wmaraci reklam
lidertakipci

Özgün fikirlerinize maddi destek sunuyorum

63 Mesajlar 7.395 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

westlife westlife Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 29 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam neden özgün bir projesi olana aylık 20.000 $ vermeye niyetlisiniz?
Hiç kimse hayrına iş yapmaz. Bana bir güvence verin bende size projemi sunayım.

wmaraci
reklam

ndrctnts ndrctnts Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar programcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 22 / 24
  • Ticaret 4, (%25)
la adam 20 yaşında ne 20k abd doları yardım yapıcam aylık diyor. Özgün fikrinizi çalacak kafasına yatanın patentini aldımı istediğin kadar pmi göster hicbirseye kanıt olmaz.

• Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 29 / 131
  • Ticaret 0, (%0)

ndrctnts adlı üyeden alıntı

la olm adam 20 yaşında ne 20k abd doları yardım yapıcam aylık diyor. Özgün fikrinizi çalacak mk kafasına yatanın patentini aldımı istediğin kadar pmi göster hicbirseye kanıt olmaz.

Ben konuya tarafsız bakmakla beraber düşüncenize saygı duyarım ancak üslubunuzu takınırsanız bu forumdaki geleceğiniz için daha hayırlı olur.
ndrctnts

kişi bu mesajı beğendi.

ndrctnts ndrctnts Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar programcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 22 / 24
  • Ticaret 4, (%25)

westlife adlı üyeden alıntı

Ben konuya tarafsız bakmakla beraber düşüncenize saygı duyarım ancak üslubunuzu takınırsanız bu forumdaki geleceğiniz için daha hayırlı olur.

düzeltildi bence :)

wmaraci
wmaraci

takiplekazan takiplekazan www.ucuztakipcim.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)
http://www.socialvaluecalculator.com/

Sistem hazır. Sosyal medyada reklamının yapılması gerekiyor. Ve birkaç tasarımcı ile daha profesyonel bir görünüme sahip olabilir. Üyelik sistemi eklenir, sorgu sayısına göre üyelikler satılır. vb. gibi. Zaten ileride yapacağım bu şekilde. Ama reklamı yapılırsa daha hızlı ilerler. Ne kadar gereklidir bilemem ama orjinaldir. ;)

Türkiye'nin en uygun fiyatlı sosyal medya paneli - www.ucuztakipcim.com

Neoyun Neoyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)
Sanırım siz mevzuyu anlayamadınız, angel investor denir buna. Siz fikri sunarsınız, ben finans ve ekibi sunarım, belli bir yüzde alırsınız (%30 - %40) hiç bir harcama yapmadan hemde.

ndrctnts dostum üslubunu sevmedim bu 1. si, yanlış anlama ama ben internet üzerinden vergili olarak 80-100k usd gelir sağlıyorum ve bunun yaş ile alakasını pek çözemedim? Sahibi olduğum şeyi çoğunuz burda biliyor ve bu konu hakkında bilgi vermek istemiyorum (gizliliğimi düşünmem suç değil)

ndrctnts adlı üyeden alıntı

la adam 20 yaşında ne 20k abd doları yardım yapıcam aylık diyor. Özgün fikrinizi çalacak kafasına yatanın patentini aldımı istediğin kadar pmi göster hicbirseye kanıt olmaz.

Hocam neden özgün bir projesi olana aylık 20.000 $ vermeye niyetlisiniz?
Hiç kimse hayrına iş yapmaz. Bana bir güvence verin bende size projemi sunayım.

• Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 29 / 131
  • Ticaret 0, (%0)

Neoyun adlı üyeden alıntı

Sanırım siz mevzuyu anlayamadınız, angel investor denir buna. Siz fikri sunarsınız, ben finans ve ekibi sunarım, belli bir yüzde alırsınız (%30 - %40) hiç bir harcama yapmadan hemde.

ndrctnts dostum üslubunu sevmedim bu 1. si, yanlış anlama ama ben internet üzerinden vergili olarak 80-100k usd gelir sağlıyorum ve bunun yaş ile alakasını pek çözemedim? Sahibi olduğum şeyi çoğunuz burda biliyor ve bu konu hakkında bilgi vermek istemiyorum (gizliliğimi düşünmem suç değil)

Şu vakte kadar hiç kimse wmaracı'na gelip investor minvestor yapmadı. Anca ismini söyleyebildi.
Emin olun sizin konunuz gibi sayısız konu gördük burada.
Ve hiçbir kullanıcı hiçbir zaman verimli bir sonuç alamadı. Alamazda zaten.

Siz resmen gelmiş "Projenizi söyleyin 30 bin usd, 40 bin usd (her neyse, az para olsa inanalım) vereyim onunla ne yapıyorsanız yapın diyorsunuz.
Biz yer miyiz? Yok yemeyiz :) Gizliliğimi düşünüyorum diyorsunuz elbette hakkınız, ancak gizlilik düşünen insan bu kadarda abartıp açtığı konuya 3-4 cümle yazmaz. Açıklayıcı olun, açıklayıcı tepkiler verelim.

Neoyun Neoyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)
Onunla ne yapıyorsanız yapın gibi bir mevzu yok, fikriniz güzelse (ki şuan bana gelen mesajlar iç karartıcı) noterde buluşuruz, tastik ettirirsiniz fikrin size ait olduğuna dair. Kurulacak şirketin de belli bir yüzdesine sahip olursunuz. Bunda pek anlamayacak bir durum yok, ayrıca angel investor ne demek bir araştırsaydınız anlardınız :)

Şu vakte kadar hiç kimse wmaracı'na gelip investor minvestor yapmadı. Anca ismini söyleyebildi.
Emin olun sizin konunuz gibi sayısız konu gördük burada.
Ve hiçbir kullanıcı hiçbir zaman verimli bir sonuç alamadı. Alamazda zaten.

Siz resmen gelmiş "Projenizi söyleyin 30 bin usd, 40 bin usd (her neyse, az para olsa inanalım) vereyim onunla ne yapıyorsanız yapın diyorsunuz.
Biz yer miyiz? Yok yemeyiz :) Gizliliğimi düşünüyorum diyorsunuz elbette hakkınız, ancak gizlilik düşünen insan bu kadarda abartıp açtığı konuya 3-4 cümle yazmaz. Açıklayıcı olun, açıklayıcı tepkiler verelim.

devrimedia devrimedia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master & Grafiker
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 146 / 251
  • Ticaret 5, (%100)
Güzel bir proje sundum mesaj yoluyla Ceo'su olabiliriz :)

Wp Kurulum♥Wp Optimize♥Wp Seo Çalışması♥Wp Tema Kurulum♥Android Webview Uygulama♥Grafik Tasarım

• Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 29 / 131
  • Ticaret 0, (%0)

Neoyun adlı üyeden alıntı

Onunla ne yapıyorsanız yapın gibi bir mevzu yok, fikriniz güzelse (ki şuan bana gelen mesajlar iç karartıcı) noterde buluşuruz, tastik ettirirsiniz fikrin size ait olduğuna dair. Kurulacak şirketin de belli bir yüzdesine sahip olursunuz. Bunda pek anlamayacak bir durum yok, ayrıca angel investor ne demek bir araştırsaydınız anlardınız :)

Yazdığınız terimi biliyorum ancak mevzu bu değil, her neyse iyi günler. Hayırlı Angel Investor'lar, umarım ortaklarınız angel gibi olur.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al