Oyun siteleri ne durumda

14 Mesajlar 1.988 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

oyunoyna3com oyunoyna3com WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek tasarım
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
#Guven arkadaşın dediği gibi, bu alanla ilgili merakınız varsa deneyin, olur yada olmaz ayrı konu. oyun sitelerinin durumu adsense açısında iyi değil, hit var, tıklama var,
tbm az olunca kazançta az oluyor. bu işe girecekseniz emek, zaman, biraz maddiyat gerekiyor.

Farklı fikirlerler üzerinde düşünmeniz gerekirken "oyun sitesi" fikri,bunları engelliyorsa, en azından deneyin derim,en kötü ihtimal biraz zaman kaybetmiş olursunuz

Son olarak, bu işin içinde biri olarak bende sizin gibi farklı bir alana yönelmek istiyorum :)
kerimptk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

oyunoyna3com adlı üyeden alıntı

#Guven arkadaşın dediği gibi, bu alanla ilgili merakınız varsa deneyin, olur yada olmaz ayrı konu. oyun sitelerinin durumu adsense açısında iyi değil, hit var, tıklama var,
tbm az olunca kazançta az oluyor. bu işe girecekseniz emek, zaman, biraz maddiyat gerekiyor.

Farklı fikirlerler üzerinde düşünmeniz gerekirken "oyun sitesi" fikri,bunları engelliyorsa, en azından deneyin derim,en kötü ihtimal biraz zaman kaybetmiş olursunuz

Son olarak, bu işin içinde biri olarak bende sizin gibi farklı bir alana yönelmek istiyorum :)

Arkadaşlar vazgeçirdiler hocam yorumlaryırla :) Şimdi bir tane spor domaini aldım bir tanede teknoloji portalı için domain. Teknolojinin temasını kendim yaptım diğeri hala duruyor. Artık bir uğraşım var :)

Değerli yorumunuz için teşekkürler

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk

sametweb sametweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek software developer
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 615
  • Beğeniler 52 / 196
  • Ticaret 1, (%100)
Hevesiniz varsa niye kazançları düşünüyorsunuz? Kazanç düşünüyorsanız niye daha kolay bir sektöre girmiyorsunuz? :)

React Dersleri YouTube Kanalı
https://www.youtube.com/c/reactdersleri

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

sametweb adlı üyeden alıntı

Hevesiniz varsa niye kazançları düşünüyorsunuz? Kazanç düşünüyorsanız niye daha kolay bir sektöre girmiyorsunuz? :)

Hocam uğraşınızın karşılğını bir şekilde almazsanız hevesiniz kaçar mantk bu :) Ben egomu kerimpotuk.com.tr'de tatmin ediyorum zaten yeterince :D

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al