wmaraci reklam

Oyun takas işine girmek istiyorum fikirlerinizi alayım?

4 Mesajlar 517 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
Ps4 oyun takas işine girmek istiyorum bu konularda tecrübesi olan var mıdır?

https://www.ozgurblog.net/
wmaraci
reklam

apollo1453 apollo1453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 77 / 35
  • Ticaret 31, (%100)
Hocam PS4 oyun sektörü çok canlı ve yıllarca canlı olarak duracak gibi gözüküyor. Herkes internet üzerinden pri - sec olarak kullanmıyor. Büyük bir kitle oyun takas sistemi ile oyunlarını alıyor. Ama internet üzerinden takas sistemi çok sıkıntılı bir süreç ayrıca kargo bedeli de hem gelirinizi azaltacak hemde fiyatlarınızın yüksek olmasına sebep verecektir.

Mümkünse işlek bir cadde üzerinde dükkan açıp süreci ordan yürütmenizi tavsiye ederim. Eğer kargo sorununu çözebilirseniz internet üzerinden çok daha fazla kişiye ulaşarak online takas sistemini devreye sokabilirsiniz.

Üzerinde iyice düşünülüp güzel bir proje çıkartılabilecek bir iş.

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
bireysel olarak ps oyunları takas edecekseniz en ucuz kargo parası 5 lira olacaktır (ptt kargo)
ama başkaları için böyle bir sistem düşünüyorsanız site üzerinde şehirler belirtirsiniz, herkes kendi şehrinde ya elden alır ya da ödemeli kargoyu alır.

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
apollo1453 Dedikleriniz çok mantıklı. Bu iş gerçekten çok iyi bir sermaye gerekiyor. Ortalama en az bütçe 5000tl ile başlangıç seviyesinde olacaktır diye düşünüyorum. Hesaplama yaparken nasıl bir yol izlenmeli onu çok iyi araştırmak gerekli.

Bildiğim kadarı ile sistem oyun adına ve piyasa fiyat bilgisine göre değişmektedir.
Örnek 100tl lik bir oyununuz var 300tl lik yeni oyun ile takasa girmek istiyorsanız 200+20(kar payı bazı siteler 30tl istiyor) +kargo parası (hem gönderme hemde alma parası toplamda ortalama olarak 15tl) gibi bir tutar çıkıyor.

Kişi 300tl lik oyuna 245tl ödeyerek sahip olacak bu mantıkla hareket eder isek ne kadar satış hacmi yakalayabiliriz?

https://www.ozgurblog.net/
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al