wmaraci reklam

otel tanıtım sitesi açmak ne kadar mantıklı ?

17 Mesajlar 1.974 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hmttatar46 hmttatar46 Cümleten S.a Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Halı Yıkama
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 792
  • Beğeniler 212 / 220
  • Ticaret 6, (%100)
merhaba türkiyedeki tüm otellerin rehber sitesinin açılması mantıklı mı ?

sadece fotoğrafları, telefon numaraları, iletişim adresleri v.s olacak, trivago benzeri siteler çok fazla ama benimki sadece tanıtım olacağı için iş yapar mı sizce ?
sivas otelleri
çeşme otelleri
xxxxx otelleri

olarak ilerlemeyi düşünüyorum

wmaraci
reklam

fyzyc fyzyc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Raporlama Uzmanı
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 39 / 90
  • Ticaret 20, (%100)
Bence çöp olur hiç girmeyin, rakipler çok güçlü seoda rekabet edemezsiniz, ayrıca trivago etstur vs vs siteler zaten yeterince tanıtım yapıyor, bunun yanı sıra güncel fiyatlarda sunuyorlar, tüketici gibi düşünürseniz demek istediğimi anlarsınız. Ha dersenizki benim müthiş bir bütçem var reklam tanıtım seo vs derken bunları göze alıyorum o zaman başka.
biletshop

kişi bu mesajı beğendi.

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
Çokludil yaparsan niye olmasın.

Subdomain ile tabii ki.

Binlerce alışveriş sitesi var. En son örneğin vat*n bilgisayar türedi. Bimeks gümledi. Gittigidiyor sahibinden derken n11 arap atı gibi sonradan geldi. Trendyol 2 kare atlarken, benzeri bir site battığını açıkladı. İyi bir alternatif olduktan sonra, açıkları kapattığında bir adım gerisine gelirsin. Müşterine göre bir adım öne de geçebilirsin.
hmttatar46 turkeyLegend NetBilim

kişi bu mesajı beğendi.

the World shall know Pain
Interface Designer / IT

softwarencoder softwarencoder Mezar da responsivedir Altın Üye
  • Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)
öncelikle selamun aleyküm

bu olayın tutması tamamen size bağlı kurduğunuz siteyle hemen hemen hergün ilgilenirseniz başında durup hergün güncel tutarsanız googledeki sıralamalarınız düzenli olarak kontrol ederseniz site haritaları vs vs gibi eklentilerinizi düzenli olarak kontrol edersiniz anahtar kelimelerinizdeki artışları aranma oranlarındaki artışları düzenli olarak kontrol edip web sitenizi evladınız gibi severseniz gelemeyeceğiniz yer yok

tamamen sizinle ilgili bir durum ve web site içeriğiyle ilgili fikrimde bence tutar güzel içerikler ve özgün olduğu sürece.Hatta orada kalmış tanıdıklarınızın yorumlarını alarak yazıya ekleyerek vs vs işlemler bile olabilir.Ya da siz kaldıysanız tanıttığınız yerleri kendi gözünüzden anlatımlarınız çok daha dikkat çekici olacaktır.

Kolay gelsin :) dediğim gibi yeterki sonuna kadar ilgilenin tutmayacak şey yok.

güçlü rakiplerin olduğu aşikar bu sektörde ama denemekten zarar gelmez.Tecrübe etmiş olursunuz.
hmttatar46

kişi bu mesajı beğendi.

Kurumsal, E-ticaret ve Özel Yazılım ve SEO İhtiyaçlarınız İçin BCYSoftware Solutions firması olarak yanınızdayız.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 17.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Halı Yıkama
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 792
  • Beğeniler 212 / 220
  • Ticaret 6, (%100)

fyzyc adlı üyeden alıntı

Bence çöp olur hiç girmeyin, rakipler çok güçlü seoda rekabet edemezsiniz, ayrıca trivago etstur vs vs siteler zaten yeterince tanıtım yapıyor, bunun yanı sıra güncel fiyatlarda sunuyorlar, tüketici gibi düşünürseniz demek istediğimi anlarsınız. Ha dersenizki benim müthiş bir bütçem var reklam tanıtım seo vs derken bunları göze alıyorum o zaman başka.

hocam amacım satış yapmak değil ki, sadece tanıtım ve otele ulaşmak isteyen müşteriler için harita bilgisi ve telefon numarası.
seo konusunda da "xxx otelleri" tarzında çalışma yaparsam seo o kadar da ağır değil yaptığım araştırmalara göre

• Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 39 / 90
  • Ticaret 20, (%100)
Hocam o zaman durum daha vahim, hemen hemen tüm oteller google mapsta işletme bilgisini iletişim bilgileri eklemiştir ve dolayısıyla kullanıcı bu tarz bir arama yaptığında google karşısına yarım sayfa solda harita sağda işletme adres, telefon mail gibi bilgilerini verir. Bu durumda siz olsanız aşağıya inip başka bir sitedenmi bakarsınız yoksa googlaın sunduğu bilgiyi mi tuşlarsınız.

• Üyelik 17.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Halı Yıkama
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 792
  • Beğeniler 212 / 220
  • Ticaret 6, (%100)
fyzyc hocam "sivas otelleri" yazınca mı çıkacak bu hocam ?

• Üyelik 13.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 39 / 90
  • Ticaret 20, (%100)
Evet hocam isterseniz yazın, başta adwords reklamlarını görürsünüz, altında sivas haritasını, haritada otellerin işaretlerini, aşağıda otellerin listesini, listeye tıkladığınızda otelin fotoğrafları, adresi, fiyatı, müsaitlik durumu, daha önce konaklayan kişilerin yorumlarını görebilirsiniz.

Yanlış anlamayın amacım sizin fikrinize saygısızlık etmek değil, geçen haftaya hesapta yokken gece istanbulda kalmam gerekti, en yakın oteli bulmak için yine google haritaları kullandım, yani bu sektörde eksik yada özgün yapılabilecek bir ihtiyaç yok onu anlatmaya çalışıyorum, yok demeyelimde en azından sizin fikriniz iş yapmaz. Yardımcı olmak amacım.
hmttatar46

kişi bu mesajı beğendi.

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Zaten buyuk siteler var sen biyerlere gelemezsin mantigi yanlis.Iste bu yuzden kaybediyoruz.Sen ac siteni onlardan daha kaliteli is yap
hmttatar46

kişi bu mesajı beğendi.

Deneme

blanc41 blanc41 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 549
  • Beğeniler 32 / 113
  • Ticaret 7, (%100)
Turizm Sektörü film sektörü gibi şuan :) zor

www.sametavci.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al