wmaraci reklam

Ortak sistem

7 Mesajlar 662 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

giralsat giralsat ............... Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 18 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaslar aklinda guzel bir projesi olan otrtak arayan veya internet uzerinde bir fikri olan ileriye dönük arkadas, arkadaşlar varsa mesaj atsin. Her türlü fikir ve düşünce olabilir yeterki beraber karsilikli guven saglanabilsin
oktay34

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

WpOmerFaruk WpOmerFaruk blogkurdu.net Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Wordpress Geliştiricisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)
Sizin aklınızda güzel bir proje varsa atın ortaya da konuşalım hocam nedir bu projesi varsa mesaj atsın olayı :) Ne için atsın mesajı size millet? Para mı vereceksiniz, insan gücü mü sağlayacaksınız, ofis mi açacaksınız, melek yatırımcı mı olacaksınız, projesini mi aşıracaksınız? :)
webdeveloper20 ozturkm2 oktay34

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 18 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam ben dusuncemi soyledim kotu veya hakaret edici bir ifade kullanmadim. Aklinda guzel yada bir sistem hakkinda bilgisi olan o sistem hakkinda dusuncesi olan. Ama tek basina altindan kalkamayan veya imkanlari el vermeyen arkadaslar icin yazdim getirisi olacak bir projeyse para yatirma tabiki olabilir karsilikli bu yonde bir dusunce belirttim. Yanlis bisey soyledim gibi bir algi yaratıyorsunuz biraz daha saygili olursa gorusler karsilikli iyi olur hocam. Yinede yorumunuz icin tsk
hmttatar46

kişi bu mesajı beğendi.

WpOmerFaruk WpOmerFaruk blogkurdu.net Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Wordpress Geliştiricisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)
Allah aşkına yorumumun neresi bir algı oluşturmaya yönelik? :) Daha açık olun ki insanlar size mesaj atabilsin ne gibi bir yardımınız olacağını da iletin ki insanlar daha güvenle yaklaşsın diye size yardımcı olamaya çalışıyorum. Sizin yardımcı olma girişiminize benzer birçok olay yaşandı bu forumda. Size de aynı damgayı vurmasınlar diye açık olmanızı talep ettim. Eğer sizin için ağır bir cümle kurduysam üzgünüm :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

webdeveloper20 webdeveloper20 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarım Uzmanı, Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 34 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

WpÖmerFaruk adlı üyeden alıntı

Sizin aklınızda güzel bir proje varsa atın ortaya da konuşalım hocam nedir bu projesi varsa mesaj atsın olayı :) Ne için atsın mesajı size millet? Para mı vereceksiniz, insan gücü mü sağlayacaksınız, ofis mi açacaksınız, melek yatırımcı mı olacaksınız, projesini mi aşıracaksınız? :)

Bizim anlayamadığımız şeyler var hocam :) Sadece fikri onlar yapabilir :)
WpOmerFaruk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 18 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam nedir bu projesi olanlar diye biraz laf vurmuşsunuz o bolumu dedim. Zaten benim bir fikrim projem olsaydi derdim boyle bir prijem var ortak ariyorum diye.

Ama orda belirttigim projesi olana elimden geldigi kadar destek verebilirim dedim. Belki bir kac arkadas bir araya gelebiliriz. Projenin maliyetine gore.
Yanlis bir paylasim veya kurallara uymayan bir icerikse yazdigim konu herkesten ozur dilerim

• Üyelik 28.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 18 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam zaten direk atilmam oyle kimsede atilmaz oyle sonuçta once ortaya bir dusunce bir sistem atilir. Sonra o sistem icin gerekli dosyalar ve bilgi ve en son anlasma saglanirsa karsilikli guven icinde ondan sonra hizmet ne uzerineyse hayata geciririz. Zaten ha diyince olacak bir sey degil saglam ileriye yonelik bir sistem diye zaten belirtim. Yoksa site acip kapatma sorun degil gunu birlik is olmayacak bir sistem olmalali
oktay34

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al