D

Web Site Kurulum, Hızlandırma Ve HİTLENDİRME Hizmertleri
wmaraci

• Üyelik 11.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Muahasebeci
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 53 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Bu arada konu sahibi nerede kendisine ulaşmaya çalışıyorum kaç gündür ortalarda yok...

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1270
  • Beğeniler 443 / 443
  • Ticaret 61, (%100)
Sonuçta hepsi fikir kimse kimseye darılmasın. Bende fikrimi yazayım. Burada harcayacağınız vakitte sitelerinize kaç makale yazardınız (bende aynı şekil)
Diğer görüşüm de eğer olacaksa ilk iş ofisi tutup maliye kaydını yapmak olmalı.
Çünkü bu ciddiyeti ortaya koyar. O vergi levhasına da domainler faturalı çekilde alınmaya başlar.
Websitesi işi ASLA parasız yapılırsa bir ev geçindirmez. Yapılmaz demiyorum. Ama getirisi olmaz.
Diğer taraftan bir domain satın alamayacak, hosting satın alamayacak gücü olmayan arkadaşlar bence başka alana yönelmeli.
Kimseyi küçümsemiyorum. Ama bu iş artık eskisi gibi değil parası, yatırımı olmayan insan bu sektörde ayakta duramaz. Bende belli birikimim olmadığı için 15 yaşında olan sitemi bile büyütemiyorum. Halbuki basit bir şey. Ver parayı vur backlink'i. Çık adwords reklamı oldu bitti. Ama bu dediğim en az aylık 1.500 2.000 tl demek. Gel de yatır!!

• Üyelik 28.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Organizasyon
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

yb79 adlı üyeden alıntı

MutlulukNerede adlı üyeden alıntı

Hocam sizin şu iki cümlenizi yoast seo da analiz etsek ortaya ne çıkar acaba çok merak ettim şimdi kopyala yapıstır yapıp sitede yeni konu açıp bir analiz etmeye gidiyorum :D

Bunu yapman için Yoast Seo Premium üyeligin var mı hocam (:

• Üyelik 11.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Muahasebeci
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 53 / 53
  • Ticaret 0, (%0)

Bunu yapman için Yoast Seo Premium üyeligin var mı hocam (:

Premium demedim ki :D ama free de yaptım 100/100 çıktı :D

baran362 baran362 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2021
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek ev hanımı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Güzel fikşr aslında birde sınıflarına ayrılsa işler çırak ekip kalfa ekip usta ekip gibi. denenebilir neden olmasın

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al